برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

این میز عسلی‌های متفاوت - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل


مدآنلاین: ریچارد یاسمین (Richard Yasmine) طراح محصول بیروتی یک میز عسلی از جنس برنج و مرمر را طراحی کرده است که پایه‌های آن نیز جداشدنی است. این میز شامل یک صفحه مرمر رویی است که دارای هشت سوراخ بوده و در پایین نیز هشت پایه با اندازه‌ها و ضخامت مختلف از جنس برنج با ظریف کاری و نوک‌های گرد قرار داده شده است.
طراح این اثر می‌گوید آن را هم به عنوان یک میز عسلی با ارتفاع کم و هم به عنوان یک اثر هنری مستقل می‌توان استفاده کرد. همچنین اگر آن را برعکس روی زمین بگذارید می‌توانید آن را به عنوان پایه‌ای برای یک مجسمه یا میز دیگر استفاده کنید.

با تغییر تنظیم پایه‌های موجود در این میز می‌توانید ارتفاع آن را کم و زیاد کنید و حتی در حالت برعکس به گفته طراح، می‌توانید از بدنه خالی پایه‌ها به عنوان گلدان نیز استفاده کنید.
طراح این اثر می‌گوید: «میز گلوری هولز (Glory Holes) چیزی بیش از یک میز معمولی است. من علاقه دارم آثاری چند کاربردی خلق کنم. عاشق آن هستم که با مواد سختی مانند چوب و سنگ‌های طبیعی، همه انواع فلز و مرمر کار کنم و همیشه به دنبال تلفیق روح خاورمیانه‌ای در تمامی محصولات خودم هستم.»
او می‌افزاید: «من گلوری هولز را یک شیء عالی می‌دانم که به شکل قطعه‌ای جواهر و انعکاس‌دهنده بعدی جدید از لوازم خانگی دیده می‌شود.»