برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل
ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی
ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی

ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی

  

در آب‌‎های شفاف دبی چندین جزیره مصنوعی ساخته شده است که طرحی از قاره اروپا را در خود دارند و با نام «قلب اروپا»  شناخته می‌شوند. حالا مالک یکی از این جزایر که به شکل نقشه بریتانیا است قصد دارد یک خانه سوپر لوکس که نیمی از آن در بالای آب و نیم دیگر در زیر آب است را بسازد. آقای ریچارد برانسون طرحی از خانه شناور خود را آماده کرده است و ظرف چند هفته آینده ساخت آن شروع خواهد شد.

ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی

نامی که برای این خانه انتخاب شده «اسب دریایی» است و برای ساخت آن ۲٫۸ میلیون دلار سرمایه، بیش از ۵ هزار ساعت مطالعه و بیش از ۱۳ هزار ساعت طراحی و مهندسی توسط شرکت کلین دینتس صرف شده است. اولین مدل از این خانه سال گذشته و قبل از اینکه تکمیل شود پیش فروش شده است و قرار است ۶۰ خانه دیگر از این نوع ساخته شود.

بخش زیر آب این خانه متشکل از یک اتاق خواب و حمام است و فضای داخلی این بخش ۸۲ متر مربع است. در خارج از دیوارهای بخش زیرین یک باغ مرجانی نیز ساخته می‌شود که در حدود ۱۵۰ متر مربع خواهد بود. ساکنان این خانه می‌توانند در بخش زیر آب نشسته و به تماشای اسب‌های دریایی واقعی بپردازند.

ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی

در بخش بالایی خانه ساکنان می‌توانند روی یک تخت شناور بزرگ دراز کشیده و استراحت کنند. برای شنا نیز یک نردبان متحرک قرار داده شده است تا ورود و خروج به آب بدون خطر باشد. از آنجا که این خانه‌ها از سواحل دبی فاصله زیادی دارند برای رسیدن به آن‌ها باید از قایق استفاده شود. یکی از نکات مهم در طراحی این خانه استفاده از مرجان‌های دریایی به شکل باغ است که می‌تواند کمک زیادی به حفظ جمعیت اسب‌های آبی این منطقه کند.

ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی

مهندسان این پروژه اعلام کرده‌اند که تقاضا برای خرید این خانه‌ها بسیار زیاد بوده است و تا سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ خانه‌های تکمیل شده به خریداران تحویل داده می‌شود. همچنین پس از دبی، ساخت این خانه‌ها در سن پترزبورگ نیز آغاز خواهد شد.

ساخت خانه لوکس زیر آب در دبی