برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

مرکز «آگاهی‌رسانی، پشتیبانی و امداد» دانشگاه تحصیلات تکمیلی فناوری - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل

 

مرکز «آگاهی‌رسانی، پشتیبانی و امداد» دانشگاه تحصیلات تکمیلی فناوری

»
  ۱۶:۴۰

مرکز آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد (آپا) دانشگاه تحصیلات تکمیلی فناوری کرمان با حضور دکتر واعظ‌زاده، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پارک علم و فناوری استان کرمان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار فناوری ایسنا منطقه کویر، دکتر "حمیدرضا ناجی" رئیس مرکز آپا دانشگاه تحصیلات تکمیلی فناوری کرمان در حاشیه این مراسم گفت: این مرکز سیزدهمین مرکز آپای در کشور است که با هدف مدیریت و افزایش سطح امنیت فضای سایبری استان کرمان و کاهش تاثیر مخرب رخدادهای رایانه ای از طریق آگاهی از ضرورت امنیت اطلاعات و توسعه دانش در استان راه‌اندازی می شود.

وی در خصوص هدف ایجاد این مرکز افزود: این مرکز با ماموریت اصلی افزایش سطح امنیت فضای سایبری در سطح استان به تحقیق و پژوهش در زمینه ارائه راهکارهای امنیتی جدید و توسعه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای موجود جهت مقابله با تهدیدات امنیتی رایانه‌ای و سایبری می‌پردازد.

دکتر عباس قوام، رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان نیز با اشاره به 27 شرکت ICT که در پارک علم و فناوری فعالیت می کنند گفت: تعامل این شرکت ها با مرکز آپا با توجه به لزوم بومی سازی ابزارها و صدور گواهی امنیت نرم‌افزارهای کاربردی و وب‌گاه‌ها ضروری است.

وی همچنین گفت: ارائه خدمات امنیتی به کلیه سازمان ها و شرکت های دولتی و غیردولتی از جمله خدمات قابل ملاحظه این مرکز دز آینده نزدیک است.

انتهای پیام