برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

دکوراسیون قدیمی - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل
دکوراسیون قدیمی

دکوراسیون قدیمی

 دکوراسیون قدیمی

دکوراسیون قدیمی

از خرابه های شهرهای باستانی سومریان چنین برمی آید که سومریان در حدود 2700سال قبل از میلاد مسیح کتابخانه های شخصی، مذهبی و دولتی برپاکرده بودند. مشهور است که کتابخانه «تلو» مجموعه ای متجاوز از 30000 لوحة گلین است. تمدن سومریان از 3500 سال پیش از میلاد پا گرفت و در عهدطلایی «اور» شکوفا شد.

مورخان سومری ثبت تاریخ جاری و بازسازی داستان گذشته‌ شان را آغاز کردند؛ کهن‌ ترین نظام نگارش شناخته‌ شده «خط میخی» است و اعتبار سومری‌ ها به‌ سبب ابداع این خط و خدمت بزرگ آنها به بشریت است.

برای نوشتن از قلم فلزی و تیزی (به شکل میخ) استفاده می کردند و برای موادی چون گل نرم، عاج یا چوب می نوشتند. برای این منظور کاتبانی تربیت شده وجود داشتند و پس از نوشتن، گل نرم را می پختند تا سخت شود. قطعات گل پخته به صورت لوحه، نخستین کتاب هایی است که تاکنون کشف کرده اند. چون لوحه ها ابزار ثبت اطلاعات تجاری، آثار مذهبی شامل دعاها، مناسک، علائم جادوئی، افسانه های مقدس و حکایات و روایات قومی و ملی بودند.

دکوراسیون قدیمی ، سبک های باستانی و قدیمی و پتینه شده از لوازم و مبلمان با چوب طبیعی یاد آور زیبایی ها و راز و رمز های دنیای قدیم است .

برای طراحی ، اجرا و ساخت با ما تماس بگیرید ، برای خرید از فروشگاه ، نمایشگاه ما دیدن کنید و برای سفارش محصولات چوبی و لوازم و اکسسوری ها در منزل سفارش خود را در 1000 متر کارگاه ما به انجام برسانید .

با ما تماس بگیرید .

09123974779

عضو کانال تلگرام گروه دکوراسیون روستیک و اینستاگرام ما شوید .