برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

دانلود نمونه مشاوره و تحلیل آماری انجام شده پایا نامه توسط گروه تحقیقات مالی - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل


دانلود نمونه مشاوره و  تحلیل آماری انجام شده پایا نامه توسط گروه تحقیقات مالیدانلود یک نمونه مشاوره انجام شده توسط گروه تحقیقات علمی ما


 

جزئیات کامل درخواست خود پیرامون ویرایش فایل ورد پایان نامه و نگارش و تایپ را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com


فرمت فرم ارسالی به ایمیل مدیریت دپارتمان :

عنوان:..... مشاوره تحلیل آماری پایان نامه مقاله و پروپوزال و تهیه داده ها و آمار و متغیرها 

توضیح درخواست:..... جزئیات درخواست بیان شود

مقطع:..... دکتری؟  ارشد؟ لیسانس؟

زمان:.... مدت زمان پیشنهادی؟

دانشگاه:... دولتی؟ آزاد؟ پیام نور؟ بین الملل؟ موسسه؟

استاد راهنما  مشاور:.... مشخصات و تخصص و زمینه کاری

نوع کمک درخواستی....: مراحل مورد نیاز

به مدیریت دپارتمان ایمیل نمائید:         roya64.ahmadi@gmail.com

لطفا درخواستهای خود را به ما ایمیل نمائید. ما بطور پیوسته و آنلاین در هر لحظه ای ایمیلها را بررسی نموده و پس از بررسی درخواست شما با شما تماس می گیریم و فرآیند انجام پروژه و سفارش شما شروع می شود.


برای ارسال پیام روی عکس زیر کلیک کنید- حتما ایمیل خود را بنویسید


ثبت سفارش تهیه داده های بورسی سری زمانی اقتصاد سنجی مالی

 

نحوه دانلود و ورود داده های بورسی به انواع نرم افزارها

یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی مالی، صورت های مالی شرکت های عضو بورس می باشد. در این صورت ها اطلاعات مختلفی از جمله سود، دارایی، وجه نقد و ... گنجانده می شود. با لینک زیر می توانید به صورت های مالی شرکت های عضو بورس اوراق بهادار تهران دسترسی داشته باشید. علاوه بر این صورت های مالی میاندوره ای، پیش بینی های مدیریت و ... در اختیار قرار داده می شود.

مجموعه کاملی از متغیرهای کلان اقتصادی کشورهای جهان در بازه های زمانی مختلف می باشد. مانند نرخ بهره، GSP، نرخ بیکاری و .... با انتخاب هر کدام از این شاخص ها، نمودارهای مختلف نظیر میله ای و خطی و ... نمایش داده می شود. حتی می توان این شاخص ها را در کشورهای مختلف با یکدیگر مقایسه نمود. برای ثبت سفارش ایمیل بزنید

بسیاری از پایان نامه های رشته هایی مانند حسابداری نیازمند اطلاعات پرسشنامه ای است. پرسشنامه هایی که لزوماً باید توسط مدیران یا معاونان بخش های مختلف شرکت های عضو بورس اوراق بهادار تهران تکمیل شوند.

برای ارسال پرسشنامه ها به شرکت های مذکور آگاهی از نشانی الکتریکی و شماره های تماس آن ها ضروری است. علاوه بر آنکه با جستجوی نام هر یک شرکت های بورسی می توانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید، چنین اطلاعاتی درباره هر یک از شرکت ها به صورت یک جا در  دسترسی است.

ر این سایت بر اساس

طبقه بندی شده است

 

سایتی که در این پست معرفی می کنم در حقیقت فقط یک سایت داده نیست. بلکه شامل

  1. اصطلاحات اقتصادی
  2. اخبار اقتصادی
  3. داده های اقتصادی
  4. دپارتمان های اقتصاد
  5. حتی شامل اتاق گفتگو هم می باشد.

برای دسترسی به این سایت از لینک زیر استفاده کنید

 

سری های زمانی اقتصادی بانک مرکزی ایران

 

این بانک اطلاعاتی به دو زبان فارسی و انگلیسی، آمارهای اقتصادی را در اختیار کاربر قرار می دهد. داده های موجود در این پایگاه انواع بخش های اقتصادی از قبیل شاخص های قیمت، کشاورزی، صنعت و معدن و حمل و نقل وجود دارد. فایل داده های این ژایگاه هم با فرمت اکسل و هم HTML وجود دارد. با انتخاب هر یک از بخش های مورد نظر صفحه مربوط به آن متغیر ظاهر می شود که با انتخاب بازه زمانی مورد نظر اطلاعات مربوط به آن متغیر نشان داده می شود.

سایتی که در اون می تونید بیش از ۸۰۰ سری زمانی در زمینه های مختلف علمی پیدا کنید. امکان جستجو به تفکیک موضوع و نیز کل سایت فرام شده است. فایل ها همگی به صورت text هستند.

در این آرشیو مجموعه ی متنوعی از داده های آماری به کار رفته در کتاب های مختلف فراهم شده است.

از جمله این کتاب ها می توان به اگرستی (۱۹۹۶)، وایزبرگ (۱۹۸۵)، کریستین سن (۱۹۹۷)، ... اشاره کرد.  ین پایگاه یک منبع بسیار غنی از اطلاعات مربوط به بخش های مختلف کشورهای عضو سازمان ملل متحد است. این اطلاعات شامل موارد متنوعی نظیر کشاورزی، آموزش، بهداشت، ایدز، انرژی، صنعت و ... است. این اطلاعات توسط سازمان ها و نهادهای مختلف نظیر سازمان بهداشت جهانی  (WHO)، سازمان جهانی کار (ILO)، سازمان یونیسف، سازمان فائو و ... جمع آوری شده اند.

در این پایگاه علاوه بر امکان جستجو بر اساس موضوع مورد نظر، اطلاعات به تفکیک کشورها نیز موجود می باشد. بخش جالب این سایت خلاصه ای از اطلاعات اقتصادی، احتماعی مربوط به کشورهای مختلف جهان است. به این پایگاه می توانید از طریق لینک زیر دسترسی داشته باشید

داده های آمار زیستی

  

 

سایتی که بهتون معرفی میکنم، مربوط به بخش آمار زیستی دانشگاه وندربیلت (vanderbilt) است. دادههایی که این سایت در اختیار شما قرار می ده در فرمت های مختلفی از جمله ASCII و Excel است و در مورد هر یک از آنها توضیحات جامع و کافی نظیر منبع، تعداد متغیرها و توصیف هر یک از آنها آمده است. دادهها در زمینه های مختلف پزشکی از جمله سرطان، استرس، دیابت و از این چیزها است دیگه!!! سایت عالی برای داده های آماری بهتون معرفی می کنم. خوبی این سایت اینه که داده ها را به تفکیک روش های آماری (مثل رگرسیون و طرح آزمایشات و ...) و همچنین به تفکیک زمینه های علمی مربوطه (مثل روانشناسی، مهندسی و ...) تقسیم بندی کرده و به این ترتیب می تونید در یک زمینه ی خاص و بدون دردسر داده ی مورد نظرتون رو پیدا کنید. داده های این سایت همگی با فرمت HTML می باشند

منابع:

An Introduction to Categorical Data Analysis," by Alan Agresti, John Wiley, 1996

Applied Linear Regression, 2nd Edition, by Sanford Weisberg, John Wiley, 1985

The Analysis of Time Series' by Chris Chatfield

Log-Linear Models and Logistic Regression, Second Edition" by Ronald Christensen (1997, Springer Verlag

نام داده ها: داده های ارزش افزوده کارگاه های صنعتی ایران با ده نفر کارکن و بیشتر

توضیحات: به منظور شناخت ساختار صنعتی کشور و اتخاذ سیاست های متناسب با آن، طرح آمارگیری از کارگاه های صنعتی کشور از سال ۱۳۵۱ به عنوان یکی از برنامه های مرکز آمار ایران منور شده و همه ساله به جز سال های ۱۳۵۶ و ۱۳۵۷ به مورد اجرا در آمده و نتایج آن در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته است. در این طرح تعداد زیادی از متغیرهای اقتصادی به همراه ارزش افزوده کارگاه های صنعتی اندازه گیری می شوند.

 

نام داده­ها: پهنای اتاق

توضیحات: این مجموعه داده، تخمین پهنای اتاق سخنرانی توسط دو گروه از دانش­آموزان استرالیایی می­باشد. گروه اول شامل 44 نفر و گروه دوم شامل 69 نفر است که به ترتیب بر حسب متر و فوت تخمین زده­اند. مساله­ی مورد بررسی این است که آیا این تخمین­ها (متر و فوت) با یکدیگر تفاوت دارند.

منبع:

Hand, D.J., Daly, F., Lunn, A.D., McConway, K.J. and Ostrowski, E. (1994), A Handbook of Small Datasets, London, UK, Chapman & Hall/CRC

از قسمت راست صفحه، گزینه گزارشات پویا" را انتخاب نمایید
- در این صفحه اگر روی مستطیل مربوط به "مشخصات عمومی ناشران بورسی و فرابورسی" روی عبارت "جدولی" کلیک نمایید، صفحه ای باز می شود که در آن لازم نیست چیزی بنویسید فقط روی عبارت" نمایش جدولی" کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به نام شرکتها،نام صنعت، نماد، ایمیل، آدرس پستی و تلفن ، فاکس، اضعای هیات مدیره، نام حسابرس و... را در اختیارتان قرار دهد. برای مشاهده تمام محتویات صفحه دقت کنید که از قسمت سمت چپ صفحه می توانید آن را به سمت پایین و بالا کشیده و اطلاعات تمام شرکتها را بخوانید
- در صفحه مربوط به گزارشات پویا، اگر روی مستطیل مربوط به " جزئیات اطلاعات مندرج در ترازنامه و سود و زیان حسابرسی شده ناشران" کلیک نمایید می توانید کلیه اطلاعات مالی شرکت را برای سالهای مختلف مشاهده نموده و حتی از منوی بالای صفحه از آن خروجی اکسل تهیه نمایید

علاوه بر مشاوره و اجرای پایان نامه های تحصصی حسابداری و مقالات حسابداری و مدیریت مالی، و انجام تجزیه و تحلیل های آماری، اطلاعات مالی مورد نیاز دانشجویان را نیز تهیه و در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

سایر خدمات به شرح ذیل می باشد:

.......
پایان نامه حسابداری.......
تیم تخصصی آمارکده خدمات زیر را برای دانشجویان رشته حسابداری ارائه می کند:
1-
مشاوره و تهیه و تنظیم پایان نامه های حسابداری در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
2-
تهیه مقالات روز برای چاپ در نشریات داخلی و خارجی
3-
تجزیه و تحلیل داده های آماری از طریق نرم افزار های SPSS و EVIEWS و آماده سازی فصل 4 پایان نامه
4-
ارائه داده های آماری و اطلاعات شرکت های پذیرفته شده در شرکتهای بورسی
5-
ارائه تحلیل های آماری برای شرکتهای خصوصی و دولتی و پروژه های تجاری
6-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران فروش از روند بازار و روند فروش های خود بصورت ریز و کل
7-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران مالی جهت بررسی روند حساب های هزینه، درآمد و تولید و سایر حسابها و ....

اتوماسیون کارگزاری بورس کالا

سطوح مختلف اتوماسیون کارگزار برتر‌(بورس کالا) که بر اساس سفارش کارگزاران محترم قابل ارایه است، از طریق ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای انجام امورکارگزاری تمام چرخه معاملات شامل عملیات پیش از معاملات، هنگام معاملات و بعد از معاملات را پوشش می‌دهد. ماژول‌های اطلاعات مشتریان، عملیات سفارشات اینترنتی، ثبت عملیات خرید و فروش، سیستم خرید و فروش از طریق تلفن همراه، عملیات حسابداری‌(انتقال وجه، پرداخت چک، انتقال وجه، تسویه معاملات، ارایه صورت حساب و ...) SMS خاص، اتوماسیون مکاتبات با تولیدکنندگان و شرکت‌های کارگزاری و ... می‌‌تواند تحولی شگرف در ارایه خدمات شرکت کارگزاری ایجاد کند. به‌نوعی که بکارگیری این سیستم رضایت‌مندی کارگزاران و مشتریان را افزایش خواهد داد. به این ترتیب کارگزارانی که از این نرم‌افزارهای یکپارچه استفاده نمایند با ایجاد این مزیت و افزایش کارایی می‌توانند بازار کار خود را توسعه داده و بر مشتریان خود بیفزایند.

ویژگی‌های اتوماسیون کارگزار برتر

«اطلاعات مشتریان و  انواع کالای قابل معامله در بورس کالا»

بخش اطلاعات مشتریان نرم‌افزار اتوماسیون کارگزار برتر (بورس کالا) شامل قسمت‌های متنوعی است. کلیه اطلاعات مشتریان در سیستم حسابداری نیز نگهداری می‌شود، به این ترتیب که با تعریف هر مشتری جدید، اطلاعات وی در سیستم حسابداری نیز به صورت اتوماتیک ثبت می‌گردد.

«ثبت سفارش¬های خرید و فروش به‌صورت اتوماتیک از طریق فایل  Excel »

نحوه ثبت سفارش به شرح زیر می‌باشد:

1.از مشخص شدن نوع سفارش (خرید یا فروش)، موارد زیر برای سفارش مورد نظر در سیستم وارد می‌شود:

2. پس از طی مراحل بالا سفارش در سیستم ثبت می‌شود و بر اساس تاریخ و ساعت ورود آن در سیستم قرار می‌گیرد. یعنی هر سفارشی که زودتر وارد شود، زودتر بررسی می‌شود. بعد از آن که سفارش‌ها وارد سیستم شد، مدیر کارگزاری باید بتواند تحلیل‌های مختلفی روی سفارش‌ها انجام دهد. به‌عنوان مثال تحلیل‌ها می‌تواند به این صورت باشد:

«تخصیص خرید و  فروش‌ها به صورت خودکار»

بعد از پایان زمان معاملات، کلیه سفارش‌های خرید و فروش و آمار معاملات کارگزاری در سیستم ثبت می‌شود. اینک کارگزاری می‌تواند از طریق فابل Excel به‌صورت خودکار معاملات انجام شده را به سفارش‌ها تخصیص دهد.

«ثبت آمارهای خرید و  فروش و  پیگیری خرید و فروش به صورت خودکار»

بعد از پایان معاملات در بورس آمار روزانه کارگزاری در سیستم ثبت می‌شود. در این حالت سیستم امکان ثبت آمار معاملات کارگزاری و همین‌طور آمار معاملات کل بورس را در اختیار کارگزاری قرار می‌دهد. یکی از راه‌کارهای مشتری‌مداری کارگزاری، این است که بتواند سفارش‌های خرید را پیگیری نماید. سیستم با ارایه گزارش‌های متنوع به مدیریت کارگزاری، این امکان را می‌دهد که سفارش‌ها بلافاصله پس از انجام توسط کارگزاری پیگیری شود. مراحل پیگیری برای یک سفارش می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

«ثبت اسناد دریافت، پرداخت ، صدور چک برای مشتری »

«اسناد دریافت»

هنگامی ‌که مشتری وجهی را به حساب کارگزاری واریز می‌نماید، یک سند دریافت در سیستم حسابداری ثبت می‌‌شود. نوع سند دریافت می‌تواند فیش نقدی، چک، حواله یا تراول چک باشد. بانک به‌عنوان دریافت‌کننده است و مشتری هم به‌عنوان پرداخت کننده در سیستم مشخص است. مبلغ دریافت شده و سایر اطلاعات سند وارد سیستم می‌‌شود و سپس در سیستم حسابداری ثبت می‌شود. انتقال اسناد به تاریخ های دیگر، ثبت پیش دریافت مشتری که 10 درصد مبلغ معامله است، البته این درصد می‌تواند برای هر نماد متفاوت باشد‌(مانند صادراتی ها که 5 درصد می‌‌باشد)، از جمله قابلیت‌های این قسمت است.

«اسناد پرداخت»

هنگامی که مشتری وجهی را از کارگزاری درخواست می‌نماید. یک سند پرداخت در سیستم حسابداری ثبت می‌شود. نوع سند پرداخت می‌تواند فیش یا چک باشد. بانک به‌عنوان پرداخت‌کننده است و مشتری هم به عنوان دریافت‌کننده در سیستم مشخص است. مبلغ پرداخت شده و سایر اطلاعات سند وارد سیستم می‌شود و سپس در سیستم حسابداری ثبت می‌شود.

«صدور چک»

هنگامی که یک سند پرداخت برای مشتری ثبت می‌شود کارگزاری یک چک را در اختیار مشتری به اندازه مبلغ سند قرار می‌دهد. در این هنگام با استفاده از سیستم صدور چک کلیه اطلاعات روی چک پرینت شده و به مشتری ارائه می‌شود. شایان ذکر است که در هنگام صدور چک مانده حساب بانک در کلیه موارد در نظر گرفته می‌شود.

«تسویه مشتریان»

در این قسمت امکان انواع تسویه برای مشتریان وجود دارد.

« چاپ صورت‌حساب متناسب با فرمت دلخواه هر کارگزار»

« تهیه خودکار گزارش‌های کامل ثبت سفارش با توجه به نوع کالا »

« اصلاح نام فروشنده به صورت خودکار»

هنگام گرفتن اعلامیه‌‌های فروش، نام فروش مشخص نیست. بلکه نام خریدار مشخص است. امکان تنظیم نام فروشنده در این قسمت به شکل خودکار وجود دارد.

« تنظیمات»

«خرید و فروش اینترنتی»

مشتری بعد از وارد شدن به سیستم قادر است درخواست‌های خرید و فروش خود را به صورت کامل وارد سیستم نماید، بعد از ثبت اولیه پیش نمایشی از درخواست برای مشتری نمایش داده می شود و پس از تایید نهایی درخواست وارد سیستم می گردد. این درخواست در اتوماسیون با مشخصه اینترنتی نمایش داده می شود.

«نمایش حساب»

در قسمت خرید و فروش اینترنتی امکان نمایش حساب به‌صورت کامل مجزا برای حساب‌های تعریف شده، پیش دریافت اعتباری،خرید و فروش و ... وجود دارد.

« مشاهده درخواست‌ها »

در این صفحه از خرید و فروش اینترنتی لیست سفارش های مشتری نمایش داده می شود.

« تغییر مشخصات مشتری و  رمز عبور »

در این قسمت از خرید وفروش اینترنتی امکان تغییر مشخصات مشتری و رمز عبور وجود دارد.

«امنیت سیستم»

همان‌طور که می‌دانیم برای نرم‌افزارهایی که با سیستم‌های مالی و اداری کار می‌کنند امنیت مساله مهمی است. نرم‌افزار اتوماسیون کارگزار برتر‌(بورس کالا) نیز از این قاعده مستثنی نیست. بخش امنیت این سیستم به این صورت است که ابتدا سطوح دسترسی گروه‌های مختلف (با توجه به نوع کار در کارگزاری) توسط مدیر کارگزاری در سیستم تعریف می‌شود. به‌عنوان مثال یک گروه به نام گروه حسابداری داخل سیستم ایجاد می‌شود و مدیرکارگزاری سطح دسترسی مربوط به این گروه را در سیستم تعریف می‌کند. مثلاً سطح دسترسی برای این سیستم می‌تواند شامل موارد زیر  باشد:

مدیر سیستم می‌تواند تعداد نامحدودی گروه در سیستم ایجاد کند و همچنین اطلاعات یک گروه را ویرایش نماید و همین‌طور یک گروه را به شرط نبود کاربری داخل آن حذف نماید. سپس مدیر کارگزاری می‌تواند کاربران مختلف را با Username و Password مخصوص به خود تعریف کند و در داخل گروه‌های تعریف شده قرار دهد. به محض این‌که کاربری در یک گروه قرار گیرد، کلیه سطوح دسترسی آن گروه را خواهد داشت. مدیر سیستم می‌تواند تعداد نامحدودی کاربر در سیستم ایجاد کند و همچنین اطلاعات یک کاربر را ویرایش نماید. هر کاربر با رمز عبور خود وارد سیستم می‌شود و کار می‌کند. گفتنی است که با این عمل کلیه عملیاتی که کاربران در سیستم انجام می‌دهند ثبت می‌شود و قابل پیگیری خواهد بود.

خلاصه‌ای از امکانات اتوماسیون کارگزار برتر ‌(بورس کالا)

1.      امکان تخصیص کامل یک معامله بورس به یک سفارش

به‌طور کلی باید گفت در سیستم اتوماسیون کارگزاری بورس کالا تلاش شده است که کلیه عملیات دستی کارگزاران مورد توجه قرار گیرد و تا حد امکان با خودکار شدن عملیات و رایانه‌ای شدن امور، توسعه فعالیت و سهولت گردش کار حاصل شود.

تحلیل های اقتصاد سنجی و مدل سازی پیشرفته آریما

 

تحلیل های اقتصاد سنجی با ایویوز (Eviews)

تجزیه و تحلیل آماری صحیح، پایه و اساس برداشت درست و نتایج قابل اطمینان در هر طرح تحقیقاتی است. در بسیاری از مواقع، با استفاده از روش های نادرست، نتایجی دور از واقعیت و حتی متناقض از واقعیت حاصل می گردد. لذا اولین گام در تحلیل آماری، تشخیص آزمون و روش صحیح جهت تجزیه و تحلیل می باشد. این مورد را می توان با تشخیص درست بیماری در پروسه درمان مقایسه نمود. بعنوان مثال چنانچه در تحقیقی، داده ها نرمال نباشند و از آزمونهای پارامتریک استفاده گردد، نتایج آن تحقیق دیگر قابل اعتماد نیست. یکی از توصیه های مهم جهت حصول اطمینان از نتایج، استفاده از دو یا چند روش و آزمون و مقایسه نتایج می باشد.
یکی از خدمات مهم آمارکده، تجریه و تحلیل داده ها و انجام بخش آماری پروژه ها می باشد.
برخی از خدمات در این بخش عبارتند از :
انتخاب و معرفی روش بهینه و صحیح جهت تحلیل اطلاعات
طراحی پرسش نامه تحقیق
محاسبه و تعیین روایی و پایایی سوالات و پرسش نامه
برآورد حجم نمونه و تعیین روش نمونه گیری مناسب
تعیین نرمالیتی داده ها
محاسبه آمار توصیفی مربوط به متغیرهای تحقیق (میانگین، میانه، انحراف معیار، حداکثر، حداقل، چولگی، کشیدگی)
تحلیل گرافیکی و نموداری روند سری زمانی متغیرها
تحلیل عاملی، آنالیز فاکتور و تحلیل مسیر با نرم افزارهای : Amos، lisrel، PLS و
تعیین ضریب همبستگی (پیرسون، اسپرمن)
مدلسازی اقتصادسنجی و رگرسیونی (خطی، چندگانه، لوجیت، حداقل مربعات معمولی PLS، GLS، WLS، 2SLS،3SLS، ARDL، VAR، انگل گرینجر و …)
برآورد آزمون های و روشهای ناپارامتریک (آزمون علامت، رتبه بندی فریدمن، خی دو، ویلکاکسون، کروسکال والیس، یومن ویتنی)
تحلیل واریانس
شبیه سازی (مونت کارلو و …)
پیش بینی روند (سری زمانی، رگرسیون، آریما ARIMA، شبکه عصبی، الگوریتم ژنتیک، فازی و …)
آزمون های صحت فروض کلاسیک (همجمعی، ثبات ساختاری، LM، وایت، دیکی فولر پسامند و …)

جهت مشاوره و سفارش ایمیل بزنید

نجام امورات پایان نامه حسابداری و مدیریت مالی

 

مشاورین آمار  با چندین سال سابقه در امر مشاوره و تهیه و تنطیم پایان نامه و مقاله نویسی در خدمت دانشجویان حسابداری و مدیریت مالی و مسولان سازمان ها و شرکتهای خصوصی و دولتی جهت انجام تحلیل های آماری و انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.

سایر خدمات:

1-
مشاوره و تهیه و تنظیم پایان نامه های حسابداری و مدیریت مالی در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
2-
تهیه مقالات روز برای چاپ در نشریات داخلی و خارجی
3-
تجزیه و تحلیل داده های آماری از طریق نرم افزار های SPSS و EVIEWS و آماده سازی فصل 4 پایان نامه
4-
ارائه داده های آماری و اطلاعات شرکت های پذیرفته شده در شرکتهای بورسی
5-
ارائه تحلیل های آماری برای شرکتهای خصوصی و دولتی و پروژه های تجاری
6-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران فروش از روند بازار و روند فروش های خود بصورت ریز و کل
7-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران مالی جهت بررسی روند حساب های هزینه، درآمد و تولید و سایر حسابها و ....

 

یه و تنطیم پایان نامه و مقاله حسابداری

 

تهیه پایان نامه های حسابداری و مدیریت مالی در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

تجزیه و تحلیل داده های آماری با استفاده از نرم افزارهای spss و eviews برای رشته های حسابداری و مدیریت مالی

تحلیل های دقیق از اطلاعات آماری شرکتهای خصوصی و دولتی برای برآورد و پیش بیینی دقیق آینده برای مدیران مالی و فروش و مدیر عاملان

انجام خدمات حسابداری و حسابرسی همراه با سنجش دقیق فعالیت های شرکت و هزینه های شرکت جهت بهینه سازی فعالیتها و حذف هزینه ها و فعالیت بدون ارزش افزوده

سایر خدمات:
تیم تخصصی آمارکده خدمات زیر را برای دانشجویان رشته حسابداری ارائه می کند:
1-
مشاوره و تهیه و تنظیم پایان نامه های حسابداری در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
2-
تهیه مقالات روز برای چاپ در نشریات داخلی و خارجی
3-
تجزیه و تحلیل داده های آماری از طریق نرم افزار های SPSS و EVIEWS و آماده سازی فصل 4 پایان نامه
4-
ارائه داده های آماری و اطلاعات شرکت های پذیرفته شده در شرکتهای بورسی
5-
ارائه تحلیل های آماری برای شرکتهای خصوصی و دولتی و پروژه های تجاری
6-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران فروش از روند بازار و روند فروش های خود بصورت ریز و کل
7-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران مالی جهت بررسی روند حساب های هزینه، درآمد و تولید و سایر حسابها و ....

شاوره تهیه پروپزال پایان نامه های فنی
و علوم انسانی دانشگاه های دولتی دانشگاه آزاد ، دانشگاه پیام نور ، موسسات آموزش عالی ؛
پروپوزال و پایان نامه با مشاوره کاملا تخصصی در
رشته هایی نظیر معماری ، عمران ، مدیریت ،
الهیات ، ریاضی ، شیمی ، جغرافیا ،علوم اجتماعی ،
شهرسازی ، صنایع ، متالورژِی ، روانشناسی
مکانیک ، علوم تربیتی و.......................
مشاوره تهیه حرفه ای پرسشنامه های رشته های مختلف
ـ مشاوره تهیه مقاله علمی در سطح ISI ،
ـ طراحی و اجرای پرسش نامه و تجزیه و تحلیل
آماری داده ها ؛
طراحی پرسشنامه پایان نامه بر اساس روشهای علمی
تحلیل داده های پایان نامه با استفاده از نرم افزارهای آماری-
آزمون همبستگی پایان نامه – آزمون تی استیودنت پایان نامه
آمار توصیفی داده های پایان نامه
تحلیل عاملی اکتشافی و تاییدی پایان نامه
رتبه بندی متغیرهای تحقیق پایان نامه
نتیجه گیری پایان نامه و ارائه پیشنهادات برای پایان نامه های آتی
استخراج مقاله علمی پژوهشی پایان نامه قبل از جلسه دفاع
تهیه اسلایدهای پایان نامه برای جلسه دفاع و ارائه کلیه
توضیحات مربوطه به پایان نامه شما
ارائه رهنمودهایی برای دفاع هرچه بهتر از
پایان نامه وپاسخ سوالات متداول اساتید
در جلسه دفاع پایان نامه

تهیه نسخه نهایی و قابل چاپ پایان نامه همراه با فهرست بندی،چکیده، صفحه تقدیر، و .
تکمیل پایان نامه های ناتمام
مشارکت در انجام پایان نامه ، به این صورت که قسمتی ازپایان نامه را خودتان انجام می دهید و قسمتی را ما برایتان آماده می کنیم

جمع آوری داده های مورد نیاز برای انجام پایان نامه
ترجمه تخصصی مورد نیاز برای تمام رشته ها
تحلیل آماری پایان نامه (spss)
تامین منابع مورد نیاز برای انجام پایان نامه _منابع به صورت طبقه بندی شده


نکات مهم
1)
این موسسه به هیچ عنوان فروش پایان نامه ندارد.
2)
هدف موسسه جهت مشاوره در انجام پایان نامه صرفا بالا بردن کیفیت تحقیقاتی آن میباشد.
3)
پذیرش پایان نامه تنها در صورت آموزش به دانشجو پذیرفته میشود.
4)
جهت ایجاد اطمینان و اعتماد میتوان جلسه ای حضوری برگزار کرد تا با ارائه نمونه کارهای انجام شده، دانشجو از توانایی این موسسه در انجام کار مطمئن شود.
5)
روند انجام کار مرحله به مرحله میباشد و در نتیجه هزینه آن نیز به صورت مرحله ای دریافت خواهد شد.
6)
تمامی این مراحل توسط کارشناسان ارشد فارغ التحصیل و دانشجویان دکترای دانشگاه های دولتی انجام میگیرد. آماده بکار جهت انجام امور حسابداری شرکتها و مشاغل

 

-انجام کلیه امور مرتبط با حسابداری شرکت های تولیدی ، بازرگانی و صنعتی ، خدماتی ، مهندسی و پیمانکاری و مشاغل
-انجام عملیات مربوط به امور معوقه حسابداری و اصلاح حسابها
- پیاده سازی سیستم های حسابداری ، خزانه ، حقوق و دستمزد ، دارایی ثابت و انبار
-حسابرسی و کنترل داخلی
-تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد و تحریر دفاتر قانونی
-تنظیم اظهارنامه مشاغل و تحریر دفتر درامد وهزینه
-تنظیم و ارسال ارزش افزوده و گزارش معاملات فصلی
-تهیه لایحه دفاعیه جهت ارائه به وزارت دارایی ، سازمان تامین اجتماعی و شرکت در جلسات هیئت حل اختلاف و اخذ مفاصا حساب
-تشکیل پرونده مالیاتی و کد اقتصادی و ثبت نام ارزش افزوده

-انجام امور مالی و مالیاتی بصورت پروژه ای و پاره وقت

هیه صورتهای مالی(اصلی-تلفیقی)

حسابداری
حسابرسی
اظهارنامه مالیاتی
کد اقتصادی
ارائه سیستم ونرم افز ارهای مکانیزه مالی
طراحی سیستمهای کنترل داخلی
تهیه-تکمیل لوایح و دفاعیه ها
حضور در هیئت های حل اختلاف
تهیه-تنظیم اظهارنامه مالیاتی
عدم فعالیت.
دفتر نویسی( توسط کارشناس ارشد حسابداری-حسابرسی-کارشناس رسمی قوه قضاییه-عضو جامعه حسابداران رسمی ایران و................................)

انجام کار حسابداری
تهیه و تنظیم صورتهای مالی
تهیه و تنطیم اطهارنامه های مالیاتی
تهیه و تنظیم دفاتر قانونی

اطلاعات مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس

 

شرکت حسابداری و حسابرسی دقیق تراز نگر علاوه بر مشاوره و اجرای پایان نامه های تحصصی حسابداری و مقالات حسابداری و مدیریت مالی، و انجام تجزیه و تحلیل های آماری، اطلاعات مالی مورد نیاز دانشجویان را نیز تهیه و در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

سایر خدمات به شرح ذیل می باشد:

.......
پایان نامه حسابداری.......
تیم تخصصی آمارکده خدمات زیر را برای دانشجویان رشته حسابداری ارائه می کند:
1-
مشاوره و تهیه و تنظیم پایان نامه های حسابداری در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
2-
تهیه مقالات روز برای چاپ در نشریات داخلی و خارجی
3-
تجزیه و تحلیل داده های آماری از طریق نرم افزار های SPSS و EVIEWS و آماده سازی فصل 4 پایان نامه
4-
ارائه داده های آماری و اطلاعات شرکت های پذیرفته شده در شرکتهای بورسی
5-
ارائه تحلیل های آماری برای شرکتهای خصوصی و دولتی و پروژه های تجاری
6-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران فروش از روند بازار و روند فروش های خود بصورت ریز و کل
7-
ارائه تحلیل های آماری برای مدیران مالی جهت بررسی روند حساب های هزینه، درآمد و تولید و سایر حسابها و ....

در این فایل تمامی داده های مربوط به ترازنامه  شرکت های فعال پذیرفته شده در بورس فقط برای سال 1392 بصورت اکسلی ارائه شده است. این فایل در تهیه داده های مربوط به تحقیقات مالی کاربرد دارد. لازم به توضیح است تا پایان سال 1392 در مجموع 478 شرکت در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده که از این تعداد 319 شرکت فعال بوده و تعداد 159 آن ها از بورس حذف شده اند (اسامی شرکت های لغو پذیرش شده و حذف شده از بورس در سایت بصورت رایگان قابل دسترس می باشد)

 

**درصورتی که داده های خاصی مد نظر شما می باشد می توانید از بخش سفارش فایل داده های  مورد نظر خود را سفارش دهید**

 

اطلاعات موجود در فایل:

دارایی ها

وجه نقد/سرمایه گذاری کوتاه مدت/حساب های دریافتنی/سایر حساب های دریافتنی/ موجودی مواد و کالا/ سفارشات مواد و کالا/ پیش پرداخت ها/ جمع دارایی های جاری/ دارایی های ثابت/ سرمایه گذاری های بلند مدت/ دارایی های نامشهود/ سایر دارایی ها/ جمع دارایی های غیرجاری/ جمع کل دارایی ها

بدهی ها

حساب های پرداختنی/سایر حساب های پرداختنی/پیش دریافت/ ذخیره مالیات/ سود سهام پرداختنی/ تسهیلات مالی کوتاه مدت/ جمع بدهی جاری/ تسهیلات مالی بلند مدت/ ذخیره مزایای پایان خدمت/ جمع بدهی های بلند مدت/ جمع کل بدهی ها

سرمایه

سرمایه/ اندوخته قانونی/ اندوخته طرح و توسعه/ سود انباشته/ حقوق صاحبان سهام/ جمع بدهی و حقوق صاحبان سهام داده های ترازنامه داده های ترازنامه شرکت های بورسی دانلود داده های ترازنامه شرکت های بورسی اکسل داده های ترازنامه دانلود اکسل داده های ترازنامه اکسل داده های بورس دانلود اکسل داده های بورس دانلود داده های بورس

    در این فایل اکسل داده های مربوط به امتیاز کسب‌شده از نظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی مناسب سال های 1382 لغایت 1392 (10 سال) کل شرکت های پذیرفته شده و فعال در بورس اوراق بهادار تهران (شامل 353 شرکت) ارائه شده است. اطلاعات موجود در این فایل شامل امتیاز قابلیت اتکا، امتیاز به موقع بودن، کل امتیاز افشا و رتبه افشا برای هر یک از شرکت ها در هر یک از سال های 1382 تا 1392 می باشد.

 

 

      پرداخت و دانلود

    برچسب ها: امتیاز افشا رتبه افشا کیفیت افشا داده های کیفیت افشا دانلود داده های کیفیت افشا امتیاز قابلیت اتکا امتیاز به موقع بودن رتبه قابلیت اتکا رتبه به موقع بودنداده کاوی و پردازش داده های بورس

Search

Main menu

Skip to primary content

Skip to secondary content

 

    ارتباط با ما

    آرشیو

    راهنمایی

    صفحه اصلی

 

تحلیل فازی سرمایه گذاری ها

تحلیل فازی سرمایه گذاری ها ۲۸ دی

تحلیل فازی سرمایه گذاری ها ۲۷ دی

تحلیل فازی سرمایه گذاری ها ۲۴ دی

تحلیل فازی سرمایه گذاری ها ۲۳ دی

تحلیل فازی سرمایه گذاری ها ۲۱ دی

تحلیل فازی سهام

تحلیل فازی سهام ۲۸ دی

تحلیل فازی سهام ۲۷ دی

تحلیل فازی سهام ۲۴ دی

تحلیل فازی سهام ۲۳ دی

تحلیل فازی سهام ۲۱ دی

تحلیل فازی صنایع

تحلیل فازی صنایع ۲۸ دی

تحلیل فازی صنایع ۲۷ دی

تحلیل فازی صنایع ۲۴ دی

تحلیل فازی صنایع ۲۳ دی

تحلیل فازی صنایع ۲۱ دی

تحرکات سهامداران عمده

Dummy image

تقسیم سود سالیانه

Dummy image

افزایش سرمایه

Dummy image

 

سلب مسئولیت: مخاطبین محترم بر این امر واقف باشند که مطالب ارائه شده صرفأ براساس اطلاعات معاملات سهام ، گزارش های مالی و آگهی های منتشر شده در بازار و همچنین منعکس کننده شنیده‌های بازار بوده لذا تصمیم گیری و انجام هرگونه خرید یا فروش بر اساس اطلاعات فوق بر عهده خود اشخاص بوده و این سایت هرگونه مسئولیتی نسبت به سود و زیان احتمالی کاربران را ازخود سلب می‌نماید.

    در این لیست اسامی شرکت های فعال بورس در مقطع پایان سال 1392 ارائه شده است لازم به ذکر است تعداد کل شرکت های فعال پذیرفته شده در بورس تا پایان سال 1392 برابر با 319 شرکت می باشد.

 

 

      دانلود

    برچسب ها: لیست شرکت های بورسی شرکت های فعال بورس شرکت های غیرفعال بورس داده های صورت های مالی داده های بورسی اکسل داده های بورس

    در این فایل تمامی داده های مربوط به ترازنامه  شرکت های فعال پذیرفته شده در بورس برای سالهای 1387 لغایت 1392 بصورت اکسلی ارائه شده است. این فایل در تهیه داده های مربوط به تحقیقات مالی کاربرد دارد. لازم به توضیح است تا پایان سال 1392 در مجموع 478 شرکت در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده که از این تعداد 319 شرکت فعال بوده و تعداد 159 آن ها از بورس حذف شده اند (اسامی شرکت های لغو پذیرش شده و حذف شده از بورس در سایت بصورت رایگان قابل دسترس می باشد). بنابراین این فایل شامل کل داده های ترازنامه 319 شرکت در طول 6 سال (1392-1387) می باشد.

 

    درصورتی که داده های خاصی مد نظر شما می باشد می توانید از بخش سفارش فایل داده های  مورد نظر خود را سفارش دهید

 

    اطلاعات موجود در فایل:

    دارایی ها

    وجه نقد/سرمایه گذاری کوتاه مدت/حساب های دریافتنی/سایر حساب های دریافتنی/ موجودی مواد و کالا/ سفارشات مواد و کالا/ پیش پرداخت ها/ جمع دارایی های جاری/ دارایی های ثابت/ سرمایه گذاری های بلند مدت/ دارایی های نامشهود/ سایر دارایی ها/ جمع دارایی های غیرجاری/ جمع کل دارایی ها

 

    بدهی ها

    حساب های پرداختنی/سایر حساب های پرداختنی/پیش دریافت/ ذخیره مالیات/ سود سهام پرداختنی/ تسهیلات مالی کوتاه مدت/ جمع بدهی جاری/ تسهیلات مالی بلند مدت/ ذخیره مزایای پایان خدمت/ جمع بدهی های بلند مدت/ جمع کل بدهی ها

 

    سرمایه

    سرمایه/ اندوخته قانونی/ اندوخته طرح و توسعه/ سود انباشته/ حقوق صاحبان سهام/ جمع بدهی و حقوق صاحبان سهام

 

 

      پرداخت و دانلود

    برچسب ها: داده های صورت های مالی دانلود داده های صورت های مالی اکسل داده های صورت های مالی داده های ترازنامه اکسل داده های ترازنامه دانلود داده های ترازنامه داده های طبقه بندی شده بورس داده های طبقه بندی شده شرکت ها دانلود داده های طبقه بندی شده شرکت

    در این فایل اکسل اسامی کل شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران تا پایان سال 1392 (شامل شرکت های فعال و شرکت های غیرفعال) ارائه شده است.

    اطلاعات ارائه شده در این فایل به شرح زیر می باشد:

    نام شرکت / نماد شرکت / صنعت / سال پذیرش / سال درج نماد در بورس

 

 

    شایان ذکر است اسامی و لیست شرکت های فعال و غیرفعال بورسی تا پایان سال 1392 طی فایلهای جداگانه ای بصورت رایگان در سایت ارائه شده و قابل دانلود می باشد

 

 

      دانلود

    برچسب ها: اسامی شرکت های بورسی اسامی شرکت های پذیرفته شده در بورس لیست شرکت های بورسی اسامی کل شرکت های پذیرفته شده در بورس کل شرکت های پذیرفته شده در بورس شرکت های پذیرفته شده در بورس لیست شرکت های پذیرفته شده در بورس

 

    در این فایل اطلاعات مربوط به حجم معاملات سالانه / میانگین حجم معاملات روزانه / ارزش ریالی معاملات سالانه / تعداد خریداران سهام شرکت در طول یک سال / دفعات معاملات سهام شرکت در طول یک سال / تعداد روزهای معاملاتی سهام شرکت در طول یک سال و تعداد ماه های معاملاتی سهام شرکت های پذیرفته شده و فعال بورس (تا پایان سال 1392 در مجموع تعداد 319 شرکت فعال در بورس وجود دارد) طی سال های 1387 لغایت 1392 (شش سال) بصورت اکسلی ارائه شده است. اطلاعات این فایل در فرآیند تهیه داده های آماری پژوهش های حسابداری و مالی و همچنین در مرحله نمونه گیری جهت تعیین شرکت های دارای وقفه معاملاتی کاربرد دارد.

 

 

    **درصورتی که داده های خاصی مد نظر شما می باشد می توانید از بخش سفارش فایل داده های  مورد نظر خود را سفارش دهید**

 

 

 

 

      پرداخت و دانلود

    برچسب ها: حجم معاملات شرکت های بورسی اکسل حجم معاملات شرکت های بورسی دانلود اکسل حجم معاملات دانلود ارزش معاملات شرکت های بورسی دانلود حجم معاملات شرکت ها داده های حسابداری دانلود داده های حسابداری داده های بورسی دانلود داده های بورسی دانلود اکسل داده

 

   در این فایل تمامی داده های مربوط به صورت سود و زیان شرکت های فعال پذیرفته شده در بورس فقط برای سال 1392 بصورت اکسلی ارائه شده است. این فایل در تهیه داده های مربوط به تحقیقات مالی کاربرد دارد. لازم به توضیح است تا پایان سال 1392 در مجموع 478 شرکت در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده که از این تعداد 319 شرکت فعال بوده و تعداد 159 آن ها از بورس حذف شده اند (اسامی شرکت های لغو پذیرش شده و حذف شده از بورس در سایت بصورت رایگان قابل دسترس می باشد)

 

 

اطلاعات موجود در فایل:

 

درآمد فروش/بهای تمام شده کالای فروش رفته/ سود ناخالص / هزینه های عمومی اداری و فروش / سود عملیاتی / هزینه بهره / هزینه های مالی / سود قبل از کسر مالیات / هزینه مالیات / سود خالص

 

 

  پرداخت و دانلود

برچسب ها: داده های صورت سود و زیان داده های صورت سود و زیان شرکت های بورسی دانلود داده های صورت سود و زیان شرکت های بورسی اکسل داده های صورت سود و زیان دانلود اکسل داده های صورت سود و زیان اکسل داده های بورس دانلود اکسل داده های صورت های مالی

    در این فایل تمامی داده های مربوط به ترازنامه  شرکت های فعال پذیرفته شده در بورس فقط برای سال 1392 بصورت اکسلی ارائه شده است. این فایل در تهیه داده های مربوط به تحقیقات مالی کاربرد دارد. لازم به توضیح است تا پایان سال 1392 در مجموع 478 شرکت در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده که از این تعداد 319 شرکت فعال بوده و تعداد 159 آن ها از بورس حذف شده اند (اسامی شرکت های لغو پذیرش شده و حذف شده از بورس در سایت بصورت رایگان قابل دسترس می باشد)

 

    **درصورتی که داده های خاصی مد نظر شما می باشد می توانید از بخش سفارش فایل داده های  مورد نظر خود را سفارش دهید**

 

    اطلاعات موجود در فایل:

    دارایی ها

    وجه نقد/سرمایه گذاری کوتاه مدت/حساب های دریافتنی/سایر حساب های دریافتنی/ موجودی مواد و کالا/ سفارشات مواد و کالا/ پیش پرداخت ها/ جمع دارایی های جاری/ دارایی های ثابت/ سرمایه گذاری های بلند مدت/ دارایی های نامشهود/ سایر دارایی ها/ جمع دارایی های غیرجاری/ جمع کل دارایی ها

    بدهی ها

    حساب های پرداختنی/سایر حساب های پرداختنی/پیش دریافت/ ذخیره مالیات/ سود سهام پرداختنی/ تسهیلات مالی کوتاه مدت/ جمع بدهی جاری/ تسهیلات مالی بلند مدت/ ذخیره مزایای پایان خدمت/ جمع بدهی های بلند مدت/ جمع کل بدهی ها

    سرمایه

    سرمایه/ اندوخته قانونی/ اندوخته طرح و توسعه/ سود انباشته/ حقوق صاحبان سهام/ جمع بدهی و حقوق صاحبان سهام

 

      پرداخت و دانلود

    برچسب ها: داده های ترازنامه داده های ترازنامه شرکت های بورسی دانلود داده های ترازنامه شرکت های بورسی اکسل داده های ترازنامه دانلود اکسل داده های ترازنامه اکسل داده های بورس دانلود اکسل داده های بورس دانلود داده های بورس با استفاده از این لیست اکسلی شما می توانید به اطلاعات تعداد روزهای معاملاتی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار دسترسی داشته و در روش های نمونه گیری غربالگری بتوانید شرکت هایی که بیش از تعداد مشخصی (مثلا 80 روز) دارای روز عاملاتی بوده اند را شناسایی و انتخاب کنید

 

 

  پرداخت و دانلود

برچسب ها: تعداد روزهای معاملاتی شرکت های بورسی روزهای معاملاتی شرکت های پذیرفته شده در بورس وقفه معاملاتی شرکت های بورسی وقفه معاملاتی شرکت های پذیرفته شده در بورس شرکت های دارای حداقل 60 روز معاملاتی شرکت های دارای حداقل 80 روز معاملاتی نمونه گیری حذفیبا استفاده از این لیست اکسلی شما می توانید به اطلاعات تعداد ماه های معاملاتی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار دسترسی داشته و در روش های نمونه گیری غربالگری بتوانید شرکت هایی که بیش از تعداد مشخصی (مثلا 6 ماه) دارای وقفه معاملاتی بوده اند را شناسایی و حذف کنید

 

  پرداخت و دانلود

برچسب ها: تعداد ماه های معاملاتی شرکت های بورسی ماه های معاملاتی شرکت های پذیرفته شده در بورس وقفه معاملاتی شرکت های بورسی وقفه معاملاتی شرکت های پذیرفته شده در بورس وقفه بیش از 6 ماه توقف معاملاتی شرکت های بورسی نمونه گیری حذفی حسابداری

دانلود نمونه مشاوره و  تحلیل آماری انجام شده پایا نامه توسط گروه تحقیقات مالی

 

خدمات به شرکتهای پذیرفته شده در بورس

:: خدمات به شرکتهای پذیرفته شده در بورس


درج مشخصات شرکت های تازه پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار در 'سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار' و ایجاد نماد معاملاتی:
هنگامی که شرکتی به تازگی واجد شرایط برای عضویت در بورس اوراق بهادار شناخته می شود، مشخصات آن جهت عرضه سهام شرکت در بورس توسط شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار" وارد می شود. بدین منظور طی نامه ای مشخصات لازم به همراه امیدنامه شرکت مذکور جهت درج در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار" از مدیریت پذیرش اوراق بهادار به شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه" وجوه ابلاغ می شود. شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" وظیفه فراهم نمودن تمهیدات لازم در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار" جهت معاملات سهام شرکت تازه پذیرفته شده در بورس را دارد. اطلاعات لازم بدین منظور شامل موارد زیر است: نام شرکت، نماد شرکت، نوع فعالیت شرکت، سال مالی شرکت، کارگزار معرف شرکت جهت عرضه اولیه، ترکیب سهام داران فعلی شرکت و آدرس و تلفن شرکت.
تذکر: در حال حاضر سهام شرکت هایی که به تازگی در بورس پذیرفته می شوند معمولا در همان ابتدا سپرده می شود تا قابل معامله در بورس باشد.
میزان افزایش سرمایه شرکت ها در جلسه مجمع عمومی فوق العاده تصویب می شود و به اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس اوراق بهادار اعلام می گردد. در این اداره افزایش سرمایه ( از نوع جایزه یا حق تقدم) طی نامه ای به اطلاع شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" می رسد. شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" وظیفه اعمال افزایش سرمایه در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار" (از جمله ایجاد نماد معاملاتی افزایش سرمایه از نوع جایزه یا حق تقدم، اعمال افزایش سرمایه در شاخص، ارسال پیام اعمال افزایش سرمایه برای تمام کاربران در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار"، ایجاد کد معاملاتی پاره سهام ایجاد شده، توقف معاملات نمادهای افزایش سرمایه) را بر عهده دارد. در این نامه میزان سرمایه اولیه قید شده است که باید با اطلاعات موجود در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار" هم خوانی داشته باشد. علاوه بر آن میزان درصد افزایش سرمایه ( به صورت کسری یا اعشاری)، میزان سرمایه نهایی، نوع افزایش سرمایه (حق تقدم یا جایزه) ، تاریخ مجمع عمومی فوق العاده و امکان معامله مکرر حق تقدم در نماد شرکت ذکر شده است، که باید در "سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار" اعمال شود. بعد از اعمال تغییرات مراتب طی نامه ای به اطلاع اداره نظارت بر ناشران بورسی می رسد.
توضیحات: گاهی بعد از اعمال ضریب افزایش سرمایه، تعداد سهام بعضی سهامداران عدد صحیح نیست. در این صورت تعداد سهام عدد صحیح به سهامدار تعلق می گیرد و قسمت اعشار تحت عنوان پاره سهام در کدی انباشته می شود و به فروش می رسد. عایدی حاصل از آن بین سهامدارانی که سهام آنهادر افزایش سرمایه دارای بخش اعشاری بوده است تقسیم می شود.

ایجاد کد معاملاتی حق تقدم های استفاده نشده در 'سامانه رایانه ای معاملات بورس اوراق بهادار':
اگر افزایش سرمایه "شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" از نوع حق تقدم باشد، پس از سپری شدن مدت مقرر جهت پذیره نویسی سهام حق تقدم، دارایی سهام حق تقدم سهامدارانی که از حق تقدم خود استفاده نکرده اند در شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه"، از کد سهامداری آنان کسر و به کد معاملاتی حق تقدم های استفاده نشده اضافه می گردد. حق تقدم های استفاده نشده توسط کارگزار خاصی فروخته می شود و درآمد آن باید بین سهامداران مربوطه تقسیم می شود.

ادغام افزایش سرمایه 'شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار':
پس از انجام مراحل قانونی ثبت افزایش سرمایه "شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" در اداره ثبت شرکت ها، افزایش سرمایه از نوع جایزه یا حق تقدم در دارایی سهامداران ادغام می شود. در این مرحله در صورت تمایل "شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" و انجام مراحل لازم دارایی سهامداران سپرده و "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" چاپ می شود در غیر این صورت "شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" اقدام به چاپ برگه های سهام می نماید.

چاپ 'گواهینامه های نقل و انتقال سهام' افزایش سرمایه:
پس از ادغام افزایش سرمایه در دارایی سهامداران، "شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" می تواند در صورت تمایل سهام خود را نزد شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" سپرده کند و چاپ "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" خود را به شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" واگذار نماید. در این صورت "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" با سرمایه جدید برای تمام سهامداران "شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" در واحد سپرده گذاری چاپ می شود و جهت توزیع بین سهامداران به ""شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار"" تحویل می گردد.   

پایاپای اوراق بهادار:
عملیات پایاپای اوراق بهادار در واحد سپرده گذاری شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه"، صورت می پذیرد. "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" که جدید صادر می شود، در ساعت به خصوصی از روز در این واحد چاپ و نگهداری می شود. "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" چاپ شده به گروههای زیر تحویل داده می شود:

1-     کارگزاری ها: "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" که بعد از خرید و فروش سهام یا سپرده گذاری سهام یا اصلاح مشخصات و مفقودی سهام که از جانب کارگزاری ها اقدام شده باشد، چاپ می شود بر اساس کد کارگزاری ها تفکیک و در جای مخصوصی قرار داده می شود. روزانه نماینده ای از هر کارگزاری مراجعه می کند و "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" مربوطه را جهت تحویل به سهامداران تحویل می گیرد.

2-     - شرکتها: "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" که در صورت اصلاح مشخصات، انتقال قهری و قانونی و غیره و همچنین ناشی از افزایش سرمایه چاپ می شود بر اساس شرکتها تفکیک و در جای مخصوصی قرار داده می شود. سپس به صورت ادواری نماینده شرکتها مراجعه و "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" جدید چاپ شده را جهت توزیع به سهامداران دریافت می کنند.

3-     سازمان خصوصی سازی: "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" ناشی از تخصیص سهام از جانب سازمان خصوصی سازی چاپ و به نماینده سازمان خصوصی سازی جهت ارائه به سهامداران تحویل می شود.

4-     - سهامداران: در حال حاضر "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" المثنی بعد از چاپ در ازای ارائه کارت شناسایی معتبر به سهامداران تحویل داده می شود. "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" ناشی از اصلاح مشخصات حضوری نیز بعد از انتقال به واحد اصلاح مشخصات حضوری به سهامداران تحویل داده می شود.

سپرده گذاری سهام 'شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار':
"شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" به منظور تسهیل و تسریع در امر خرید و فروش سهام خود بین سهامداران، اقدام به سپرده گذاری سهام خود نزد شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" می نمایند. در این صورت به جای برگه های سهام "شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار"، "گواهینامه های نقل و انتقال سهام" از سوی شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" چاپ می شود و در اختیار سهامداران قرار می گیرد.

ارائه خدمات امور سهامداران 'شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار':
"شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار"، در صورت تمایل، می توانند فرآیندهای امور سهامداران خود (از قبیل عملیات حقوقی سهامداران، برگزاری مجامع شرکت ها، توزیع "گواهینامه های نقل و انتقال سهام"، پذیره نویسی افزایش سرمایه، توزیع سود و غیره) را به شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" بسپارند.

ارائه گزارشات مورد درخواست 'شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار':
چنانچه "شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار" مایل به دریافت اطلاعات خاصی از سهامداران خود باشند، می توانند درخواست خود را به شرکت "سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه" تسلیم کنند

 

 


 

جزئیات کامل درخواست خود پیرامون ویرایش فایل ورد پایان نامه و نگارش و تایپ را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com


فرمت فرم ارسالی به ایمیل مدیریت دپارتمان :

عنوان:..... مشاوره تحلیل آماری پایان نامه مقاله و پروپوزال و تهیه داده ها و آمار و متغیرها 

توضیح درخواست:..... جزئیات درخواست بیان شود

مقطع:..... دکتری؟  ارشد؟ لیسانس؟

زمان:.... مدت زمان پیشنهادی؟

دانشگاه:... دولتی؟ آزاد؟ پیام نور؟ بین الملل؟ موسسه؟

استاد راهنما  مشاور:.... مشخصات و تخصص و زمینه کاری

نوع کمک درخواستی....: مراحل مورد نیاز

به مدیریت دپارتمان ایمیل نمائید:         roya64.ahmadi@gmail.com

لطفا درخواستهای خود را به ما ایمیل نمائید. ما بطور پیوسته و آنلاین در هر لحظه ای ایمیلها را بررسی نموده و پس از بررسی درخواست شما با شما تماس می گیریم و فرآیند انجام پروژه و سفارش شما شروع می شود.


برای ارسال پیام روی عکس زیر کلیک کنید- حتما ایمیل خود را بنویسیددانلود یک نمونه مشاوره انجام شده توسط گروه تحقیقات علمی ما