برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

روش جستجو در مورد پایان نامه ها و مقالات سایت ایران داک(irandoc) - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل
در نگارش پایان نامه یکی از مهمترین مسائل، جدید و بدیع بودن موضوع پایان نامه است. اما چطور می توان اطمینان پیدا کرد که موضوع انتخابی قبلا مورد پژوهش قرار نگرفته است؟!

سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، که در میان پژوهشگران به سایت ایران داک مشهور است، راه اندازی شده است تا راهنمای محققان و دانشجویان عزیز در انتخاب موضوع باشد. در پروپوزال های برخی دانشگاه ها یک بند وجود دارد که دانشجو قبل از تصویب پروپوزال می بایست با استعلام از سایت ایران داک مطمئن شود که قبلا در دانشگاه دیگری این موضوع کار نشده است. رشته ی مدیریت نیز از این قانون مستثنی نیست و کلیه ی دانشجویان دوره ی کارشناسی ارشد و دکتری می بایست با مراجعه به این سایت از جدید بودن موضوع خود مطمئن شوند و در پایان کار یک نسخه از پایان نامه خود را در این سایت بارگزاری نمایند. اما متأسفانه نحوه ی کار با این سایت را بسیاری از دانشجویان نمی دانند و در پروپوزال های خود می نویسند به سایت مراجعه کردیم و موضوع مشابهی پیدا نشد. در ادامه قصد داریم نحوه استفاده از پایگاه داده این سایت را به شما آموزش دهیم:


1391


 

جزئیات کامل درخواست خود پیرامون ویرایش فایل ورد پایان نامه و نگارش و تایپ را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com


فرمت فرم ارسالی به ایمیل مدیریت دپارتمان :

عنوان:.....  

توضیح درخواست:..... جزئیات درخواست بیان شود

مقطع:..... دکتری؟  ارشد؟ لیسانس؟

زمان:.... مدت زمان پیشنهادی؟

دانشگاه:... دولتی؟ آزاد؟ پیام نور؟ بین الملل؟ موسسه؟

استاد راهنما  مشاور:.... مشخصات و تخصص و زمینه کاری

نوع کمک درخواستی....: مراحل مورد نیاز

به مدیریت دپارتمان ایمیل نمائید:         roya64.ahmadi@gmail.com

لطفا درخواستهای خود را به ما ایمیل نمائید. ما بطور پیوسته و آنلاین در هر لحظه ای ایمیلها را بررسی نموده و پس از بررسی درخواست شما با شما تماس می گیریم و فرآیند انجام پروژه و سفارش شما شروع می شود.


برای ارسال پیام روی عکس زیر کلیک کنید- حتما ایمیل خود را بنویسید

  

۱-  مراجعه به سایت ایران داک: عکسی که زیر می بینید صفحه اصلی سایت ایران داک است. برای ورود به این صفحه (اینجا) را کلیک کنید.

۲- انتخاب گزینه های پایگاه های اطلاعاتی و جستجو در پایگاه های اطلاعاتی به ترتیب مانند شکل زیر:

۳- به محض ورود به صفحه جستجوی پایگاه های اطلاعاتی، سیستم از شما می خواهد که با نام کاربردی خود وارد شوید. شکل زیر را ببینید.

۴- مطابق شکل زیر می توانید به جستجو در پایگاه اطلاعاتی ایران داک بپردازید. بهتر است از قسمت جستجوی پیشرفته  و بر اساس کلمات کلیدی و ترکیب این کلمات به جستجو بپردازید.

حال می توانید با جستجو بر اساس کلمات کلیدی از تکراری نبودن موضوع خود آگاه شوید. همچنین می توانید ۲۰ صفحه اول برخی از پایان نامه ها را دریافت کنید. برای این کار اگر یک علامت کوچک pdf در کنار پایان نامه ها بود آن را کلیک کنید