برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

انجام پایان نامه سازه های آبی آبیاری زهکشی منابع آب - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل

مشاوره انجام پایان نامه مقاله ISI ISC پروپوزال سازه های آبی آبیاری و زهکشی آبخیزداری عمران آب منابع آب سازه های هیدرولیکی مکانیک سیالات منابع طبیعی محیط زیست....


فرمت فرم ارسالی به ایمیل مدیریت دپارتمان :

عنوان:.....  تهیه پروپوزال ؟ پایان نامه؟ مقاله؟ انتخاب موضوع؟

توضیح درخواست:..... جزئیات درخواست بیان شود

مقطع:..... دکتری؟  ارشد؟ لیسانس؟

زمان:.... مدت زمان پیشنهادی؟

دانشگاه:... دولتی؟ آزاد؟ پیام نور؟ بین الملل؟ موسسه؟

استاد راهنما  مشاور:.... مشخصات و تخصص و زمینه کاری

نوع کمک درخواستی....: مراحل مورد نیاز

به مدیریت دپارتمان ایمیل نمائید:        

roya64.ahmadi@gmail.com


برای ارسال پیام روی عکس زیر کلیک کنید


پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه و محیط زیست و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری
چگونه پروپوزال، پایان نامه و سمینار شما در سریعترین زمان پذیرفته و با همکاری خود شما انجام شود؟
چگونه باید یک پایان نامه نیمه تمام را تکمیل کرد؟
چگونه از پایان نامه خود مقاله استخراج کنیم؟
پایان نامه و پروژه های پایانی
انجام انواع پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک، خاک و پی و محیط زیست و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در قالب فرمت دانشگاه مربوطه با قیمت توافقی، تمام قسط، در سریع ترین زمان، با موضوعاتی نو، بروز و متنوع و با استفاده از تمامی نرم افزارها و مدل های مرتبط تخصصی، ارائه می شود.
تنظیم پروپوزال، فصول پایان نامه و مقالات علمی و پژوهشی و طرح های تحقیقاتی
رفع نقص و ویرایش مقالات و پایان نامه های دانشجویی در تمام مقاطع عالی آموزشی و تحصیلی
انجام پروژه های میان دوره واحد های مختلف درسی و سمینارها
تهیه پاورپوینت Power point بمنظور ارائه پروژه های میان دوره واحد های مختلف درسی، سمینارها، پایان نامه ها، همایش ها و کنفرانس های داخلی و خارجی.
تنظیم پروپوزال یا طرح پیشنهادی کارشناسی ارشد و دکتری
همکاری در تنظیم فصول پایان نامه مقاطع ارشد و دکترا
تنظیم مقاله استخراجی پایان نامه و یا همکاری در چاپ مقالات
مشاوره حل تمرینات و تجزیه و تحلیل پروژه های تخصصی میان دوره ای


لازم به ذکر است که پایان نامه های مربوطه فقط جهت ارائه به یک شخص (دانشجو) می باشد و پس از ارائه به هیچ عنوان در اختیار شخص یا اشخاص دیگری قرار نمی گیرد. همچنین دانشجوی مربوطه در زمینه پایان نامه مورد نظر، کاملا توجیه خواهد شد و آموزش های تخصصی لازم نیز ارائه می شود.
طبق یک برنامه زمانبندی شده، که با مشورت شما تنظیم می شود، کار پایان نامه شما را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان با همکاری خود شما، به انجام می رسانیم.

انجام پایان نامه، به همراه دوره آموزشی و ارائه نسخه بدون قفل نرم افزارها می باشد.
سرعت بالای ارائه خدمات، نظم، تمایل و اشتیاق به تحقیق و پژوهش، سعی در همراهی با علم روز، در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و مشغله دانشجویان، بکارگیری اعضای متخصص و متعهد و قبول مسئولیت مشاوره پایان نامه و تحقیق های دانشجویی، رمز موفقیت ما در همراهی و همکاری با شماست.
اعضای اصلی این گروه یا مجموعه آموزشی و پژوهشی را فارغ التحصیلان فوق لیسانس و دکتری و اساتید دانشگاه های دولتی و آزاد کشور تشکیل می دهند.
آماده ارائه خدمات در زمینه انجام، ویرایش و تکمیل تمامی فصول و قسمت های مختلف پایان نامه های کارشناسی ارشد و PHD شما هستیم و مسئولیت آموزشی انواع روش های تحقیق در پایان نامه، تجزیه و تحلیل تخصصی، تنظیم پایان نامه، مشاوره در زمینه نگارش طرح های پژوهشی، رفع نقص و اِعمال نظرات استاد راهنما را می پذیریم. گروه آموزشی مذکور، فرآیند ارائه مشاوره را تا موفقیت کامل دانشجو در دفاع از پایان نامه خود، ادامه خواهد داد و پشتیبان دانشجویان، حتی تا زمان فراغت از تحصیل خواهد بود.
سمینار، مقاله، کنفرانس، همایش، مجله
ارائه انواع مقالات جهت ارائه به کنفرانس های ملی و همایش های منطقه ای و ملی و مجلات و ... در رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک، خاک و پی و محیط زیست و سایر رشته ها به صورت فایل word و در قالب فرمت کنفرانس و همایش مربوطه.
یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان دانشگاه ها، یافتن منابع علمی و مقاله های مورد نیاز برای تدوین طرح ها و پایان نامه ها است.
"تهیه این مقاله ها و پایان نامه ها در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب"
قیمت توافقی و در سریع ترین زمان، با بکارگیری و استفاده از پایان نامه های شما و یا با استفاده از مطالبی که ما در اختیار شما قرار می دهیم.
تهیه سمینار- تهیه پروپوزال- مقاله- پایان نامه - انتخاب موضوع- نوشتن تهیه انجام و تدوین و ویرایش مقاله فارسی و انگلیسی-علمی پژوهشی - تجزیه و تحلیل نتایج - مواد و روشها- مدلسازی- کارشناسی ارشد - دکتری- رساله- تز - تدوین مقاله در رشته سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک، خاک و پی و محیط زیست و ...
ارائه تقویم تمامی کنفرانس ها و همایش های ملی و ...
ارائه مقالات در تمامی مجلات علمی-ترویجی و علمی – پژوهشی و ...
 نوشتن پروپوزال پایان نامه بر اساس اصول روش تحقیق و ویراستاری پایان نامه نویسی در این مرحله سعی خواهد شد پایان نامه شما بر طبق آخرین اصول روش تحقیق نوشته شود تا در سریعترین زمان به تایید برسد.
 تهیه اسلایدهای پایان نامه برای جلسه دفاع و ارائه کلیه توضیحات مربوط به پایان نامه، برای دفاع هرچه بهتر شما.
 ارائه رهنمودهایی برای دفاع هرچه بهتر از پایان نامه و پاسخ سوالات متداول اساتید در جلسه دفاع پایان نامه.
 تهیه نسخه نهایی و قابل چاپ پایان نامه همراه با فهرست بندی، چکیده، صفحه تقدیر و ... برای تکثیر.
 نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه در سریعترین زمان ممکن.
 خروجی پایان نامه به همراه مقاله علمی-پژوهشی ارائه خواهد شد.
 مشاوره و همکاری، تا دفاعیه دانشجو و بطور مستمر ادامه خواهد داشت.


 

(لازم به ذکر است که پایان نامه های مربوطه فقط جهت ارائه به یک شخص می باشد و پس از فروش به هیچ عنوان در اختیار شخص یا اشخاص دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت لزوم، دانشجوی مربوطه در زمینه پایان نامه مورد نظر، کاملا توجیه خواهد شد و آموزش های تخصصی لازم نیز ارائه می شود.)
مقاله، کنفرانس، همایش، مجله
ارائه انواع مقالات جهت ارائه به کنفرانس های ملی و همایش های منطقه ای و ملی و مجلات و ... در رشته های سازه های آبی و هیدرولیکی، عمران آب و مهندسی رودخانه و ... به صورت فایل word و در قالب فرمت کنفرانس و همایش مربوطه.
قیمت توافقی و در سریع ترین زمان، با بکارگیری و استفاده از پایان نامه های شما و یا با استفاده از مطالبی که ما در اختیار شما قرار می دهیم.
تهیه پروپوزال- مقاله- پایان نامه - انتخاب موضوع- نوشتن تهیه انجام و تدوین و ویرایش مقاله فارسی و انگلیسی-علمی پژوهشی - تجزیه و تحلیل نتایج - مواد و روشها- مدلسازی- کارشناسی ارشد - دکتری- رساله- تز - تدوین مقاله در رشته سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی، عمران آب و مهندسی رودخانه و ..

پایان نامه و پروژه های پایانی رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، عمران آب و مهندسی رودخانه و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
چگونه باید به موضوعات جدید پایان نامه و پروژه های پایانی رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی، عمران آب و مهندسی رودخانه و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دست یافت؟
از چه منابعی می توان موضوعات جدید و بروز پایان نامه رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی، کشاورزی آبیاری، عمران آب و مهندسی رودخانه و ... را پیدا کرد؟
مراحل نوشتن پروپوزال پایان نامه به چه صورت است ؟
چگونه پروپوزال پایان نامه شما در سریعترین زمان انجام و پذیرفته شود؟
مراحل نوشتن پایان نامه و پروژه های پایانی رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی، کشاورزی آبیاری، عمران آب و مهندسی رودخانه و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کدامند؟
چگونه باید یک پایان نامه نیمه تمام را تکمیل کرد؟
چگونه از پایان نامه خود مقاله استخراج کنیم؟
پایان نامه و پروژه های پایانی
انجام انواع پایان نامه و پروژه های پایانی سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی، عمران آب و مهندسی رودخانه و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در قالب فرمت دانشگاه مربوطه با قیمت توافقی، تمام قسط، در سریع ترین زمان، با موضوعاتی نو، بروز و متنوع و با تمامی نرم افزارها و مدل های مرتبط،

سمینار، مقاله، کنفرانس، همایش، مجله

ارائه انواع مقالات جهت ارائه به کنفرانس های ملی و همایش های منطقه ای و ملی و مجلات و ... در تمامی رشته ها به صورت فایل word و در قالب فرمت کنفرانس و همایش مربوطه.

یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان دانشگاه ها، یافتن منابع علمی و مقاله های مورد نیاز برای تدوین طرح ها و پایان نامه ها است.

"تهیه این مقاله ها و پایان نامه ها در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب"

تهیه سمینار- تهیه پروپوزال- مقاله- پایان نامه - انتخاب موضوع- نوشتن تهیه انجام و تدوین و ویرایش مقاله فارسی و انگلیسی-علمی پژوهشی - تجزیه و تحلیل نتایج - مواد و روش ها- مدلسازی- کارشناسی ارشد - دکتری- رساله- تز - تدوین مقاله

ارائه تقویم تمامی کنفرانس ها و همایش های ملی و ...

ارائه مقالات در تمامی مجلات علمی-ترویجی و علمی – پژوهشی و ...

نوشتن پروپوزال پایان نامه بر اساس اصول روش تحقیق و ویراستاری پایان نامه نویسی (در این مرحله سعی خواهد شد پایان نامه شما بر طبق آخرین اصول روش تحقیق نوشته شود تا در سریعترین زمان به تایید برسد.)

تهیه اسلایدهای پایان نامه برای جلسه دفاع و ارائه کلیه توضیحات مربوط به پایان نامه، بمنظور دفاع هرچه بهتر شما.

ارائه رهنمودهایی برای دفاع هرچه بهتر از پایان نامه و پاسخ سوالات متداول اساتید در جلسه دفاع پایان نامه.

تهیه نسخه نهایی و قابل چاپ پایان نامه همراه با فهرست بندی، چکیده، صفحه تقدیر و ... برای تکثیر.

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه در سریعترین زمان ممکن.

خروجی پایان نامه به همراه مقاله علمی-پژوهشی ارائه خواهد شد.

مشاوره و همکاری، تا دفاعیه دانشجو و بطور مستمر ادامه خواهد داشت.

 

هزینه مشاوره پایان نامه در زمینه انتخاب موضوع، تدوین و تحلیل فرضیات


ارائه موضوعات جدید پایان نامه و پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های سازه های آبی و هیدرولیکی و مهندسی رودخانه و سازه های دریایی و عمران آب و ...
در مرحله اول از بین تعدادی موضوع که از طرف ما یا با پیشنهاد شما ارائه می شود، تعدادی موضوع بسته به نظر شما انتخاب خواهید شد و پس از مشورت شما با استاد راهنما و مشاور و اطمینان از نو و بروز بودن موضوع انتخابی و اینکه این موضوع ارزش بالایی جهت ارائه دارد یا خیر، ادامه کار پروپوزال نویسی و پایان نامه شما شروع می شود و در طول این مدت همواره در کنار شما خواهیم بود تا پروپوزال پایان نامه شما تصویب شود و دفاع شما بخوبی انجام شود.
نوشتن پروپوزال پایان نامه بر اساس اصول روش تحقیق و ویراستاری پایان نامه نویسی (در این مرحله سعی خواهد شد پایان نامه شما بر طبق آخرین اصول روش تحقیق نوشته شود تا در سریعترین زمان به تایید برسد.)
تهیه اسلایدهای پایان نامه برای جلسه دفاع و ارائه کلیه توضیحات مربوط به پایان نامه، برای دفاع هرچه بهتر شما.
ارائه رهنمودهایی برای دفاع هرچه بهتر از پایان نامه و پاسخ سوالات متداول اساتید در جلسه دفاع پایان نامه.
تهیه نسخه نهایی و قابل چاپ پایان نامه همراه با فهرست بندی، چکیده، صفحه تقدیر و ... برای تکثیر.
ارائه موضوع، نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه در سریعترین زمان ممکن.
خروجی پایان نامه به همراه مقاله علمی-پژوهشی ارائه خواهد شد.
هزینه انجام کار منصفانه، متناسب با پروژه و وضعیت مالی دانشجو مقرر می گردد.
مشاوره و همکاری، تا دفاعیه دانشجو و بطور مستمر ادامه خواهد داشت.
هزینه مشاوره پایان نامه در هر زمینه ای- مشاوره موضوع، توین فرضیات و تحلیل فرضیات و ....    Canadian journal of civil engineering
    China ocean engineering
    Civil engineering and environmental systems
    Civil engineering
    Coastal engineering.
    Coastal engineering journal
    Cold regions science and technology
    IEEE journal of oceanic engineering
    Ingeniería hidráulica en México
    International journal of offshore and polar engineering
    Journal / American Water Works Association
    Journal of cold regions engineering
    Journal of environmental engineering ASCE -
    Journal of hydraulic engineering-ASCE
    Journal of hydraulic research
    Journal of hydrology
    Journal of hydrologic engineering – ASCE
    Journal of irrigation and drainage engineering-ASCE
    Journal of marine science and technology
    Journal of water resources planning and management.-ASCE
    J WATER SUPPLY REST
    Journal of waterway, port, coastal, and ocean engineering-ASCE
    Ocean engineering
    Proceedings of the Institution of Civil Engineers. Water management
    Stochastic environmental research and risk assessment : research journal
    Water international
    Water resources management

نامه,مقاله,کارآموزی,تحقیق,کارشناسی,پروپوزال,دانلود,خرید,

انجام پایان نامه


 


انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

هزینه پروپزال برای هر پایان نامه به صورت جدا محاسبه و تالیف می‌شود. در صورتی که همراه پایان نامه نیاز به پروپزال نیز دارید، پس از تهیه پایان نامه می‌توانید اقدام به سفارش پروپوزال پایان نامه نمایید. از آن جا که فرم پروپوزال برای هر دانشگاه منحصر به فرد است، مشاوران ما پس از دریافت فرم پروپوزال شما اقدام به تالیف پروپوزال اختصاصی شما در سریعترین زمان ممکن خواهند نمود.دستمزد پروپوزال بسته به نوع پایان نامه و رشته

انجام پایان نامه

مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران
همراهی در تدوین سمینار کارشناسی ارشد
گرایش های سازه - سازه هیدرولیکی - آب - مدیریت پروژه
مشاوره در زمینه مقالات داخلی
تدوین مقاله ISI و کنفرانسی
پروژه کارشناسی (فولاد، بتن، آب و فاضلاب، راهسازی)

 

انجام پایان نامه - انجام سمینار ارشد عمران - پایان نامه ارشد عمران - پایان نامه تخصصی عمران - پایان نامه عمران -

مشاوره و همکاری در تهیه پایان نامه های کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش های سازه زلزله و سازه های هیدرولیکی
تهیه پروپزال، مدل سازی، تهیه گزارش نهایی، آماده سازی برای دفاع، تهیه مقالات علمی پژوهشی
توسط دانشجویان دکتری دانشگاه های تهران

ارشد سازه - انجام پایان نامه زلزله - انجام پایان نامه سازه - پایان نامه ارشد سازه - پایان نامه سازه -


مشاوره و انجام تضمینی پایاننامه ها و سمینار های کارشناسی ارشد مهندسی عمران ( سازه – زلزله ) از مرحله پرورپوزال تا دفاع
- توسط مهندس میثم رشاد، کارشناس ارشد مهندسی زلزله از دانشگاه تبریز .
- ساکن شهر تبریز و آمادگی همکاری با تمام نقاط کشور
- سابقه اتمام موفق سمینارها و پایان نامه هایی با موضوعات:
انتخاب رکورد مناسب زلزله بر اساس شکل طیفی
تحلیل های ریسک لرزه ای
محل مناسب سیستم جداساز لرزه ای در ارتفاع
تحلیل غیریکنواخت تکیه گاهی سیستم پل
اثرات نزدیک گسل
اثرت پیچش در تحلیل های پوش آور
اثر میانقابها در زمان تناوب سازه های بتن مسلح
نامنظمی سختی و جرمی در ارتفاع
آلیاژهای حافظه شکلی
تحلیل های تاریخچه زمانی غیرخطی
تحلیل های پوش آور مودال
تحلیل دینامیکی افزاینده
توسعه منحنی های شکست لرزه ای برای سازه های ساختمانی و سیستم پل
اثرات کلید برشی بر رفتار لرزه ای کوله
بادبندهای کابلی
مقاوم سازی پل
انواع میراگرهای ویسکوز ویسکوالاستیک و اصطکاکی
بهینه سازی محل میراگرها در ارتفاع سازه
سیستم جداساز لرزه ای در سازه های پالایشگاهی
و ده ها موضوع دیگر ...
- آشنایی کامل با نرم افزار های تخصصی شامل:
Sap , Etabs , Safe 2000
Seimosignal , Seismostruct
Ez-frisk نرم افزار تحلیل ریسک لرزه ای به همراه امکان مقیاس سازی شتابنگاشت
Kijko , Seisrisk III , Rascal
Opensees
MATLAB (Programming)مشاوره و انجام تضمینی پایاننامه ها و سمینار های کارشناسی ارشد مهندسی عمران ( سازه – زلزله ) از مرحله پرورپوزال تا دفاع
- توسط مهندس میثم رشاد، کارشناس ارشد مهندسی زلزله از دانشگاه تبریز .
- ساکن شهر تبریز و آمادگی همکاری با تمام نقاط کشور
- سابقه اتمام موفق سمینارها و پایان نامه هایی با موضوعات:
انتخاب رکورد مناسب زلزله بر اساس شکل طیفی
تحلیل های ریسک لرزه ای
محل مناسب سیستم جداساز لرزه ای در ارتفاع
تحلیل غیریکنواخت تکیه گاهی سیستم پل
اثرات نزدیک گسل
اثرت پیچش در تحلیل های پوش آور
اثر میانقابها در زمان تناوب سازه های بتن مسلح
نامنظمی سختی و جرمی در ارتفاع
آلیاژهای حافظه شکلی
تحلیل های تاریخچه زمانی غیرخطی
تحلیل های پوش آور مودال
تحلیل دینامیکی افزاینده
توسعه منحنی های شکست لرزه ای برای سازه های ساختمانی و سیستم پل
اثرات کلید برشی بر رفتار لرزه ای کوله
بادبندهای کابلی
مقاوم سازی پل
انواع میراگرهای ویسکوز ویسکوالاستیک و اصطکاکی
بهینه سازی محل میراگرها در ارتفاع سازه
سیستم جداساز لرزه ای در سازه های پالایشگاهی
و ده ها موضوع دیگر ...
- آشنایی کامل با نرم افزار های تخصصی شامل:
Sap , Etabs , Safe 2000
Seimosignal , Seismostruct
Ez-frisk نرم افزار تحلیل ریسک لرزه ای به همراه امکان مقیاس سازی شتابنگاشت
Kijko , Seisrisk III , Rascal
Opensees
MATLAB (Programming)
 انجام پروپوزال کارشناسی ارشد ::
۱۳٩٢/۱/٢٦
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩٢/۱/٢۱
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه ::
۱۳٩٢/۱/۱٩
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩٢/۱/۱٤
» انجام پروپوزال ::
۱۳٩۱/۱٢/٢۸
» انجام پروپوزال,پایان نامه, سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/٢۱
» انجام سمینار کارشناسی ارشد سازه های هیدرولیکی ::
۱۳٩۱/۱٢/٢٠
» انجام سمینار ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/۱٥
» انجام پروپوزال کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/۱٠
» انجام سمینار سازه های دریایی ::
۱۳٩۱/۱٢/۸
» سمینارکارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/۸
» انجام سمینار ::
۱۳٩۱/۱٢/۸
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/۸
» انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/۸
» انجام پایان نامه های دانشجویی ::
۱۳٩۱/۱٢/٧
» انجام پایان نامه های دانشجویی ::
۱۳٩۱/۱٢/٧
» انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/٧
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱٢/٧
» انجام سمینار ::
۱۳٩۱/۱٢/٧
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/۳٠
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٩
» انجام سیمنار ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٦
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٦
» انجام سمینار ارشد عمران ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار مدیریت و ساخت ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار حمل و نقل ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار آب ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار سازه های هیدرولیکی ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار سازه های دریایی ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار راه و ترابری ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار خاک و پی ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار زلزله ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار سازه ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار ژئوفیزیک ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار زبان وادبیات فارسی ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» سمینار ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/٢٥
» انجام سمینار ::
۱۳٩۱/۱۱/٢۳
» انجام سمینار ::
۱۳٩۱/۱۱/۱٧
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/۱٦
» خرید سمینار و پایان نامه ::
۱۳٩۱/۱۱/۱٦
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/۱٥
» انجام سمینار ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/۱۱
» انجام سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/۱۱
» انجام سمینار ::
۱۳٩۱/۱۱/۱۱
» انجام پایان نامه ::
۱۳٩۱/۱۱/۱۱
» انجام پروپوزال ::
۱۳٩۱/۱۱/۱۱
» انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریرت ::
۱۳٩۱/۱۱/٩
» انجام سمینار کارشناسی ارشد مدیریرت ::
۱۳٩۱/۱۱/٩
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریرت ::
۱۳٩۱/۱۱/٩
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زلزله ::
۱۳٩۱/۱۱/٩
» نمونه پروپوزال راه و ترابری ::
۱۳٩۱/۱۱/۸
» انجام سمینار عمران حمل و نقل ::
۱۳٩۱/۱۱/۸
» انجام سمینار عمران ::
۱۳٩۱/۱۱/۸
» موضوع پایان نامه ::
۱۳٩۱/۱۱/۸
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۱۱/۸
» سمینار, طرح توجیهی,امان سنجی تولید ::
۱۳٩۱/۱٠/٢٧
» سمینار,پروپوزال,پایان نامه ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٧
» پرسشنامه ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» پرسشنامه ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» پرسش نامه,پرسشنامه,دانلود,خرید,فروش,پرسشنامه,روایی,پایایی ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» خرید پرسش نامه ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» دانلود پرسشنامه ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» دانلود پرسش نامه ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» پرسش نامه های رشته علوم اجتماعی ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٦
» فرم , فضا, نظم در معماری ::
۱۳٩۱/۱٠/۱٠
» انجام پایان نامه ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام سمینار ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام پروپوزال ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام پروپوزال,سمینار,پایان نامه های کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» پایان نامه های کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» پایان نامه,پروژه,مقاله,سمینار,پروپوزال ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام پروپوزال کارشناسی ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» انجام سمینار کارشناسی ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد متالورژی ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» پایان نامه کارشناسی ارشد حمل و نقل ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» خرید سمینار و پایان نامه ::
۱۳٩۱/٩/٢٤
» فرانک لوید رایت ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پایان نامه های راه و ترابری ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» موضوعات پایان نامه عمران راه و ترابری کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پروپوزال ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» روش منحنی متحرک درالگوریتم پرندگان ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» روش احتمالاتی شبکه های عصبی در یافتن معادن ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پروپوزال با موضوع روانشناسی ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پاورپوینت تاًثیرات بصری خطوط و شبکه توزیع برمحیط ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پروپوزال خاک وپی ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» رفتار مرکب دیوار برشی فولادی تقویت شده با صفحات پلیمری ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» تخمین عمق آبشستگی موضعی اطراف گروه پایه های‌ استوانه‌ای و مربعی پل با استفاده از ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» دانلود پایان نامه کشاورزی زراعت علوم دامی ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» سمینار کارشناسی ارشد .ppt ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پایان نامه کارشناسی با عنوان هوش معنوی و سلامت روان ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» موضوعات ترافیکی پایان نامه ارشد راه و ترابری ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» معرفی موضوع پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» پاورپوینت سمینار کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» انجام پروپوزال ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» انجام پایان نامه روانشناسی ::
۱۳٩۱/٩/٢۳
» انجام سمینار,پروپوزال,پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/٩/٢٠
» موضوعات پایان نامه,روش تحقیق,پروژه,سمینار,پاورپوینت ::
۱۳٩۱/٩/٦
» انجام سمینار,پایان نامه,پروپوزال, ::
۱۳٩۱/٩/٦
» تألیف پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/٩/٦
» انجام پایان نامه تحلیل خطر لرزه ای و تهیه طیف خطر یکنواخت ::
۱۳٩۱/٩/٥
» سکوهای دریایی ::
۱۳٩۱/٩/٥
» انجام پایان نامه ارشد معماری با موضوعات اقلیم و معماری ::
۱۳٩۱/٩/٥
» دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد در crm ::
۱۳٩۱/٩/٥
» سمینار,پروپوزال,پایان نامه,مقاله,پروژه,دانلود,رایگان,روش تحقیق,پاورپوینت,انجام ::
۱۳٩۱/٩/٥
» انجام پروپوزال عمران ::
۱۳٩۱/٩/٥
» انجام پروپوزال,پایان نامه,سمینار ::
۱۳٩۱/٩/٥
» سمینار ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٩/٥
» پرسشنامه ::
۱۳٩۱/٩/۱
» موضوع برای سمینار و پایان نامه های ارشد عمران ::
۱۳٩۱/۸/٢٩
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران ::
۱۳٩۱/۸/٢٩
» مجموعه مقالات چهارمین کنگره ملی مهندسی عمران ::
۱۳٩۱/۸/٢٩
» لیست پایان نامه ارشد کارشناسی ارشد روان شناسی تربیتی ::
۱۳٩۱/۸/٢٥
» اثربخشی درمان شناختی - رفتاری گروهی براضطراب اجتماعی خودپنداره وپیشرفت تحصیلی دخ ::
۱۳٩۱/۸/٢٥
» لیست,موضوع,عناوین,عنوان, پایان نامه های کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی ::
۱۳٩۱/۸/٢٥
» لیست پایان نامه های کارشناسی ارشد علوم تربیتی(برنامه ریزی آموزشی) ::
۱۳٩۱/۸/٢٥
» لیست پایان نامه ارشد فیزیک حالت جامد ::
۱۳٩۱/۸/٢٥
» موضوع پایان نامه های کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی ::
۱۳٩۱/۸/٢٥
» لیست پایان نامه,روش تحقیق,مقاله,پاورپوینت,پروژه ::
۱۳٩۱/۸/٢٠
» لیست پرسشنامه ها ::
۱۳٩۱/۸/٢٠
» لیست پایان نامه,روش تحقیق,مقاله,پاورپوینت,سمینار ::
۱۳٩۱/۸/٢٠
» انجام سمینار,پایان نامه,پروپوزال کارشناسی ارشد معماری ::
۱۳٩۱/۸/۱٥
» انجام سمینار,پایان نامه,پروژه کارشناسی ارشد معماری در زمینه معماری پایدار ::
۱۳٩۱/۸/۱٥
» افزایش عمر باطری لپ تاپ ::
۱۳٩۱/۸/۱۳
» پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گرایش بیمه ::
۱۳٩۱/۸/۱٢
» انجام پروپوزال و پایان نامه ::
۱۳٩۱/۸/۱٢
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۸/۱٢
» پروپوزال عمران ::
۱۳٩۱/۸/۱٢
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۸/۱٢
» anjam e payan name karshenasi arshad ::
۱۳٩۱/۸/۱٢
» انجام پایان نامه,سمینار,مقاله درمورد سد بتنی وزنی و عدم قطعیت ::
۱۳٩۱/۸/۱٠
» انجام پایان نامه,سمینار,مقاله وب معنایی + پاورپوینت ::
۱۳٩۱/۸/۱٠
» پایان نامه کارشناسی ارشد عمران زلزله ::
۱۳٩۱/۸/۱٠
» انجام سمینار ارشد کامپیوتر ::
۱۳٩۱/۸/۱٠
» سمینار ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٩
» انجام سمینار ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٩
» پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت ::
۱۳٩۱/۸/٩
» انجام پایان نامه راه ::
۱۳٩۱/۸/٩
» انجام پروپوزال,انجام پروژه,انجام سمینار,انجام پایان نامه ::
۱۳٩۱/۸/٩
» انجام سمینار,پروپوزال,پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٩
» انجام سمینار,پروپوزال,پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٩
» بررسی و پیش بینی تاثیر احداث تونل بزرگ مقطع بر کاهش ترافیک بزرگراه‌های کوهستانی ::
۱۳٩۱/۸/٧
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٦
» انجام پایان نامه ::
۱۳٩۱/۸/٤
» انجام پایان نامه ::
۱۳٩۱/۸/٤
» انجام پایان نامه ::
۱۳٩۱/۸/٤
» انجام پروژه های دانشجویی ::
۱۳٩۱/۸/٤
» انجام پروژه های دانشجویی ::
۱۳٩۱/۸/٤
» انجام پروژه های دانشجویی ::
۱۳٩۱/۸/٤
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران -رودخانه ::
۱۳٩۱/۸/٢
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٢
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٢
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٢
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه ارشد ::
۱۳٩۱/۸/٢
» تعبیر خواب ::
۱۳٩۱/٧/٧
» دانلود نشریات فنی کشور ::
۱۳٩۱/٥/۳۱
» سمینار ارشد مهندسی پلیمر ::
۱۳٩۱/٥/۱٩
» انجام سمینار ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٥/۱۸
» سمینار کارشناسی ارشد عمران ::
۱۳٩۱/٥/۱٧
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی مواد ::
۱۳٩۱/٥/۱٧
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی مواد ::
۱۳٩۱/٥/۱٧
» سمینار کارشناسی ارشد شیمی ::
۱۳٩۱/٥/۱٧
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی برق 4 ::
۱۳٩۱/٥/۱٥
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی برق 3 ::
۱۳٩۱/٥/۱٥
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی برق 2 ::
۱۳٩۱/٥/۱٥
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی برق 1 ::
۱۳٩۱/٥/۱٥
» به پرشین بلاگ خوش آمدید ::
۱۳٩۱/٥/۱٥

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد
» انجام سمینار کارشناسی ارشد
» انجام پروپوزال,انجام سمینار,انجام پایان نامه
» انجام پروپوزال و سمینار کارشناسی ارشد
» انجام پروپوزال , سمینار,پروپزال,ارشد
» انجام سمینار کارشناسی ارشد
» انجام پروپوزال
» انجام پروپوزال,پایان نامه, سمینار کارشناسی ارشد
» انجام سمینار کارشناسی ارشد سازه های هیدرولیکی
» انجام سمینار ارشد

موضوعات وبلاگ
» انجام سمینار(٧
۱)
» انجام پایان نامه(٤٧)
» انجام پروپوزال(٤٤)
» انجام سمینار ارشد(
۳٤)
» انجام سمینار کارشناسی ارشد(٢٦)
» انجام پایان نامه ارشد(٢٥)
» انجام سمینار ارشد عمران(٢٤)
» سمینار(٢٤)
» پایان نامه(
۱٩)
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد(
۱۸)
» پروپوزال(
۱۸)
» انجام پروپوزال کارشناسی ارشد(
۱٥)
» سمینار ارشد(
۱۳)
» انجام پروپوزال و پایان نامه(
۱۳)
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران(
۱٠)
» دانلود(
۱٠)
» انجام پروپوزال عمران(
۱٠)
» پروژه(٩)
» ارشد(٩)
» خرید(٧)
» پرسشنامه(٧)
» عمران(٥)
» پرسش نامه(٥)
» انجام پایان نامه ارشد عمران(٥)
» انجام سمینار و پایان نامه(٥)
» انجام سمینار عمران(٤)
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی برق(٤)
» راه اهن و مدیریت انرژی(٤)
» پایان نامه کارشناسی ارشد(٤)
» کنترل(٤)
» موضوعات پایان نامه(٤)
» قدرت(٤)
» مقاله(٤)
» الکترونیک(٤)
» مخابرات(٤)
» کارشناسی ارشد(٤)
» مهندسی برق(٤)
» انجام پروژه های دانشجویی(
۳)
» پایان نامه ارشد(
۳)
» دانلود پرسش نامه(
۳)
» انجام سمینار کارشناسی ارشد عمران(
۳)
» خرید سمینار و پایان نامه(٢)
» انجام پایان نامه های دانشجویی(٢)
» دانلود پرسشنامه(٢)
» سمینار کارشناسی ارشد(٢)
» انجام پرسش نامه(٢)
» انجام پرسشنامه(٢)
» خرید دانلود(٢)
» فروش دانلود(٢)
» انجام پایان نامه ارشد عمران زلزله سمینار پروپه(٢)
» پروپوزال عمران(٢)
» انجام پایان نامه ارشد عمران زلزله(٢)
» انجام پایان نامه راه(٢)
» انجام پروپوزال ارشد(٢)
» پایان نامه های کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی(٢)
» دانلود پایان نامه(٢)
» سمینار کارشناسی ارشد مهندسی مواد(٢)
» انجام پایان نامه ارشد عمران(٢)
» مهندسی مواد(٢)
» پاورپوینت(٢)
» فروش(٢)
» ا(
۱)
» دانشجو(
۱)
» شیمی(
۱)
» crm(
۱)
» پلیمر(
۱)
» تعبیر خواب(
۱)
» پروژه دانشجویی(
۱)
» روش تحقیق(
۱)
» عنوان(
۱)
» مدیریت آموزشی(
۱)
» طرح توجیهی(
۱)
» علوم اجتماعی(
۱)
» لیست(
۱)
» پروژه های دانشجویی(
۱)
» موضوع(
۱)
» پایایی(
۱)
» افزایش عمر باطری لپ تاپ(
۱)
» تر(
۱)
» فرانک لوید رایت(
۱)
» انجام پروژه(
۱)
» عدم قطعیت(
۱)
» دانلود نشریات فنی کشور(
۱)
» نشریات فنی(
۱)
» دانلود عمران(
۱)
» موضوع پایان نامه(
۱)
» سمینار کارشناسی ارشد شیمی(
۱)
» معماری پایدار(
۱)
» ppt(
۱)
» کارشناسی ارشد عمران(
۱)
» پایان نامه های کارشناسی ارشد(
۱)
» اقلیم و معماری(
۱)
» ارشد معماری(
۱)
» وب معنایی(
۱)
» روایی(
۱)
» کارشناسی ارشد معماری(
۱)
» عناوین(
۱)
» سازه های هیدرولیکی(
۱)
» راه و ترابری(
۱)
» برنامه ریزی آموزشی(
۱)
» لیست پایان نامه ارشد فیزیک حالت جامد(
۱)
» پایان نامه ارشد فیزیک حالت جامد(
۱)
» لیست پایان نامه ارشد(
۱)
» لیست پایان نامه(
۱)
» موضوع ارشد علوم تربیتی(
۱)
» انجام ÷ایان نامه(
۱)
» سمینار کارشناسی ارشد عمران (
۱)
» ارشد بالینی(
۱)
» موضوع ÷ایان نامه(
۱)
» سمینار کارشناسی ارشد شیمی &(
۱)
» موضوع پایان نامه پروپوزال(
۱)
» لیست پایان نامه پیشینه پ(
۱)
» انجام پایان نامه ارشد عمران زلزله سمینار(
۱)
» لیست پایان نامه ارشد کارشناسی ارشد(
۱)
» موضوع پایان نامه سمینار(
۱)
» مقاله پروپوزال(
۱)
» پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت(
۱)
» انجام سمینار ارشد کامپیوتر(
۱)
» سمینار ارشد کامپیوتر(
۱)
» پایان نامه کارشناسی ارشد عمران زلزله(
۱)
» ارشد عمران زلزله(
۱)
» سد بتنی وزنی(
۱)
» مجموعه مقالات چهارمین کنگره ملی مهندسی عمران(
۱)
» موضوع برای سمینار و پایان نامه های ارشد عمران(
۱)
» موضوع پایان نامه های ارشد عمران(
۱)
» موضوعات جدید(
۱)
» پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت گرایش بیمه(
۱)
» مدیریت گرایش بیمه(
۱)
» بزرگراه‌های کوهستانی(
۱)
» کارشناسی ارشد مهندسی عمران -رودخانه(
۱)
» فروش دانلود(
۱)
» anjam e payan name karshenasi arshad(
۱)
» انجام پایان نامه عمران(
۱)
» سمینار کارشناسی ارشد عمران(
۱)
» انجام پایان نامه معماری(
۱)
» اینترنتی(
۱)
» انجام پروپوزال ارشد عمران(
۱)
» سمینار ارشد مهندسی پلیمر(
۱)
» سکوهای دریایی(
۱)
» انجام پایان نامه روانشناسی(
۱)
» پاورپوینت سمینار کارشناسی ارشد(
۱)
» معرفی موضوع پایان نامه ارشد(
۱)
» دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد در crm(
۱)
» انجام پایان نامه ارشد معماری با موضوعات اقلیم(
۱)
» کاهش ترافیک بزرگراه‌(
۱)
» تاثیر احداث تونل(
۱)
» عمران برق روان شناسی(
۱)
» دانلود خرید(
۱)
» پرسش نامه (
۱)
» پروژه امکان سنجی(
۱)
» دانلود رایگان پروژه امکان سنجی(
۱)
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریرت(
۱)
» مدیریرت(
۱)
» انجام سمینار کارشناسی ارشد مدیریرت(
۱)
» انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریرت(
۱)
» خرید پرسش نامه(
۱)
» پرسشنامه سنجش(
۱)
» پرسش‌نامه(
۱)
» کرک نرم افزار csicol 84(
۱)
» etabs 97(
۱)
» safe 81(
۱)
» safe 123(
۱)
» sap2000 1422(
۱)
» section builder 811 (
۱)
» csicol 84(
۱)
» انجام سمینار زبان وادبیات فارسی(
۱)
» انجام سمینار ژئوفیزیک(
۱)
» انجام سمینار زلزله(
۱)
» انجام سمینار خاک و پی(
۱)
» انجام سمینار راه و ترابری(
۱)
» انجام سمینار سازه های دریایی(
۱)
» انجام سمینار سازه های هیدرولیکی(
۱)
» انجام سمینار آب(
۱)
» انجام سمینار حمل و نقل(
۱)
» انجام سمینار مدیریت و ساخت(
۱)
» پایان نامه کارشناسی ارشد حمل و نقل(
۱)
» سمینارکارشناسی ارشد(
۱)
» موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد متالورژی(
۱)
» فرم (
۱)
» فضا(
۱)
» نظم در معماری(
۱)
» کارشناسی ارشد علوم تربیتی(
۱)
» انجام پایان نامه تحلیل خطر لرزه ای(
۱)
» تهیه طیف خطر یکنواخت(
۱)
» تألیف پایان نامه کارشناسی ارشد(
۱)
» سمینار کارشناسی ارشد ppt(
۱)
» تخمین عمق آبشستگی موضعی(
۱)
» پروپوزال خاک وپی(
۱)
» خطوط و شبکه توزیع برمحیط(
۱)
» پروپوزال با موضوع روانشناسی(
۱)
» پروپوزال ارشد عمران(
۱)
» پایان نامه عمران راه و ترابری(
۱)
» پایان نامه های راه و ترابری(
۱)
» انجام پایان نامه و پروپوزال(
۱)
» دانلود رایگان طرح توجیهی(
۱)
» انجام پروپوزال کارشناسی ارشد عمران(
۱)
» انجام سیمنار(
۱)
» روان شناسی تربیتی(
۱)
و یک هفته پس از سفارش اماده می‌شود. برای سفارش سمینار مرتبط نیز می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

انجام پایان نامه ارشد عمران

انجام انواع پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی، کشاورزی آبیاری، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک، خاک و پی و محیط زیست و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در قالب فرمت دانشگاه مربوطه با قیمت توافقی، تمام قسط، در سریع ترین زمان، با موضوعاتی نو، بروز و متنوع و با استفاده از تمامی نرم افزارها و مدل های مرتبط تخصصی، ارائه می شود.
تنظیم پروپوزال، فصول پایان نامه و مقالات علمی و پژوهشی و طرح های تحقیقاتی
رفع نقص و ویرایش مقالات و پایان نامه های دانشجویی در تمام مقاطع عالی آموزشی و تحصیلی
انجام پروژه های میان دوره واحد های مختلف درسی و سمینارها
تهیه پاورپوینت Power point بمنظور ارائه پروژه های میان دوره واحد های مختلف درسی، سمینارها، پایان نامه ها، همایش ها و کنفرانس های داخلی و خارجی.
تنظیم پروپوزال یا طرح پیشنهادی کارشناسی ارشد و دکتری
همکاری در تنظیم فصول پایان نامه مقاطع ارشد و دکترا
تنظیم مقاله استخراجی پایان نامه و یا همکاری در چاپ مقالات
مشاوره حل تمرینات و تجزیه و تحلیل پروژه های تخصصی میان دوره ای

طول دوره تحصیل

طول این دوره بطور متوسط دو سال می باشد. ولی در صورت لزوم دانشجویان مجازند که حداکثر ظرف سه سال آنرا به اتمام برسانند.شکل نیسمالی است و هر سال تحصیلی شامل دو نیمسال و هر نیمسال بمدت 16 هفته می باشد.

تعداد واحدها

تعداد واحدهای درسی دوره کارشناسی ارشد رشته سازه های آبی 32واحد به قرار زیر است:
- دروس الزامی 13 واحد
- دروس انتخابی 13 واحد
- پایان نامه 6 واحد

نقش و توانایی یا کارایی

فارغ التحصیلان این رشته می توانند در دستگاههای اجرایی، دانشگاهها و موسسات پژوهشی بعنوان مدیرفنی، برنامه ریز و سرپرست پروژه به انجام وظیفه مشغول گردند و در زمینه های مشروحه زیر مسئولیت پذیرفته و نقش خود را ایفاء نمایند.
- برنامه ریزی و هدایت امور اجرایی و نظارت بر تهیه و اجرای طرحهای مربوط به شبکه های انتقالی و توزیع آبیاری و سازه های وابسته به آن
- تحقیق در زمینه های مختلف سازه های آبی
- تدریس دروس مربوط به سازه های انتقال و توزیع آب آبیاری و مهندسی رودخانه و مدلهای هیدرولیکی در آموزشکده ها و دانشکده های کشاورزی منابع طبیعی و دانشکده های فنی و مهندسی رشته های مرتبط

ضرورت و توانایی

با توجه به نقشی که آب در کشاورزی دارد و نظر به اهمیتی که مسائل مربوط به حفظ و حراست و بهره برداری منابع اب بعنوان حیات کشاورزی دارا می باشد، ضرورت و اهمیت رشته کارشناسی ارشد سازه های آبی روشن می گردد. ایران با وسعت زیاد و آب و هوای معتدل نسبتاً خشک دارای منابع آبی تقریباً محدود و غیر کنترل شده می باشد که برای مدیریت آن لازم است متخصصینی با بینش وآگاهیهای کافی تربیت شوند تا از عهده این مهم برآیند.

چارت درسی زیر صرفا جنبه پیشنهادی دارد. انتخاب واحد باید با نظر و تائید استاد راهنما صورت گیرد. در غیر این صورت هیچ مسوولیتی متوجه مسوولیت سایت دانشگاه نخواهد بود

برنامه درسی مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی-سازه های آبی


 

خیر

کد درس

نام درس

(اختیاری)

نوعترم 1

1

33123125

سدهای خاکی

خیر

اصلی

  

 

2

33123147

مهندسی رودخانه

خیر

اصلی

  

 

3

34141021

هیدرولیک مجاری روباز

خیر

اصلی

  

 

4

34141032

مهندسی منابع آب

خیر

اصلی

  

 

5

34143027

ریاضیات مهندسی

خیر

اصلی

  

 

6

34143049

هیدرولیک رسوب

خیر

اصلی

 پیش نیاز


7

34143527

طراحی سازه های تنظیم آب

خیر

اصلی

  

 

8

34143538

روشهای عددی کلاسیک

خیر

اصلی

  

 

9

34143549

طراحی شبکه های آبیاری وزهکشی

خیر

اصلی

  

 

10

34143594

تحلیل سازه های پیشرفته

خیر

اصلی

  

 

11

34143618

مدلهای فیزیکی وهیدرولیکی

خیر

اصلی

  

 

12

34143630

ژئوتکنیک سازه های آبی

خیر

اصلی

  

 

13

34143641

مهندسی رودخانه پیشرفته

خیر

اصلی

  

     صمد اسفندیاری , حسین دهقانی سانیج , امین    , کامران داوری , ارزیابی مرفولوژی ریشه ذرت تحت کود‌آبیاری با روش‌های قطره‌ای سطحی و زیرسطحی , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-12, صفحه 1064-1074
    محمد کریم زاده مقدم , امین    , مرضیه محمدی اریا , اثرات آبیاری با پساب بر هدایت هیدرولیکی اشباع خاک , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-12, صفحه 141-151
    سیدعلی قاسمی , شهناز دانش , امین    , امکان سنجی استفاده از سیستم آبیاری قطره ای در کاربرد پساب تصفیه خانه های فاضلاب شهری مشهد , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 6 ) , 2012-12, صفحه 152-162
    جواد باغانی , امین    , علیرضا فریدحسینی , اثر آبیاری قطره‌ای سطحی و زیرسطحی بر عملکرد کمی و کیفی در زراعت سیب زمینی , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 6 ) , 2012-11, صفحه 238-244
    حوریه مرادی , حسین انصاری , سیدمجید هاشمی نیا , امین    , علی وحیدیان کامیاد , سیدمحمد جوادموسوی , استفاده از سیستم‌های استنتاج فازی (FIS) در برآورد تبخیر و تعرق مرجع روزانه , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-10, صفحه 854-863
    اعظم حسین پوربوری ابادی , غلامحسین حق نیا , امین    , امیر فتوت , تأثیر کاربرد فاضلاب‌های شهری بر برخی خصوصیات شیمیایی خاک شور و کیفیت شیمیایی زه‌آب‌های خروجی از ستون‌های خاک , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-9, صفحه 563-574
    محمد حسین نجفی مود , امین    , کامران داوری , محمد کافی , علی شهیدی , تعیین تابع برتر آب-شوری-عملکرد در دو رقم پنبه , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-9, صفحه 672-679
    نجمه مجیدی خلیل اباد , امین    , محمد قربانی , تعیین حد بهینه اقتصادی استفاده از آب شور در آبیاری پنبه (مطالعه موردی: دشت بیرجند) , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 6 ) , 2012-7, صفحه 133-141
    حوریه مرادی , حسین انصاری , امین    , سیدمجید هاشمی نیا , محمد نادریان فر , مدلسازی تبخیر- تعرق چمن تحت شرایط غیر استاندارد با استفاده از سیستم‌های استنتاج فازی (Fuzzy Inference Systems) , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-7, صفحه 494-507
    علیرضا فریدحسینی , اتنا روشنی , مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , محمد بنایان اول , امین    , بررسی و آنالیز زمانی-مکانی دوره های خشک سالانه و فصلی در استان خراسان , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-7, صفحه 471-483
    سیدمهدی موسوی بایگی , علیرضا فریدحسینی , امین    , محمد اینانلوشوکلو , بررسی تغییرات ضریب زبری مانینگ در پیش‌بینی هیدرولیکی سیلاب (مطالعه موردی: اترک میانی) , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-5, صفحه 183-192
    زهرا شیرمحمدی علی اکبرخانی , حسین انصاری , امین    , آزاده محمدیان , بررسی ارتباط پدیده انسو (ENSO) با مقادیر حدی بارش‌های فصلی در استان های خراسان , پژوهش های حفاظت آب و خاک , Volume ( 19 ) , 2012-4, صفحه 61-80
    هادی دهقان , امین    , ارزیابی و واسنجی روش‌های‌ مختلف برآورد تبخیر- تعرق گیاه مرجع در شرایط محدودیت داده‌های اقلیمی (مطالعه موردی: استان خراسان رضوی) , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-4, صفحه 1-18
    امین    , نجمه مجیدی خلیل اباد , محمد قربانی , فرشاد محمدیان , بهینه‌سازی الگوی کشت با هدف تعادل‌بخشی منابع آب زیرزمینی (مطالعه موردی دشت مشهد-چناران) , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 6 ) , 2012-4, صفحه 55-68
    هادی دهقان , امین    , ارزیابی و واسنجی روش‌های‌ مختلف برآورد تبخیر- تعرق گیاه مرجع در شرایط محدودیت داده‌های اقلیمی (مطالعه موردی: استان خراسان رضوی) , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-4, صفحه 236-250
    میثم مجیدی خلیل اباد , امین    , بررسی تاثیر داده‌های هواشناسی غیر‌موجود و روش‌های تخمین آن‌ها در دقت برآورد تبخیر- تعرق مرجع و رتبه‌بندی معادلات در شرایط اقلیمی مختلف , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2012-3, صفحه 1503-1590
    محمد حسین نجفی مود , امین    , کامران داوری , محمد کافی , علی شهیدی , بررسی شاخصهای ارزیابی عملکرد و تعیین عمق بهینه آبیاری دو رقم پنبه تحت شوری‌های مختلف آب آبیاری , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-3, صفحه 990-998
    محمدرضا کشاورز , امین    , مجید وظیفه دوست , حسین انصاری , کامران داوری , کاربرد الگوریتم S-SEBI و سنجش از دور در براورد تبخیر از سطوح پوشش گیاهی مطالعه موردی: استان اصفهان , مهندسی منابع آب , Volume ( 4 ) , 2012-3, صفحه 11-22
    سیدعلی قاسمی , شهناز دانش , امین    , ارزیابی پتانسیل تأمین آب آبیاری و ارزش کودی پساب تصفیه خانه های فاضلاب شهری , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-12, صفحه 1172-1183
    نجمه مجیدی خلیل اباد , امین    , محمد قربانی , تعیین الگوی کشت بهینه همسو با مدیریت منابع آب دشت مشهد-چناران , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-11, صفحه 776-785
    نسرین سیاری , امین    , محمد بنایان اول , علیرضا فریدحسینی , مسعودرضا حسامی کرمانی , مقایسه دو مدل گردش عمومی جو (HadCM3, CGCM2) در پیش بینی پارامترهای اقلیمی و نیاز آبی گیاهان تحت تغییراقلیم (مطالعه موردی: حوضه کشف رود) , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-11, صفحه 912-925
    اعظم لشکری تخم مرز , امین    , محمد بنایان اول , بررسی امکان کاهش اثر تغییر پارامترهای اقلیمی بر تولید ذرت دانه ای در شمال شرق ایران , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-11, صفحه 926-939
    امین    , مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , حسین انصاری , بررسی الگوهای پیوند از دور موثر بر پارامترهای بارش و دما (مطالعه موردی: ایستگاه سینوپتیک مشهد) , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 5 ) , 2011-10, صفحه 176-185
    گلاره فراهی , سعیدرضا خداشناس , امین    , برآورد رسوب حوزه های آبخیز شمال استان خراسان با استفاده از مدل رگرسیون فازی , علوم و مهندسی آبخیزداری ایران , Volume ( 5 ) , 2011-9, صفحه 11-24
    راضیه دائم پناه زرمهری , غلامحسین حق نیا , امین    , علیرضا کریمی کارویه , تهیه نقشه شوری و سدیمی خاک سطحی با روشهای دورسنجی و زمین آماری در جنوب شهرستان مه ولات , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-8, صفحه 498-508
    محمدصادق غضنفری مقدم , امین    , محمد موسوی بایگی , علیرضا فریدحسینی , محمد بنایان اول , مقایسه مدل PERSIANN با روشهای درون یابی به منظور کاربرد در تخمین مقادیر بارندگی روزانه - خراسان شمالی , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-5, صفحه 207-215
    زهرا شیرمحمدی علی اکبرخانی , حسین انصاری , امین    , مقایسه تبخیر-تعرق مرجع پنمن مانتیث ASCE و پنمن مانتیث فائو- 56 در بازه زمانی ساعتی در ایستگاه هواشناسی فریمان , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-4, صفحه 1-15
    میثم مجیدی خلیل اباد , امین    , محمد کافی , برآورد میزان تعرق گیاه با استفاده از اندازه گیری دمای برگ , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 5 ) , 2011-4, صفحه 145-157
    نجمه خلیلی , کامران داوری , حسین انصاری , امین    , مدیریت آبیاری تکمیلی گندم دیم در زمان بروز خشکسالی با استفاده از شاخص رطوبت محصول (CMI) , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2011-2, صفحه 1254-1264
    هادی دهقان , امین    , سید ابوالقاسم حقایقی , تخمین اجزای بیلان آب در مقیاس مزرعه با استفاده از مدل شبیهسازی SWAP (مطالعه موردی: منطقه نیشابور) , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2011-2, صفحه 1265-1275
    محمدرضا کشاورز , مجید وظیفه دوست , امین    , توسعه شاخص کمبود رطوبت خاک با استفاده از داده های ماهواره ای مادیس , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 4 ) , 2011-1, صفحه 465-477
    مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , امین    , آزاده محمدیان , بررسی تغییرات احتمالی نیاز کنونی آبیاری گیاهان نسبت به ارقام مندرج در سند ملی آبیاری (مطالعه موردی: استان خراسان رضوی) , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 4 ) , 2011-1, صفحه 478-492
    هادی دهقان , سید ابوالقاسم حقایقی , امین    , حسین انصاری , پیش‌بینی رطوبت نیمرخ خاک در سه مزرعه گندم با استفاده از مدل SWAP , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-12, صفحه 120-133
    امین    , نسرین سیاری , مسعود رضا حسامی کرمانی , محمد بنایان اول , علیرضا فریدحسینی , بررسی پتانسیل اثرات تغییراقلیمی بر منابع و مصارف آب کشاورزی (مطالعه موردی: حوضه آبریز رودخانه کشف رود) , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-11, صفحه 815-835
    امین    , حسین دهقانی سنیج , مریم موسوی , تاثیر استفاده از داده های بهنگام هواشناسی مزرعه در محاسبه نیاز آبیاری بر افزایش کارایی مصرف آب در ذرت علوفه ای , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 4 ) , 2010-10, صفحه 308-318
    ذیب عویس , علیرضا توکلی , عبدالمجید لیاقت , امین    , شهرام اشرفی , مسعود پارسی نژاد , بهبود بهره‌وری بارش در تولید گندم دیم با اعمال گزاره‌های بهبود در سطح مزارع زارعین در منطقه سردسیر بالادست حوضه کرخه , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 4 ) , 2010-10, صفحه 297-307
    فاطمه کورش وحید , کاظم    , محمود فغفورمغربی , امین    , بنیامین نقوی , بررسی گذردهی جریان در آبگیرهای کفی با محیط متخلخل , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-8, صفحه 347-357
    محمدصادق غضنفری مقدم , امین    , مهیار ناصری مقدم , محمد موسوی بایگی , بررسی دینامیکی استحصال آب از مه با نگرشی بر نظریه فرکتال , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-8, صفحه 527-533
    علیرضا کوچکی , امین    , علی گنجعلی , تأثیر افزایش درجه حرارت بر رفتار گلدهی زعفران(Crocus sativus L ) , پژوهشهای زراعی ایران , Volume ( 8 ) , 2010-7, صفحه 324-335
    محمدصادق غضنفری مقدم , امین    , مهیار ناصری مقدم , علیرضا فریدحسینی , بررسی اثر جزیره گرمایی شهری بر روند تغییرات ریزش ‌های جوی مشهد , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-6, صفحه 359-366
    نسرین سیاری , محمد بنایان اول , امین    , محمد بهیاری , بررسی امکان پیش بینی زمان وقوع یخبندان با استفاده از روش تشخیص الگوها , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-5, صفحه 107-117
    محمد بنایان اول , آزاده محمدیان , امین    , بررسی نوسان پذیری اقلیمی در شمال شرق ایران , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-5, صفحه 118-131
    امین    , اتنا روشنی , محمد بنایان اول , بررسی خصوصیات بارش های جوی به منظور استفاده های زراعی (مطالعه موردی دشت مشهد- چناران) , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 4 ) , 2010-4, صفحه 11-21
    علیرضا کوچکی , مهدی نصیری محلاتی , امین    , علی گنجعلی , مدلسازی تاثیر تغییر اقلیم بر رفتار گلدهی زعفران (Crocus sativus L) , پژوهشهای زراعی ایران , Volume ( 7 ) , 2010-2, صفحه 583-594
    امین    , محمد حسین نجفی مود , سیدمحمد جوادموسوی , بهداد    , تأثیر شوری آب در روش آبیاری بارانی بر روی برخی ازپارامترهای رشد 3 رقم چمن , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2010-1, صفحه 161-169
    اعظم عربی یزدی , امین    , فرشاد محمدیان , بررسی رد پای اکولوژیک آب در بخش کشاورزی ایران , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-12, صفحه 1-15
    اعظم حسین پور , غلامحسین حق نیا , امین    , امیر فتوت , بررسی تغییرات کیفیت شیمیایی فاضلاب ‌خام و پساب شهری در اثر عبور از ستون‌های‌ خاک , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-10, صفحه 45-56
    امین    , نجمه خلیلی , بررسی بهره وری آب-انرژی در زراعت چغندر قند , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 3 ) , 2009-10, صفحه 123-136
    حسین شریفان , امین    , ارزیابی روش های دمائی و تشعشعی در براورد حداکثر تبخیر-تعرق با احتمالات مختلف (مطالعه موردی: منطقه گرگان) , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-10, صفحه 1-9
    مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , امین    , بررسی وضعیت خشکسالی ها در استان خراسان رضوی , جغرافیا و توسعه ناحیه ای , Volume ( 13 ) , 2009-10, صفحه 1-17
    حسین شریفان , بیژن قهرمان , امین    , ارزیابی اثر بارندگی بر برنامه ریزی و مدیریت زراعی(مطالعه موردی:منطقه گلستان) , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-6, صفحه 1-9
    امین    , نسرین سیاری , جواد احمدیان , آزاده محمدیان , بررسی مناسب ترین زمان شروع آبیاری زراعت زعفران در استان های خراسان رضوی،شمالی و جنوبی , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-4, صفحه 109-118
    امین    , نجمه خلیلی , تعیین ضرایب معادله آنگستروم و توسعه یک معادله رگرسیونی برآورد تابش خورشیدی (مطالعه موردی:منطقه مشهد) , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-4, صفحه 229-238
    امین    , سارا افشین , شهناز دانش , تعیین و پهنه بندی حریم بهداشتی چاه های آشامیدنی مشهد , تحقیقات جغرافیایی , Volume ( 24 ) , 2009-4, صفحه 109-127
    امین    , حسین انصاری , سارا ارشادی , شادی آشگر طوسی , پایش و پیش بینی خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان , جغرافیا و توسعه ناحیه ای , 2009-3, صفحه 1-17
    محمد حسین نجفی مود , امین    , آزاده محمدیان , سیدمحمدجواد موسوی , بررسی رابطه دمای هوا و دمای اعماق مختلف خاک و براورد عمق یخبندان , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 22 ) , 2009-1, صفحه 456-466
    مجید وظیفه دوست , امین    , غلامعلی کمالی , محمد فیضی , افزایش بهره وری آب کشاورزی در مزارع تحت آبیاری منطقه برخوار اصفهان , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 22 ) , 2008-12, صفحه 484-496
    عزیزالله ایزدی , کامران داوری , امین    , بیژن قهرمان , کاربرد مدل داده های ترکیبی در پیش بینی سطح آب زیرزمینی , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 2 ) , 2008-12, صفحه 133-144
    اعظم حسین پور , غلامحسین حق نیا , امین    , امیر فتوت , بررسی انتقال برخی عناصر به عمق خاک پس از آبیاری با فاضلاب خام و پساب شهری در دو شرایط غرقاب پیوسته و متناوب , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 20 ) , 2008-10, صفحه 117-132
    امین    , شادی آشگر طوسی , توسعه یک مدل برای پایش و پیش بینی خشکسالی (مطالعه موردی استان خراسان رضوی) , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 22 ) , 2008-9, صفحه 223-234
    محمد موسوی بایگی , امین    , مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , حسین انصاری , جواد باغانی , بررسی تاثیر عوامل اقلیمی و سیستمی بر تلفات تبخیر و بادبردگی در آبیاری بارانی , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 22 ) , 2008-6, صفحه 205-212
    مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , امین    , محمد موسوی بایگی , حسین انصاری , جواد باغانی , مطالعه پتانسیل اثرات تبخیر و بادبردگی بر کارائی سیستم‌های آبیاری بارانی در دشت‌های استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 22 ) , 2008-6, صفحه 161-172
    حسین شریفان , امین    , بررسی روند تغییرات در منحنی های فراوانی وقوع تبخیر تعرق , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 22 ) , 2008-5, صفحه 71-78
    امین    , بهره وری آب در کشاورزی , دام و کشت و صنعت , Volume ( 101 ) , 2008-4, صفحه 48-49
    سید محمد موسوی بایگی , امین    , مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , حسین انصاری , جواد باغانی , اثر خصوصیات سیستم آبیاری و پارامترهای هواشناسی بر یکنواختی توزیع آب در روش‌های بارانی , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 21 ) , 2008-3, صفحه 155-159
    فرشاد محمدیان , امین    , سعید نی ریزی , اعظم عربی یزدی , طراحی الگوی زراعی پایدار با تاکید بر مبادله آب مجازی , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 2 ) , 2008-3, صفحه 109-126
    مهرنوش اقتداری , محمد موسوی بایگی , غلامعلی کمالی , امین    , بررسی و تعیین نوع یخبندان در استان خراسان رضوی , فناوری زیستی در کشاورزی - پژوهش کشاورزی , Volume ( 7 ) , 2008-3, صفحه 141-151
    اعظم حسین پوربوری آبادی , غلامحسین حق نیا , امین    , امیر فتوت , تأثیر آبیاری با فاضلاب خام و پساب شهری بر برخی خصوصیات شیمیایی خاک در اعماق مختلف در دو شرایط غرقاب پیوسته و متناوب , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 1 ) , 2008-2, صفحه 73-85
    حسن مسافری ضیالدینی , امین    , سیدمحمد جوادموسوی , تاثیر ابیاری تابستانه بر عملکرد زعفران , علوم و صنایع کشاورزی , 2008-1
    آزاده محمدیان خبازکاظمی , امین    , مهدی نصیری محلاتی , بررسی تأثیر خشکی ایستگاه بر دما، رطوبت و تبخیر - تعرق مرجع (مطالعه موردی: ایستگاه‌های سینوپتیک مشهد , علوم کشاورزی و منابع طبیعی , Volume ( 13 ) , 2007-3, صفحه 1-11
    مهرنوش خانی قریه گپی , کامران داوری , امین    , سیدمجید هاشمی نیا , ارزیابی مدل SWAP در برآورد عملکرد چغندرقند تحت کمیت‌ها و کیفیت‌های مختلف آبیاری , آبیاری و زهکشی ایران , 2007-3
    عزیزالله ایزدی , کامران داوری , امین    , بیژن قهرمان , پیش‌بینی سطح ایستایی با استفاده از شبکه عصبی‌مصنوعی , آبیاری و زهکشی ایران , 2007-3
    صالح تقوائیان , امین    , شهناز دانش , تأثیر کاربرد فاضلاب در آبیاری بر خصوصیات فیزیکی و برخی خصوصیات شیمیایی خاک , آبیاری و زهکشی ایران , 2007-3
    مریم عرفانیان ارغوانیان سرشوری , امین    , بررسی دوره های مرطوب و خشک سبزوار , مطالعات جغرافیایی , Volume ( 1 ) , 2006-4, صفحه 49-64
    حسین شریفان , بیژن قهرمان , امین    , سیدمجید میرلطیفی , مقایسه روش‌های مختلف برآورد تبخیر-تعرق مرجع (ترکیبی و دمائی) با روش استاندارد و بررسی اثرات خشکی هوا بر آن , علوم کشاورزی و منابع طبیعی , Volume ( 13 ) , 2006-4, صفحه 19-30
    امین    , ارزیابی اثرات پدیده ENSO بر رژیم بارش در استان خراسان , ---- , 2006-3
    حسین شریفان , بیژن قهرمان , امین    , سیدمجید میرلطیفی , ارزیابی روش‌های مختلف تشعشعی و رطوبتی جهت برآورد تبخیر-تعرق مرجع و اثرات خشکی هوا بر آن در منطقه گلستان , علوم خاک و آب , Volume ( 19 ) , 2006-3, صفحه 280-290
    امین    , رهنورد , محمد موسوی بایگی , تأثیر خشکی و همرفت انرژی گرمایی , جغرافیا و توسعه ناحیه ای , 2006-3
    امین    , عملکرد و خصوصیات هیدرولیکی لوله های متخلخل تراوا در فشارهای مختلف , ---- , 2006-3
    امین    , محاسبه بهره وری کل عوامل تولید در بین محصولات کشاورزی خراسان , ---- , 2006-3
    آزاده محمدیان خبازکاظمی , امین    , سهیلا جوانمرد , محاسبه ی میزان فرابرآورد تبخیر- تعرق مرجع با استفاده از داده های ایستگاه های هواشناسی غیرمرجع در ایران , تحقیقات مهندسی کشاورزی , Volume ( 26 ) , 2005-4, صفحه 29-46
    امین    , ارزیابی روش¬های برآورد تبخیر – تعرق در مناطق خشک ایران , پژوهش های جغرافیایی , 2005-3
    امین    , اثرات تغییر اقلیم بر افزایش مصرف آب کشاورزی در دشت مشهد , تحقیقات جغرافیایی , 2002-8
    امین    , خشکسالی و مساله تخصیص آب بین مصارف شرب و کشاورزی , خشکی و خشکسالی کشاورزی , 2002-3
    امین    , آیا می توان خشکسالی را پیش بینی و با آن مقابله کرد ؟ , خشکی و خشکسالی کشاورزی , 2002-3
    امین    , خشکسالی و ضرورت مدیریت در مصرف آب , خشکی و خشکسالی کشاورزی , 2002-3
    غلامحسین حق نیا , امین    , تاثیر آبیاری با فاضلاب بر عملکرد و کیفیت کاهو و برخی ویژگی های خاکپ , علوم و فنون کشاورزی و منابع طبیعی , 2001-3
    غلامحسین حق نیا , امین    , علی عرفانی , تاثیر آبیاری با فاضلاب تصفیه شده خانگی بر عملکرد و کیفیت گوجه فرنگی , علوم و صنایع کشاورزی , 2001-3
    غلامحسین حق نیا , امین    , مقایسه عملکرد و کیفیت گوجه فرنگی در دو روش آبیاری قطره ای و جویچه ای , علوم و فنون کشاورزی و منابع طبیعی , 2001-1
    محمد حسین نجفی‌ مود , امین    , علیرضا آستارائی , عبدالرضا باقری , تأثیر دو روش‌ آبیاری‌ بارانی‌ و جویچه‌ ای‌ بر عملکرد و کیفیت‌ پنبه‌ ورامین , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 14 ) , 2000-4, صفحه 91-100
    غلامحسین حق نیا , علیرضا پرستار , امین    , عبدالرضا باقری , تأثیر سطوح‌ مختلف‌ آبیاری‌ و مقادیر کود بر عملکرد و اجزای‌ رشد پنبه , علوم و صنایع کشاورزی , Volume ( 13 ) , 1999-4, صفحه 167-173

 پهنه بندی سیلاب با استفاده از سلولهای ذخیره جریان        M.Sc.        Gelareh Farahi        2007-09-23
2        بررسی انتقال و گرفتگی رسوب در سیستم جدید آبگیری از کف رودخانه با استفاده از محیط متخلخل تراوا        M.Sc.        Benyamin Naghavi        2008-12-16
3        بررسی هیدرولیکی خصوصیات جریان در آبگیرهای کفی با محیط متخلخل        M.Sc.        Fatemeh Kooroshvahid        2008-12-16
4        بررسی آزمایشگاهی سیستم تخلیه کننده تحتانی سدها (مطالعه موردی سد نرماشیر بم)        M.Sc.        Nooshin Sadeghi        2009-01-17
5        بررسی آزمایشگاهی شکست سد ناشی از سیلاب سریع......        M.Sc.        Bahram Abbasi        2008-09-11
6        بررسی عملکرد طوق و شکاف در کاهش آبشستگی پایه پل        M.Sc.        hossein shariaty        2009-09-22
7        تعیین معادله بهینه حمل رسوب در حوزه فاروب رومان نیشابور        M.Sc.                2009-09-22
8        بررسی اثر زاویه، طول و فاصله آب شکن محافظ بر کاهش میزان آبشستگی اطراف دماغه تکیه گاه پل در دو ساحل کانال مرکب        M.Sc.        Mohammad Saadatnia        2010-01-09
9        شبیه سازی پرش هیدرولیکی روی بستر مواج با مدل عددی Fluent        M.Sc.        seyed alireza foroumand        2010-03-06
10        بررسی اثر هندسه شکاف پایه پل و پایه های مجاور هم بر کاهش آبشستگی موضعی        M.Sc.        Amir hossin Agakhani        2010-07-14
11        مقایسه آنالیز دوبعدی و سه بعدی تراوش از سدهای خاکی با استفاده از نرم افزارهای SEEP/Wو SEEP/3D (مطالعه موردی سدهای مخزنی شیان، خان آباد و هاله)        M.Sc.        Niloufar Yarahmadi        2011-03-01
12        مقایسه نرم افزار sewer cad با روشهای پهنه بندی الگوریتم ژنتیک        M.Sc.        sara madhushi mazraei        2011-03-12
13        مطالعه آزمایشگاهی پرش هیدرولیکی روی بسترهای موج دار سینوسی با شیب کف معکوس        M.Sc.        Reza Badizadegan        2011-03-02
14        مطالعه آزمایشگاهی تاثیر زاویه و طول صفحات هدایت جریان بر راندمان حوضچه ترسیب        M.Sc.        hoda salari        2011-03-05
15        بررسی تاثیر خصوصیات هیدرولیکی جریان و هندسه تاج بر ضریب تخلیه در سرریزهای جانبی لبه تیز        M.Sc.        kazem moghiseh        2011-03-08
16        تاثیر هندسه بستر زبر با موانع مثلثی یکپارچه بر مشخصات جهش آبی        M.Sc.        Atefeh najandali        2011-03-05
17        بررسی عملکرد توام صفحات دوگانه و شکاف در کنترل آبشستگی موضعی اطراف پایه پل استوانه ای        M.Sc.        mohsen mazloom        2012-01-07
18        مطالعه پارامترهای هیدرولیکی موثر بر جریان انحرافی در آبگیری زیرسطحی        M.Sc.        reza rostami        2012-02-13
19        مطالعه پارامترهای فیزیکی موثر بر جریان منحرف شده در آبگیری زیر سطحی با استفاده از مدل آزمایشگاهی        M.Sc.        Ramin Mansouri        2012-01-30
20        بررسی آزمایشگاهی کاربرد صفحات مستغرق در افزایش راندمان حوضچه‌ رسوب‌گیر گردابی        M.Sc.        moein assefi        2012-02-14
21        بررسی آزمایشگاهی تاثیر پساب در فولوکوله شدن رسوبات چسبنده در کانال¬های انتقال آب        M.Sc.        milad khastar borujeni        2012-01-30
22        بررسی جامع انتقادی مدل های آبشستگی پایه پل        M.Sc.        mohsen ghanavati        2012-04-24
23        رابطه نشت با محیط تر درکانال های ذوزنقه ای با شیب جانبی متفاوت        M.Sc.        behzad shiri secorcan        2012-06-09
1        مدل‌سازی نرم‌افزاری تحلیل پایداری سد خاکی در حالت استاتیک و شبه استاتیک در انتهای مرحله ساخت (مطالعه مورد سد بینالود)        M.Sc.        احسان بهجتی        2012-08-28
2        مدل سازی و تحلیل پایداری سد خاکی در آبگیری و تخلیه سریع مخزن بروش تعادل حدی        M.Sc.        سوش جعفری        2012-08-28
3        روش های آبندی پی سد خاکی و انتخاب روش بهینه (مطالعه موردی سد بینالود)        M.Sc.        بهروز غلام احمدی        2012-08-28
4        بررسی و ارزیابی اقتصادی حوادث و اتفاقات مربوط به آب و فاضلاب روستایی و ارائه الگویی مناسب جهت پیش بینی حوادث و کاهش نشت آب        M.Sc.        مهدی دری        2012-08-28
5        بکارگیری مدل ریاضی برای تغییرات کیفی و مدل modflowبرای تغییرات کمی آبهای زیر زمینی        M.Sc.        آرش حسین سربازی        2012-08-28
6        مدل سازی نرم افزاری حرکت بار رسوب کف در رودخانه فصلی        M.Sc.        بیزن رحمتیان طوسی        2012-08-28
7        بررسی روشهای و تمهیدات پدافند غیر عامل در منابع آب        M.Sc.        مهدی مطلبی پور        2013-01-13


رکورد
   

شماره رساله
   

عنوان - پدیدآور - مشخصات

۷۸
   

TC 8
   

برآورد تبخیر و تعرق پتانسیل از طریق کاربرد روش حداقل اطلاعات آماری در اصفهان/ پیام نجفی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی و مجید احتشامی، به مشاوره فریدون کاوه و مصطفی ستار.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۷-۱۳۷۶.

۸۸
   

TC 12
   

بررسی ارزیابی شرایط جذب و دفع آب در حوزه آبریز قره‌سو علیا/ منصور شوندی.- به راهنمایی حسین صدقی و محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۶-۱۳۷۵.

۱۲۴
   

TC 56
   

بررسی خشکسالی‌های هواشناسی در غرب ایران (کرمانشاه)/ اسماعیل پورثانی.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۰-۱۳۷۹.

۱۸۰
   

TC 57
   

نحوه بهره‌برداری از جریانات سطحی رودخانه صوفی چای قبل و بعد از احداث سد علویان و شبکه آبیاری و زهکشی/ بهرضا نورمند.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره سیدحبیب موسوی جهرمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۰-۱۳۷۹.

۱۹۰
   

TC 58
   

استفاده از روش SCS در برآورد شرایط جذب و دفع آب و هیدروگرافهای سیلاب طرح در اراضی آبخور حوزه آبریز باغ ملک/ علی نشاط.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره فریدون کاوه و محمد روغنی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۰.

۴۲۵
   

TC 52
   

ارزیابی مدل شبیه‌سازی AWBM (بارش - رواناب)/ غلامرضا سنائی‌نیا.- به راهنمایی فرد شریفی، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۷۹.

۶۰۶
   

TC 22
   

تحلیل آمار یکصدساله آبدهی رودخانه کارون در اهواز و جستجوی روندهای حاد در رژیم هیدرولوژی آن/ مهرداد بقائی‌پور.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۶۸۵
   

TC 27
   

بررسی مقاومت به شوری سه پسته پایه بادامی زرندی، سرخس و آتلانتیکا/ کامران صنعتی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره مجید حیدری‌زاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۶۹۵
   

TC 24
   

برنامه‌ریزی استفاده بهینه از دستگاه آبیاری بارانی دوار مرکزی در دشت جوین/ علیرضا بدری.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره محمدجواد عابدی و فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۷۷۷
   

TC 20
   

بهینه‌سازی الگوی کشت/ شهرام سیدمومن.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۸۰۷
   

TC 3
   

انتخاب روش مناسب جهت تعیین تبخیر و تعرق پتانسیل در منطقه گرگان و دشت/ سیدمحسن زمانی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۶-۱۳۷۵.

۸۷۲
   

TC 18
   

حرکت ذرات ریز خاک به داخل فیلترهای زهکشی/ علی روحانی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره ابراهیم پذیرا و مهرداد اسفندیاری.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۹۱۶
   

TC 32
   

برآورد اقتصادی طرح آبیاری بارانی شرکت ران در شهرستان فیروزکوه/ محمدرضا تطهیری.- به راهنمایی محمدجواد عابدی و مجید احتشامی، به مشاوره محمدرضا محسنیان.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۹۶۹
   

TC 31
   

مدیریت توزیع و انتقال آب به منظور بهره‌برداری بهینه از شبکه آبیاری و زهکشی مغان/ سیاوش سینائی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۹۸۷
   

TC 29
   

ارزیابی فنی و اقتصادی سیستمهای آبیاری بارانی در استان خراسان/ وحیدرضا آذریان.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۹۹۸
   

TC 35
   

بررسی آبهای زیرزمینی دشت دماوند و ارائه مدل ریاضی آن/ محمدهادی فخرآبادی.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره محمدجواد عابدی و فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۱۰۷۴
   

TC 14
   

ارزیابی روش آبیاری بابلر در باغات/ عبدالرضا رستاخیز.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۷-۱۳۷۶.

۱۰۸۲
   

TC 13
   

اشتقاق هیدروگراف واحد در یکی از زیرحوزه‌های کرخه (حوزه آبریز روانسر)/ علیرضا بهفروزی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۶-۱۳۷۵.

۱۲۹۶
   

TC 53
   

ارزیابی آبیاری نمونه‌ای از باغات پسته رفسنجان با استفاده از مدل طراحی آبیاری سطحی/ علی احمدی‌پور رفسنجانی.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۰-۱۳۷۹.

۱۵۰۱
   

TC 60
   

بررسی اثر آبیاری تکمیلی و تاثیر آن در مراحل مختلف رشد حساس فنولوژی جو دیم (قره آرپا) در مراغه/ محمدرضا دارندگان.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره قربان نورمحمدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۰-۱۳۷۹.

۱۶۹۷
   

TC 9
   

بررسی کارآئی معادله نفوذپذیری تالسما - پارلانژ در تعدادی بافت خاک و مقایسه آن با چند معادله نفوذپذیری کاربردی/ مهران دارابی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۷-۱۳۷۶.

۱۹۹۰
   

TC 44
   

انتخاب روش مناسب جهت تعیین تبخیر و تعرق پتانسیل در سمنان/ بابک اقدسی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۹-۱۳۷۸.

۲۲۳۲
   

TC 47
   

بررسی شبکه آبیاری و زهکشی دشت گرمسار، علل شورشدن ارضی و ارایه راه‌حلها بااستفاده از مدل بیلان شوری/ احمد دهقان.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و سیدحبیب موسوی جهرمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۹-۱۳۷۸.

۲۳۵۹
   

TC 55
   

بررسی اثرات آبیاری تکمیلی و میزان کود بر روی عملکرد دو رقم گندم نان (دیم) در استان کرمانشاه/ علیرضا شیروانی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۷۹.

۲۳۷۳
   

TC 7
   

بررسی تئوریک برآورد میزان رسوب در مخزن کرخه بروش معکوس انگلوند و مقایسه آن با سایر روشها/ اکبر امینی.- به راهنمایی ناصر رستم افشار، به مشاوره حسین صدقی و هدایت فهمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۷-۱۳۷۶.

۲۳۷۹
   

TC 4
   

بررسی رشد ریشه و ساقه گیاهچه
۳ رقم اصلی پسته کرمان در ارتباط با درجات متفاوت شوری آب آبیاری/ سیدمحمود موسوی‌فرد.- به راهنمایی محمدجواد عابدی و فریدون کاوه، به مشاوره حسام مجللی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛ ۷۶-۱۳۷۵.

۲۳۸۰
   

TC 10
   

بررسی روشهای استفاده اصولی از هرز آب (رواناب سطحی) در حوضه‌های شرق رودخانه قره‌سو در استان اردبیل/ محمد جدی.- به راهنمایی حسن صدقی و فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۷-۱۳۷۶.

۲۳۸۵
   

TC 54
   

بررسی ضرایب منطقه‌ای سیلاب در حوضه‌های شمالغرب ایران/ سردار صداقتی.- به راهنمایی فرود شریفی، به مشاوره حبیب موسوی جهرمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۷۹.

۲۴۳۳
   

TC 1
   

تعیین بهترین دور آبیاری سویای تابستانه (رقم پرشینگ) به روش آبیاری بارانی در شرق مازندران/ عسکری تشکری.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و حسین صدقی و میرخالق ضیاء تباراحمدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۶-۱۳۷۵.

۲۸۰۳
   

TC 68
   

تعیین بازده‌های آبیاری در استان آذربایجان شرقی/ فرزاد پورعباس خیرالدین.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و حبیب موسوی جهرمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۰-۱۳۷۹.

۲۸۸۷
   

TC 69
   

برآورد تبخیر و تعرق پتانسیل از طریق کاربرد روش پنمن - مانتیس FAO با استفاده از حداقل اطلاعات هواشناسی (درجه حرارت) در شرایط آب و هوایی کشور/ محمدحسن توسلی.- به راهنمایی علی‌اصغر فرشی، به مشاوره محمدجواد عابدی و مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۳۰۲۴
   

TC 70
   

بررسی تاثیر آبیاری تکمیلی با سیستم آبیاری تحت فشار بر اجزاء عملکرد رقم گندم سرداری در استان همدان/ احمد صحرائی.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره محمدجواد عابدی و حیدر ذوالنویان.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۰-۱۳۷۹.

۳۱۲۴
   

TC 71
   

تحلیل احتمالاتی سیل و مقایسه نتایج کاربرد قوانین مختلف توزیع احتمالات در مورد سیلابهای رودخانه دز/ علی نیک‌منش.- به راهنمایی سیدحبیب موسوی، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۳۱۴۷
   

TC 74
   

مقایسه پروفیل رطوبتی خاک در سه نوع آبیاری قطره‌ای توسط قطره چکان، بابلرواسپریر در باغات مرکبات جیرفت/ رضا دهدشتی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۰.

۳۳۱۵
   

TC 77
   

ارزیابی آبپاشهای ضربه‌ای فشار بالا (ژاله
۵ - AD) ساخت داخل/ مرتضی پوران.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛۱۳۸۰.

۳۸۴۶
   

TC 82
   

مدل نمودن ضرایب رواناب با استفاده از خصوصیات هیدرولوژیک حوزه‌های غرب کشور (تعدادی از حوزه‌های مهم)/ جبار عزیزبیگی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره سعید اسلامیان.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۴۴۸۶
   

TC 111
   

بررسی نظری - عملی آبشویی املاح و توازن نمک در ارتباط با اصلاح برخی خاکهای شور منطقه زرند در کرمان/ وحیدرضا حسینی مجد.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره مجید حیدری‌زاده و علی زین‌الدینی میمند.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۳-۱۳۸۲.

۴۵۶۶
   

TC 112
   

مقایسه مدیریت بهره‌برداری و نگهداری شبکه‌های آبیاری سد گلستان یک، سد کوثر و سد وشمگیر در استان گلستان/ محمدرضا عجم.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۳.

۴۶۶۴
   

TC 113
   

بررسی اثرات کیفی آبیاری با آبهای شور زیرزمینی دو منطقه زرند و انار رفسنجان بر مشخصات برخی از خاکهای تحت کشت پسته/ عماد محمدی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره مجید حیدری‌زاده و علی زین‌الدینی میمند.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۳-۱۳۸۲.

۴۷۵۶
   

TC 114
   

خصوصیات کمی و کیفی فاضلاب شهری تهران و بهره‌برداری آن/ حسین قربانی‌زاده خرازی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره فریدون کاوه و مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۳-۱۳۸۲.

۴۹۲۳
   

TC 115
   

بررسی یکنواختی توزیع و شعاع پرتاب در آب‌پاش‌های ساخت داخل/ مسعود الیکائی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۷-۱۳۷۶.

۴۹۳۸
   

TC 116
   

اثر مشخصه‌های فیزیکی خاک بر روی تبخیر از خاک لخت/ علی نشاط.- به راهنمایی فریدون کاوه و منصور پاره‌کار، به مشاوره محمدجواد عابدی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۵۱۳۳
   

TC 118
   

بررسی تغییرات ناحیه‌ای تبخیر و تعرق پتانسیل در حوزه آبریز کارون/ سیدعلی حسینی ابری.- به راهنمایی محمدحسین مهدیان، به مشاوره حسین صدقی و محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۱.

۵۷۵۶
   

TC 84
   

بررسی و تعیین مناسبترین روش برآورد تبخیر تعرق گیاه مرجع در منطقه مغان/ رحیم فرد.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۵۷
   

TC 85
   

ارزیابی کمیت آب رودخانه مزلقان ساوه بر تغذیه مصنوعی دشت مزلقان ساوه/ نورالدین بازگیر.- به راهنمایی ابراهیم پذیرا، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۵۹
   

TC 87
   

بررسی و مقایسه فنی و اقتصادی تاثیر روشهای آبیاری بارانی و نشتی بر عملکرد سویا/ میثم عابدین‌پور.- به راهنمایی ابراهیم پذیرا، به مشاوره فریدون کاوه و علیرضا کیانی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۶۰
   

TC 88
   

تعمیم پیوسته مکانی مدل منطقه‌ای جریان به شبکه آبراهه‌ها در بستر GIS (ناحیه خزر غربی)/ علیرضا اسلامی.- به راهنمایی بهران ثقفیان، به مشاوره حسین صدقی و عبدالرسول تلوری.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۱.

۵۷۶۱
   

TC 89
   

بررسی حرکت آب و ازت در شرایط تنش آبی (مدل و آزمایش‌های مزرعه‌ای)/ محمد جلینی.- به راهنمایی فریدون کاوه و ابراهیم پذیرا، به مشاوره منصور پاره‌کار و محمدجواد عابدی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۶۲
   

TC 90
   

بررسی بازده اقتصادی آبیاری تکمیلی بر روی گندم و حبوبات دیم در ایستگاه کشاورزی مراغه/ بابک نوری.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۱.

۵۷۶۴
   

TC 92
   

نقش و کاربرد مدل‌سازی کامپیوتری در طراحی سیستمهای آبیاری تحت فشار (قطره‌ای - بارانی)/ احمد یعقوبی رحمت‌آبادی.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره محمدجواد عابدی و فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۶۵
   

TC 93
   

ارزیابی عملکرد هیدرولیکی و بهره‌برداری سازه‌های اندازه‌گیری جریان در آبگیرهای درجه سوم شبکه آبیاری و زهکشی مغان/ علیرضا پیل‌پایه.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره ابراهیم پذیرا.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۶۷
   

TC 95
   

بهینه‌سازی شبکه زهکشی کشت و صنعت اشراق با استفاده از مدل درین‌مد (Drain mod)/ علی دارینی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۲.

۵۷۶۹
   

TC 97
   

بررسی تاثیر عمق‌های سطح ایستابی و کیفیت‌های آب زیرسطحی بر روی عملکرد و اجزاء عملکرد ارقام گندم/ عسکری تشکری.- به راهنمایی فریدون کاوه و حمید سیادت، به مشاوره محمدجواد عابدی و ابراهیم پذیرا.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۱-۱۳۸۰.

۵۷۷۰
   

TC 98
   

بررسی مدل بهره‌برداری بهینه از پساب فاضلاب شهری در آبیاری محصولات کشاورزی/ پیام نجفی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی و سیدفرهاد موسوی، به مشاوره مجید احتشامی و مجید افیونی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۱-۱۳۸۰.

۵۷۷۲
   

TC 100
   

بررسی و مقایسه مدلهای رسوب و انتخاب یک مدل ریاضی برای رودخانه سیستان و مخازن چاه نیمه/ عبداله بامری.- به راهنمایی عباس منصوری، به مشاوره حبیب موسوی جهرمی و عظیم شیردلی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۲.

۵۷۷۳
   

TC 101
   

بررسی و تحلیل سیلابهای مهم در حوضه آبریز رودخانه قزل‌اوزن در ایستگاه استور/ علیرضا راسفیجانی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره حبیب موسوی جهرمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۵۷۷۴
   

TC 102
   

بررسی رژیم هیدرولیکی حوضه‌های آبریز واقع در محدوده طرح انتقال آب از غرب استان مازندران به شرق استان گلستان/ سیدمجتبی قربانی شکتائی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۳-۱۳۸۲.

۵۷۷۷
   

TC 105
   

برآورد تلفات فیزیکی آب قابل اجتناب در بخشی از شبکه آب تصفیه شده تهران/ یدالله شهبازی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره مهرداد اسفندیار و حمیدرضا هنری.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۱-۱۳۸۰.

۵۷۷۸
   

TC 106
   

بررسی و مقایسه تطبیقی روشهای مختلف برآورد تبخیر و تعرق گیاه مرجع در دشت تبریز/ محمدجواد ادیمی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره مجید احتشامی و حمید فهیمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۳-۱۳۸۲.

۶۰۸۶
   

TC 120
   

مفاهیم جدید آب قابل دسترس گیاه تحت تنش آبی (مدل و آزمایش‌های مزرعه‌ای)/ کیوان خرقانی.- به راهنمایی فریدون کاوه و محمدجواد عابدی، به مشاوره منصور پاره‌کار.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۲-۱۳۸۱.

۶۲۱۳
   

TC 121
   

تعیین مناسبترین فرمول تجربی برای تبخیر و تعرق پتانسیل گیاه برنج در منطقه گیلان (رشت)/ محمود روزمه.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره رمضانعلی خاوری‌نژاد و محمدرضا یزدانی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۳-۱۳۸۲.

۶۳۷۵
   

TC 124
   

بررسی بیلان آبی در مقیاس سالانه و ماهانه در زیر حوزه‌های مختلف هندیجان - جراحی/ مسعود دومیری گنجی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره جهانگیر پرهمت و محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۶۴۸۳
   

TC 125
   

تعیین دور و عمق آب آبیاری طالبی سمسوری ورامین/ مهدی سیادت.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره فریدون کاوه و نیازعلی ابراهیمی پاک.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۶۶۸۳
   

TC 130
   

مدل جمع‌آوری آب باران در مناطق خشک و نیمه‌خشک به منظور بهره‌برداری بهینه از منابع آب و خاک/ رمضان طهماسبی.- به راهنمایی فریدون کاوه و ابوالقاسم توسلی، به مشاوره محمدجواد عابدی و فرود شریفی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۱-۱۳۸۰.

۶۶۹۳
   

TC 129
   

بررسی اثر آبیاری تکمیلی به روش سیستم بارانی در افزایش عملکرد چای در برخی باغات رودسر در استان گیلان/ علی نژادحسین قاسم‌آبادی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۱.

۶۷۵۵
   

TC 131
   

پشتیبانی تصمیم مبتنی بر دانش در انتخاب بهینه سیستم‌های آبیاری/ علی صارمی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۷۰۱۶
   

TC 134
   

برآورد تبخیر و تعرق واقعی به روش جدید در حوزه‌های مهارلو - بختگان در جهت بیلان هیدرولوژی/ علیرضا زمانی نوری.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره هدایت فهمی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۴.

۷۰۴۰
   

TC 135
   

بررسی تطبیقی روشهای پنمن و پنمن مانتیس در برآورد تبخیر و تعرق پتانسیل مناطق اقلیمی مختلف/ میثم کوشکستانی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۴.

۷۴۱۱
   

TC 140
   

بررسی پتانسیل اثر تغییر اقلیم بر مصارف آب کشاورزی دشت مشهد/ حسین ابراهیمی.- به راهنمایی حسین صدقی و امین علیزاده، به مشاوره فریدون کاوه و سهیلا جوانمرد.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۷۵۴۴
   

TC 141
   

بررسی مشکلات آبیاری تحت فشار و ارزیابی راندمان سیستمهای آبیاری تحت فشار اجرا شده در استان قم/ سیدمصطفی طباطبایی امیری.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۷۶۱۸
   

TC 142
   

مطالعه موردی کارایی آبیاری تحت فشار در تعدادی از باغات و مزارع استان زنجان با در نظر گرفتن مسائل اقتصادی و اجتماعی و منابع آب/ عیسی جعفری.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۷۶۳۶
   

TC 143
   

تحلیل اقتصادی گونه‌های مختلف آبیاری بارانی و انتخاب اقتصادی‌ترین گونه/ سعید راد.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۷۶۹۹
   

TC 144
   

تعیین دبی اوج سیلاب طراحی مبتنی بر تحلیل احتمالاتی داده‌های سیلاب (مطالعه موردی زیرحوضه‌های کارون)/ رضا افشار.- به راهنمایی حسین صدیقی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۴.

۷۸۱۱
   

TC 148
   

بررسی اثر سطوح مختلف آبیاری بر عملکرد محصول و کارآیی مصرف آب چهار رقم کلزا در کرج/ حسن خسروی.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره سیدابوالقاسم حقایقی مقدم.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۴.

۷۸۱۲
   

TC 147
   

ارزیابی شدت خشکسالی کشاورزی بر اساس گیاه و بیلان رطوبت خاک و پیش‌بینی آن (مطالعه موردی: زراعت دیم گندم در منطقه تبریز)/ صمد دربندی.- به راهنمایی فریدون کاوه و احمد فاخری‌فرد، به مشاوره حسین صدقی و غلامعلی کمالی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۷۸۱۳
   

TC 146
   

ارزیابی هیدرولوژیکی حوضه آبریز سر شاخه‌های کارون و برنامه‌های انتقال بین حوضه‌ای به رفسنجان/ محسن شفیعی بافتی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۴.

۷۹۲۴
   

TC 151
   

کاربرد سیستمهای اطلاعات جغرافیائی (GIS) در پهنه‌بندی سیلاب/ حسام جلوس جمشیدی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۷۹۲۵
   

TC 150
   

بررسی وضعیت خشکسالی بر اساس تعدادی از شاخص‌های آماری در استان کرمان/ علی رضائی‌نژاد.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۲.

۸۳۶۴
   

TC 157
   

بررسی کمی و کیفی منابع آب زیرزمینی دشت قروه کردستان/ کورش رشیدی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره محمدجواد عابدی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۳.

۸۴۰۶
   

TC 158
   

اندازه‌گیری دبی جریان در کانال‌های انتقال آب بزرگ در محل دریچه‌های کشوئی/ حسین حسن‌پور درویشی.- به راهنمایی حبیب موسوی جهرمی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۵.

۸۵۲۹
   

TC 159
   

بررسی امکان استفاده مجدد از زه آبهای خروجی شبکه آبیاری و زهکشی مغان/ حبیب‌اله سمندری.- به راهنمایی محمدجواد عابدی، به مشاوره فریدون کاوه.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۸۸۶۴
   

TC 162
   

بررسی آلاینده‌های آب رودخانه جاجرود و ارائه راه حل برای کاهش یا حذف آنها/ پویان اسفندیاری.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمد منشوری.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۵.

۸۹۵۲
   

TC 164
   

بررسی و چگونگی استفاده از پساب‌های تصفیه شده صنعتی در سیستم‌های آبیاری قطره‌ای/ رضا محمدی استاج.- به راهنمایی محمد منشوری، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۸۹۶۶
   

TC 167
   

ارزیابی عوامل موثر در میزان مشارکت بخش خصوصی در بهره‌برداری و نگهداری شبکه‌های آبیاری و زهکشی (مطالعه موردی شبکه آبیاری سد ساوه)/ محمداسمعیل کاوه.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۸۹۶۷
   

TC 166
   

بررسی اثر روشهای بیوتکنیکی بر پایداری شیبها در سواحل رودخانه سیستان/ هادی سیاسر.- به راهنمایی حسین صدقی و عظیم شیردلی، به مشاوره محمود شفاعی بجستان.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.

۹۰۲۱
   

TC 168
   

مطالعه پهنه‌بندی سیلاب با استفاده از مدل‌های ریاضی یک بعدی و دو بعدی (Mike 11 & Mike flood)/ مهدی فیاضی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره فریدون کاوه، کوروش کیهان جورشری.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۹۰۸۸
   

TC 172
   

بررسی نقش نیزارهای مصنوعی در تصفیه پساب‌های کشاورزی/ ابراهیم ابومحبوب.- به راهنمایی محمد منشوری، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۹۱۰۸
   

TC 171
   

مسائل بهره‌برداری از منابع آب سطحی و زیرزمینی در جنوب تهران و شیوه نگرش به اصول استاندارد و آلودگی‌زدایی و بهینه کردن مصرف آب برای کشاورزی/ علی خاکشور پرور.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره محمد منشوری.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۹۱۱۰
   

TC 170
   

تحلیل اقتصادی هفتاد هکتار طرح آبیاری بارانی اجرا شده در استان گلستان/ بابک یوسفیان.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) .

۹۲۲۱
   

TC 173
   

کاربرد مدلهای استوکستیکی در منابع آب کارست/ مهرداد فریدونی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره مهرداد رهنمایی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۹۲۲۸
   

TC 178
   

بررسی و بازنگری در شیوه استفاده از اطلاعات منطقه‌ای و ویژگی‌های زمانی و مکانی بارش و تلفات در شبیه‌سازی جریان به کمک مدلهای بارش - رواناب در حوضه آبریز کارون/ نوید جلال کمالی.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره مجید حیدری و عبدالرسول تلوری.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۹۲۸۱
   

TC 179
   

بررسی تاثیر پدیده النینو - نوسانات جنوبی (ENSO) و لانینا بر دبی روخانه‌های حوزه‌مند (رودخانه‌های قره‌آغاج، فیروزآباد، مند) در استانهای فارس و بوشهر/ جواد زائر.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۵.

۹۳۰۱
   

TC 180
   

استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز/ فرهاد کثیرزاده.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره مجید احتشامی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۹۴۰۲
   

TC 182
   

تحلیل هیدرولوژیکی سد مخزنی پیشین در استان سیستان و بلوچستان/ محمد شهریاری.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره حسین بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.

۹۵۱۵
   

TC 184
   

برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی مصرف آب در شبکه‌های آبیاری شرق گیلان/ محمد اسدیان.- به راهنمایی ابراهیم پذیرا، به مشاوره حسین بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری و زهکشی، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.

۹۵۵۹
   

TC 186
   

بررسی تاثیر مصرف زئولیت بر کاهش هدر رفت ازت و عملکرد گیاه ذرت/ هادی عباسی.- به راهنمایی فریدون کاوه و مهدی شهابی‌فر، به مشاوره حسین بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری و زهکشی، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.

۹۸۵۸
   

TC 189
   

ارزیابی سیستم‌های آبیاری تحت فشار (قطره‌ای) و توسعه آن در استان یزد/ علی دهقان منگابادی.- به راهنمایی ابراهیم پذیرا، به مشاوره حسین بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.

۹۹۲۴
   

TC 191
   

ارزیابی عملکرد سیستم‌های آبیاری قطره‌ای در باغات مرکبات و کیوی منطقه تنکابن و رامسر/ شهرام بی‌آزار.- به راهنمایی مجید احتشامی، به مشاوره محمدجواد عابدی و هرمز عبادی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۲.

۱۰۰۳۰
   

TC 192
   

اندازه‌گیری سطح ویژه ذرات خاک و ارتباط آن با بعضی از خواص فیزیکوشیمیایی خاک/ حمیدرضا فولادمند.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره فردین بوستانی و غلامرضا معافپوریان.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۵.

۱۰۰۸۳
   

TC 193
   

بررسی روند سری زمانی تبخیر - تعرق گیاه مرجع در ایران/ حمیدرضا گل‌کار حمزیی یزد.- به راهنمایی فریدون کاوه و بیژن قهرمان، به مشاوره حسین صدقی و مجید احتشامی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۱۳۸۴.

۱۰۲۱۰
   

TC 195
   

مدلسازی عملکرد محصولات زراعی تحت کم آبیاری/ نیازعلی ابراهیمی پاک.- به راهنمایی فریدون کاوه و ابراهیم پذیرا، به مشاوره محمدرضا عابدی و علی‌اصغر صباغ فرشی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۴-۱۳۸۳.

۱۰۳۹۶
   

TC 196
   

بررسی بهره‌برداری تلفیقی از منابع آبهای سطحی و زیرزمینی در طرح توسعه شبکه آبیاری و زهکشی/ حسین بابازاده.- به راهنمایی فریدون کاوه و حسین صدقی، به مشاوره حبیب موسوی جهرمی.- دکتری (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری و زهکشی، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.

۱۰۴۸۹
   

TC 197
   

بهره‌وری بهینه از منابع آب با انتخاب مناسبترین الگوی زراعی در ناحیه زنوز/ محمدامین باسفهرجانی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره حسین صدقی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۵-۱۳۸۴.

۱۱۰۴۴
   

TC 205
   

بررسی و شناخت مسائل زهکشی زیرزمینی اراضی دشت مغان و ارزیابی راه کارهای ارائه شده/ حمید توحیدی.- به راهنمایی فریدون کاوه، به مشاوره محمدجواد عابدی و امیر خسروجردی.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری و زهکشی، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۷۸-۱۳۷۷.

۱۱۳۲۶
   

TC 212
   

مدل‌سازی مدیریت منابع آب به وسیله Weap/ ایمان آریانا.- به راهنمایی حسین صدقی، به مشاوره حسین بابازاده.- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد اسلامی. واحد علوم و تحقیقات، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، گروه آبیاری و زهکشی، رشته آبیاری و زهکشی) ؛
۸۶-۱۳۸۵.رامین منصوری , کاظم    , علی نقی ضیا ئی , حسین انصاری , سعیدرضا خداشناس , بررسی تاثیر مقدار جریان رودخانه بر آبگیری زیر سطحی با محیط متخلخل در رودخانه های فصلی , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-12, صفحه 1200-1214
رضا رستمی جونقانی , کاظم    , علی نقی ضیا ئی , حسین انصاری , سعیدرضا خداشناس , بررسی تاثیر محیط متخلخل بر انحراف آب در آبگیر زیر سطحی رودخانه با دیوار آب بند , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-11, صفحه 1032-1041
کاظم    , عاطفه نژندعلی , جواد فرهودی , اثرفاصله زبری های مثلثی بستر بر ویژگی های پرش هیدرولیکی , آب و خاک , Volume ( 26 ) , 2012-6, صفحه 282-289
عاطفه نژندعلی , کاظم    , جواد فرهودی , زینب راور , تاثیر زبری های یکپارچه مثلثی بر مشخصات پرش هیدرولیکی , آبیاری و زهکشی ایران , Volume ( 5 ) , 2011-9, صفحه 234-241
رضا بدیع زادگان , کاظم    , محمود فغفورمغربی , مجتبی صانعی , مشخصات پرش هیدرولیکی در حوضچه های آرامش کانال های آبیاری با بستر موج دار , آب و خاک , Volume ( 25 ) , 2011-8, صفحه 676-687
کاظم    , مطالعه تغییرات هندسی مقطع اندازه گیری براصلاح الگوی جریان برای افزایش ضریب تخلیه سیستم دو کنترلی جریان در مجاری روباز , مهندسی آبیاری و آب ایران , Volume ( 1 ) , 2011-5, صفحه 71-81
حسین شریعتی , سعیدرضا خداشناس , کاظم    , بررسی آزمایشگاهی عملکرد توام طوق و شکاف بر میزان آبشستگی موضعی در پایه پل , مهندسی عمران فردوسی , Volume ( 23 ) , 2011-4, صفحه 85-96
امیرحسین آقاخانی افشار , کاظم    , محمود فغفورمغربی , بررسی آزمایشگاهی اثر هندسه شکاف پایه پل و پایه های مجاور هم بر کاهش آبشستگی موضعی , گیاه پزشکی-علمی کشاورزی , Volume ( 34 ) , 2011-4, صفحه 103-113
فاطمه کورش وحید , کاظم    , محمود فغفورمغربی , امین    , بنیامین نقوی , بررسی گذردهی جریان در آبگیرهای کفی با محیط متخلخل , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-8, صفحه 347-357
بهرام عباسی , کاظم    , جلیل ابریشمی , مدل سازی آزمایشگاهی شکست هیدرولیکی سد با در نظر گرفتن اثر سیلاب های ناگهانی , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-5, صفحه 1-13
کاظم    , بنیامین نقوی , فاطمه کورش وحید , جعفر یزدی , مدل سازی آزمایشگاهی و عددی الگوی جریان در سرریزهای تاج دایره ای , آب و خاک , Volume ( 24 ) , 2010-5, صفحه 14-26
حسین شریعتی , سعیدرضا خداشناس , کاظم    , بررسی عملکرد طوق و شکاف در آبشستگی پل , هیدرولیک , Volume ( 4 ) , 2010-3, صفحه 1-11
کاظم    , سید محمود کاشفی پور , محمود شفاعی بجستان , بررسی تاثیر فرم بستر بر روی ضریب زبری به کمک تلفیق روش عددی و آزمایشگاهی در جریانهای غیر ماندگار , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-12, صفحه 136-144
بنیامین نقوی , محمود فغفورمغربی , کاظم    , سعیدرضا خداشناس , فاطمه کورش وحید , مقایسه آبگذری آبگیر کفی با محیط متخلخل در جریان زلال و رسوبدار , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-11, صفحه 122-125
بنیامین نقوی , سعیدرضا خداشناس , محمود فغفورمغربی , کاظم    , فاطمه کورش وحید , مطالعه آزمایشگاهی میزان آبگذری سیستم آبگیری از کف با استفاده از محیط متخلخل تحت اثر جریان رسوبدار , آب و خاک , Volume ( 23 ) , 2009-8, صفحه 115-126
کاظم    , مدل پیش بینی بار کف در رودخانه فصلی , آب و خاک , Volume ( 22 ) , 2008-12, صفحه 240-249
کاظم    , شفاعی , کاشفی پور , بررسی آزمایشگاهی عوامل موثر بر انتقال رسوب در شرایط سیلاب طغیانی , علوم و مهندسی آبخیزداری ایران , Volume ( 1 ) , 2008-3, صفحه 3-12
کاظم    , جلیل ابریشمی , تعیین ارتباط بین عمق های قبل و بعد از پرش و ارتفاع پله به منظور کنترل پرش هیدرولیکی روی شیب های معکو , بین المللی علوم مهندسی , 2002-8
کاظم    , پرش هیدرولیکی روی کانال های با شیب معکوس و پله منفی , روش های عددی در مهندسی-استقلال , 2001-2
جلیل ابریشمی , کاظم
پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی رشته سازه های آبی
پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری , پرش هیدرولیکی روی شیب معکوس با پله مثبت , امیرکبیر Amirkabir , Volume ( 9 ) , 1999-6, صفحه

پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی
پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی رشته های سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک، خاک و پی و محیط زیست و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری چگونه پروپوزال، پایان نامه و سمینار شما در سریعترین زمان پذیرفته و با همکاری خود شما انجام شود؟ چگونه باید یک پایان نامه نیمه تمام را تکمیل کرد؟ چگونه از پایان نامه خود مقاله استخراج کنیم؟ پایان نامه و پروژه های پایانی انجام انواع پایان نامه، سمینار و پروژه های پایانی سازه های آبی و دریایی و هیدرولیکی،کشاورزی آبیاری، آبیاری زهکشی، عمران آب، مهندسی رودخانه، ژئوتکنیک، خاک و پی و محیط زیست و ... در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در قالب فرمت دانشگاه مربوطه با قیمت توافقی، تمام قسط، در سریع ترین زمان، با موضوعاتی نو، بروز و متنوع و با استفاده از تمامی نرم افزارها و مدل های مرتبط تخصصی، ارائه می شود. تنظیم پروپوزال، فصول پایان نامه و مقالات علمی و پژوهشی و طرح های تحقیقاتی رفع نقص و ویرایش مقالات و پایان نامه های دانشجویی در تمام مقاطع عالی آموزشی و تحصیلی انجام پروژه های میان دوره واحد های مختلف درسی و سمینارها تهیه پاورپوینت Power point بمنظور ارائه پروژه های میان دوره واحد های مختلف درسی، سمینارها، پایان نامه ها، همایش ها و کنفرانس های داخلی و خارجی. تنظیم پروپوزال یا طرح پیشنهادی کارشناسی ارشد و دکتری همکاری در تنظیم فصول پایان نامه مقاطع ارشد و دکترا تنظیم مقاله استخراجی پایان نامه و یا همکاری در چاپ مقالات مشاوره حل تمرینات و تجزیه و تحلیل پروژه های تخصصی میان دوره ای

لازم به ذکر است که پایان نامه های مربوطه فقط جهت ارائه به یک شخص (دانشجو) می باشد و پس از ارائه به هیچ عنوان در اختیار شخص یا اشخاص دیگری قرار نمی گیرد. همچنین دانشجوی مربوطه در زمینه پایان نامه مورد نظر، کاملا توجیه خواهد شد و آموزش های تخصصی لازم نیز ارائه می شود. طبق یک برنامه زمانبندی شده، که با مشورت شما تنظیم می شود، کار پایان نامه شما را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان با همکاری خود شما، به انجام می رسانیم.

کلمات کلیدی:                   

 

فرسایش و رسوب

-

flow3D آموزش

-

آموزش flow

-

دانلود نرم افزار flow 3d

-

flow3D راهنما

-

سد خاکی

-

پایه پل

-

رودخانه

-

شبیه سازی سه بعدی

-

سازه آبی

-

هیدرولوژی

-

الگوی جریان

-

مدل ریاضی

-

مدل عددی

-

آموزش نرم افزار flow3D

-

جنگلداری

-

شهر سازی

-

ژئومرفولوژی

-

GIS ArcGIS ArcView

-

شوت

-

سرریز زیگزاگی

-

توزیع سرعت

-

راه ماهی

-

فلو 3دی

-

سرریز

-

سرریز پلکانی

-

آب

-

آبیاری

-

برق

-

هیدرولیک

-

زمین شناسی

-

محیط زیست

-

-

عمران

-

کشاورزی

-

معدن

-

گوگل

-

3d

-

دانلود

-

آبشکن

-

آبشستگی

-

سد

-

رسوب

-

سیالات

-

flow 3d

-

خاک

-

google

-

سازه

-

cfd

-

پروژه دانلود نرم افزار flow3d

-

پایان نامه کشاورزی آبیاری

-

قیمت پروژه های پایانی

-

تحلیل دینامیکی سدهای خاکی

-

خوردگی در سازه های آبی

-

تحقیق در مورد بناهای آبی

-

پایان نامه رشته سازه آبی

-

دکترای سازه های آبی اهواز

-

مقاله انگلیسی بناهای آبی

-

پروژه در مورد بناهای آبی

-

پروژه سازه آبی

-

پایان نامه تمامی رشته ها

-

پایان نامه رشته انتقال آب

-

نرم افزار flow3D

-

ساختمانهای انتقال و توزیع آب

-

هیدرولیک و هیدرولیک انهار

-

زبان تخصصی انگلیسی آبیاری

-

ناپیوسته دانشگاه آزاد

-

آزمون کار‌شناسی ارشد

-

مواد امتحانی

-

کار‌شناسی ارشد

-

رشته سازه آبی

-

پروپوزال سازه آبی

-

پایان نامه مهندسی رودخانه

-

الگوی جریان

-

مهندسی عمران

-

مکانیک خاک

-

flow 3d

-

ریاضیات مهندسی

-

cfd

-

3d

-

آبیاری

-

هیدرولیک

-

محیط زیست

-

-

سازه های آبی

-

مهندسی کشاورزی

-

flow3D آموزش

-

آموزش flow

-

flow3D راهنما

-

پایان نامه سازه های آبی

-

آبیاری زهکشی

-

فایل پاورپوینت

-

سازه آبی

-

هیدرولوژی

-

دانشگاه آزاد اسلامی

-

cche2d

-

کشاورزی انک پایان نامه .......... مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه .......... مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه،خرید پایان نامه،فروش پایان نامه،نمونه پایان نامه،پایان نامه ارشد،دانلود پایان نامه،موضوع پایان نامه،نگارش پایان نامه،پایان نامه ها،لیست پایان نامه ها،پایان نامه رایگان،سایت پایان نامه،مقدمه پایان نامه،مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه،انجام پایان نامه،موضوعات پایان نامه،تقدیم پایان نامه،مقاله،دانلود مقاله،مقاله رایگان،پروژه،دانلود پروژه،مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه،مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه،مدیریت پروژه،پروژه های دانشجویی،پروژه کارآفرینی،طرح های کارآفرینی،کارآفرینی،دانلود پروژه کارآفرینی،طرح کارآفرینی،تحقیق کارآفرینی،مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه،مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه .......... مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه

صفحه نخست

پست الکترونیک

آرشیو وبلاگ

عناوین مطالب وبلاگ

نوشته های پیشین

هفته چهارم فروردین 1392

هفته سوم فروردین 1392

هفته اوّل فروردین 1392

هفته سوم اسفند 1391

هفته چهارم دی 1391

هفته دوم دی 1391

هفته اوّل دی 1391

هفته سوم آذر 1391

هفته دوم آذر 1391

هفته اوّل آذر 1391

آرشیو موضوعی

بانک پایان نامه ارشد

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه باستانشناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آبخیزداری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آبیاری - توزیع و انتقال آب

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آبیاری و زهکشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آبیاری و هیدرولوژی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آسیب شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه دامپزشکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آمار کاربردی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش ریاضی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش زبان انگلیسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش شیمی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ادیان و عرفان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ادیان و عرفان تطبیقی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد - اقتصاد پولی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد - پول و مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام داری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد کشاورزی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد کشاورزی - مدیریت مزرعه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اکولوژی کشاورزی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اندیشه سیاسی در اسلام

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه انگل شناسی دامپزشکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه باغبانی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بهداشت مواد غذایی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بهداشت و بیماریهای آبزیان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیماری شناسی گیاهی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیماریهای داخلی دام های بزرگ

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیماریهای طیور

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیوتکنولوژی کشاورزی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیولوژی دریا

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه پاتولوژی دامپزشکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه پژوهش علوم اجتماعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه پژوهشی مهندسی نفت

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ اسلام

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ و تمدن ملل اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاسیسات آبیاری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تربیت بدنی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تربیت بدنی و علوم ورزشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه توسعه روستایی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جامعه شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی توریسم

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی روستایی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیای انسانی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیای سیاسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیای طبیعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جنگلداری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حسابداری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حشره شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حقوق

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حقوق بین الملل

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حقوق خصوصی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه خاک شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زبان و ادبیات فارسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ادبیات کودک و نوجوان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ادبیات تطبیقی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ادبیات مقاومت

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیای پزشکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقلیم شناسی در برنامه ریزی محیطی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برنامه ریزی روستایی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جغرافیای نظامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برنامه ریزی توریسم

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه طبیعت گردی(اکوتوریسم)

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سنجش از دور و اطلاعات جغرافیایی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آب و خاک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زبان و ادبیات عرب

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ادبیات عربی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مترجمی زبان عربی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم اقتصادی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد محیط زیست

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام داری اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اقتصاد انرژی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه روانشناسی ورزشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فیزیولوژی ورزشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیومکانیک ورزشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه رفتار حرکتی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حرکات اصلاحی و آسیب شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مدیریت ورزشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ ایران باستان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ ایران اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مطالعات خلیج فارس

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مطالعات قفقاز و آسیای مرکزی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اسناد و مدارک آرشیوی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ انقلاب اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ تشیع

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیعه شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ عمومی جهان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم اجتماعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مردم شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جمعیت شناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فلسفه علوم اجتماعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برنامه ریزی رفاه اجتماعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جامعه شناسی انقلاب اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مطالعات فرهنگی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مطالعات جوانان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برنامه ریزی توسعه منطقه ای

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه دانش اجتماعی مسلمین

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فرهنگ و زبان های باستانی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زبان شناسی همگانی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زبان شناسی رایانشی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش زبان فارسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم قرآن و حدیث

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم قرآن مجید

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم حدیث

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه نهج البلاغه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تفسیر اثری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه کلام و عقاید

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اخلاق

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اخلاق و تربیت فردی و اجتماعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اصول دین و معارف علوی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تفسیر قرآن مجید

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تفسیر و علوم قرآن

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه عرفان تطبیقی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه معارف قرآن

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فقه و مبانی حقوق اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فقه و حقوق اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فقه و حقوق خصوصی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه کلام شیعه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فلسفه و کلام اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فلسفه اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه کلام اسلامی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه کلام تطبیقی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه عرفان اسلامی

پایان نامه فلسفه و حکمت اسلامی

پایان نامه ادیان ابراهیمی

پایاین نامه ادیان غیر ابراهیمی

پایان نامه تصوف و عرفان اسلامی

پایان نامه فقه شافعی

پایان نامه فلسفه

پایان نامه فلسفه غرب

پایان نامه فلسفه تطبیقی

پایان نامه فلسفه منطق

پایان نامه فلسفه دین

پایان نامه فلسفه اخلاق

پایان نامه اخلاق اسلامی

پایان نامه علوم تربیتی

پایان نامه برنامه ریزی آموزشی

پایان نامه برنامه ریزی درسی

پایان نامه تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

پایان نامه تعلیم و تربیت اسلامی

پایان نامه مدیریت آموزشی

پایان نامه آموزش و بهسازی منابع انسانی

پایان نامه آموزش بزرگسالان

پایان نامه تحقیقات آموزشی

پایان نامه تکنولوژی آموزشی

پایان نامه مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

پایان نامه روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی

پایان نامه روانشناسی تربیتی

پایان نامه مشاوره و راهنمایی

پایان نامه مشاوره

پایان نامه مشاوره خانواده

پایان نامه مشاوره شغلی

پایان نامه مشاوره مدرسه

پایان نامه مشاوره توان بخشی

پایان نامه علوم کتابداری و اطلاع رسانی

پایان نامه کتابخانه های دانشگاهی

پایان نامه اطلاع رسانی

پایان نامه علم سنجی

پایان نامه آموزش زبان فرانسه

پایان نامه زبان و ادبیات فرانسه

پایان نامه مترجمی زبان فرانسه

پایان نامه زبان و ادبیات انگلیسی

پایان نامه مترجمی زبان انگلیسی

پایان نامه آموزش زبان روسی

پایان نامه زبان و ادبیات روسی

پایان نامه آموزش و پرورش تطبیقی

پایان نامه آموزش و پرورش پیش دبستانی

پایان نامه آموزش و پرورش ابتدایی

پایان نامه مترجمی زبان آلمانی

پایان نامه آموزش زبان آلمانی

پایان نامه مدیریت جهانگردی

پایان نامه بازاریابی جهانگردی

پایان نامه برنامه ریزی توسعه جهانگردی

پایان نامه حقوق عمومی

پایان نامه حقوق نفت و گاز

پایان نامه حقوق بشر

پایان نامه حقوق مالکیت فکری

پایان نامه محیط زیست

پایان نامه حقوق محیط زیست

پایان نامه حقوق اقتصادی

پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

پایان نامه حقوق خانواده

پایان نامه معارف اسلامی و حقوق

پایان نامه حقوق ارتباطات

پایان نامه حقوق تجاری اقتصادی بین المللی

پایان نامه حقوق شرکت های تجاری

پایان نامه ایرانشناسی عمومی

پایان نامه ایرانشناسی - تاریخ

پایان نامه فرهنگ مردم،آداب و رسوم و میراث فرهنگی

پایان نامه اصول نسخه شناسی و مرمت نسخه های خطی

پایان نامه زبان و ادبیات اردو

پایان نامه علوم سیاسی

پایان نامه مطالعات امنیتی

پایان نامه روابط بین الملل

پایان نامه دیپلماسی کنترل تسلیحات

پایان نامه مطالعات منطقه ای

پایان نامه مطالعات اروپا

پایان نامه مطالعات خاور میانه و شمال افریقا

پایان نامه مطالعات ایران

پایان نامه اندیشه سیاسی در اسلام

پایان نامه دیپلماسی و سازمان های بین المللی

پایان نامه مطالعات کشورهای آلمانی زبان

پایان نامه مطالعات آمریکای لاتین

پایان نامه مطالعات بریتانیا

پایان نامه مطالعات روسیه

پایان نامه مطالعات فرانسه

پایان نامه مطالعات شبه قاره هند

پایان نامه مطالعات آمریکای شمالی

پایان نامه فرهنگ اسلامی ایران

پایان نامه روانشناسی عمومی

پایان نامه علوم شناختی

پایان نامه روانشناسی بالینی

پایان نامه روانشناسی خانواده درمانی

پایان نامه سنجش و اندازه گیری - روانسنجی

پایان نامه روانشناسی صنعتی سازمانی

پایان نامه روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

پایان نامه مطالعات زنان

پایان نامه حقوق زن در اسلام

پایان نامه زن و خانواده

پایان نامه علوم ارتباطات اجتماعی

پایان نامه روزنامه نگاری

پایان نامه مطالعات فرهنگی و رسانه

پایان نامه تبلیغ و ارتباطات فرهنگی

پایان نامه مدیریت رسانه

پایان نامه مددکاری اجتماعی

پایان نامه پژوهش علوم اجتماعی

پایان نامه مدیریت بازرگانی

پایان نامه بازاریابی

پایان نامه مدیریت تحول

پایان نامه مدیریت مالی

پایان نامه بازرگانی بین المللی

پایان نامه بازاریابی بین المللی

پایان نامه بیمه

پایان نامه مدیریت بیمه

پایان نامه مدیریت دولتی

پایان نامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی

پایان نامه تشکیلات و روش ها

پایان نامه منابع انسانی

پایان نامه مدیریت مالی دولتی

پایان نامه مدیریت نیروی انسانی

پایان نامه مدیریت بحران

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی فیزیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی آلی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی معدنی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی تجزیه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی کاربردی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فیتوشیمی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه نانو شیمی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش شیمی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه پیشرانه ها

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی دریا

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شیمی پلیمر

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فوتونیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه الکترواپتیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم سلولی و مولکولی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ژنتیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه میکروبیولوژی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیوشیمی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بیوفیزیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زیست فناوری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زیست فناوری دریا

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آمار ریاضی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آمار بیمه - اکچواری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ریاضی محض

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ریاضی کاربردی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آموزش ریاضی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ریاضی مالی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه علوم کامپیوتر

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فیزیولوژی گیاهی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه زیست شناسی تکوینی گیاهی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه محیط زیست دریا

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بوم شناسی دریا

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه آلودگی دریا

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فلسفه علم

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تاریخ علم

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه الکترونیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برق قدرت

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برق مخابرات

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه برق کنترل

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه راهآهن برقی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مدیریت انرژی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی پزشکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی اکتشاف نفت

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حفاری و بهره برداری نفت

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی مخازن

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه صنایع پلیمر

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه نانو پلیمر

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سازه کشتی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه هیدرومکانیک کشتی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی ساخت کشتی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی صنایع

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی مالی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی لجستیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی سیستم

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سنجش از دور

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سازه

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی زلزله

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مکانیک خاک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه راه و ترابری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مهندسی آب

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سازه های هیدرولیکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه پدافند غیر عامل

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مطالعات دفاعی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه پترولوژی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تکتونیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه ساخت وتولید

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه هواشناسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه حمل و نقل دریائی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه بندر و کشتیرانی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه طراحی کاربردی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تبدیل انرژی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سازه بدنه خودرو

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه سازه های دریایی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مکاترونیک

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فرآوری مواد معدنی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مکانیک سنگ

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه استخراج معدن

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه اکتشاف معدن

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه مواد مهندسی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شکل دادن فلزات

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه جوشکاری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه استخراج فلزات

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه تجارت الکترونیکی

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه امنیت اطلاعات

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه شبکه های کامپیوتری

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه فناوری اطلاعات

مشاوره انجام و انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال و انجام  پایان نامه

 

مشاوره انجام پایان نامه مقاله ISI ISC پروپوزال سازه های آبی آبیاری و زهکشی آبخیزداری عمران آب منابع آب سازه های هیدرولیکی مکانیک سیالات منابع طبیعی محیط زیست....


فرمت فرم ارسالی به ایمیل مدیریت دپارتمان :

عنوان:.....  تهیه پروپوزال ؟ پایان نامه؟ مقاله؟ انتخاب موضوع؟

توضیح درخواست:..... جزئیات درخواست بیان شود

مقطع:..... دکتری؟  ارشد؟ لیسانس؟

زمان:.... مدت زمان پیشنهادی؟

دانشگاه:... دولتی؟ آزاد؟ پیام نور؟ بین الملل؟ موسسه؟

استاد راهنما  مشاور:.... مشخصات و تخصص و زمینه کاری

نوع کمک درخواستی....: مراحل مورد نیاز

به مدیریت دپارتمان ایمیل نمائید:        

roya64.ahmadi@gmail.com


برای ارسال پیام روی عکس زیر کلیک کنید