برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

انجام پایان نامه مقاله و پروپوزال انتخاب موضوع مهندسی صنایع - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل
مشاوره انجام پایان نامه مقاله و  پروپوزال انتخاب موضوع مهندسی صنایع تحلیل- بهره وری - مدیریت - سیستمها - تحول - برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها -تولید صنعتی - تکنولوژی صنعتی - ایمنی صنعتی


مشاوره انتخاب موضوع تهیه پروپوزال- مقاله- انجام پایان نامه - انتخاب موضوع- تهیه پروپوزال  نوشتن تهیه مشاوره انجام و تدوین و ویرایش مقاله فارسی و انگلیسی-علمی پژوهشی - آی اس آی- طرح تحقیقاتی- تجزیه و تحلیل نتایج - مواد و روشها- مدلسازی- roya64.ahmadi@gmail.com

مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع مقاله پروپوزال مهندسی صنایع تحلیل- بهره وری - مدیریت - سیستمها - تحول - برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها -تولید صنعتی - تکنولوژی صنعتی - ایمنی صنعتی
 

مشاوره انجام پایان نامه، پروژه، تحقیق ، پرووزال  کارشناسی ارشد - دکتری-  رساله- تز - انتخاب موضوع - تدوین مقاله - علمی پژوهشی آی اس آی انجام توسط دانشجویان دکتری مهندسی صنایع تحلیل- بهره وری - مدیریت - سیستمها - تحول - برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها -تولید صنعتی - تکنولوژی صنعتی - ایمنی صنعتی

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com


مهندسی صنایع عبارت است از کاربرد اصول و روش‌هایی به منظور بهبود، طراحی و نصب سیستم‌هایی، شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات برای فراهم آوردن امکان تولید کالاها و ارائة خدمات به شکل کارآ و مطلوب. برای بررسی، ارزیابی و کاربرد این سیستم‌ها، دانش و مهارت‌های علوم ریاضی، علوم فیزیکی و علوم اجتماعی به همراه فنون و تکنیک‌های طراحی مهندسی مورد نیاز است.

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comفعالیت‌های مهندسی صنایع مانند پلی است که ارتباط بین اهداف مدیریت و عملکرد عملیاتی سازمان را ایجاد می‌کند. مهندسان صنایع بیش‌تر درگیر افزایش بهره‌وری در مدیریت منابع انسانی، روش‌ها و فناوری هستند و حال آن‌که سایر رشته‌های مهندسی بیش‌تر درگیر ماهیت فنی فرآیندها و فرآورده‌ها هستند. در حقیقت مهندسی صنایع تنها رشتة مهندسی است که انسان یکی از مؤلفه‌های اصلی سیستم‌های مورد مطالعه آن را تشکیل می‌دهد. در نتیجه مهندسان صنایع در تیم‌های میان رشته‌ای برای امور برنامه‌ریزی، نصب، کنترل و بهبود فعالیت‌های موسسات به خدمت گرفته می‌شوند.
این فعالیت‌ها ممکن است، فعالیت‌های تولید، نوآوری در محصولات، ارائة خدمات، حمل و نقل و جریان اطلاعات سازمانی را شامل شود. با توجه به مطالب فوق، مهندسان صنایع بستر لازم برای تعامل تخصص‌های مختلف و کار گروهی را به بهترین وجه ایجاد می‌کنند و در نتیجه امور طرح، برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت بر عملکرد نظام‌های تولیدی خدماتی به شکل منسجم‌تر انجام می‌شود و در نهایت انسجام امور به بهبود مستمر برای سهولت کارها، راحتی کارکنان، کاهش هزینه‌ها، ارتقاء کیفیت و جلب رضایت مشتریان منجر می‌شود. 
 امروزه توانمندی‌ها و خدمات مهندسی صنایع نقش و اهمیت مهندسی صنایع را به وضوح بیان می‌کند. حیات اقتصادی سازمان‌ها و موسسات تولیدی و خدمات در بازار رقابتی شدید جهانی به استفادة بهینه از منابع در دسترس وابسته است. به‌طور عمومی منابع در دسترس؛ شامل مواد، منابع انسانی، ماشین‌آلات (شامل تجهیزات، لوازم جانبی، امکانات مورد نیاز شامل فضا و انرژی و ...)، منابع اطلاعاتی و منابع مالی طبقه‌بندی می‌شوند. ایجاد و نگهداری منابع یاد شده هزینه‌هایی را برای سازمان در بردارد.

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comهزینة تمام شدة واحد محصول هر مؤسسه متأثر از نحوة به کارگیری این منابع است. هر شرکت تولیدی یا خدماتی که بتواند هزینه‌های خود را به کم‌ترین مقدار ممکن برساند و به بیانی دیگر توانایی استفادة بهینه از منابع را در تمام ارکان سازمانی خود ایجاد نماید، سود بیش‌تری به دست خواهد آورد و یا قادر خواهد بود که قیمت‌های فروش خود را با حفظ حاشیة سود قبلی، کاهش دهد. این بدان معنی است که قدرت رقابتی مؤسسة مذکور در بازار افزایش می‌یابد. با توجه به تحولات اقتصاد جهانی، قدرت رقابتی شرط اساسی موفقیت در کسب و کار نوین محسوب می‌شود. در کنار این مسائل، توجه به نوآوری‌ها و ارتقاء کیفی محصولات و خدمات که از طریق تلاش برای یافتن طرح‌های بهبود یافته و هم‌چنین تحول در فرآیند کسب و کار بقا و رشد مؤسسات را در پی خواهد داشت.
با توجه به مراتب فوق اگر ضرورت‌ها و نیازمندی‌های رسیدن به امور مذکور را با روش‌های مهندسی صنایع تطبیق دهیم، مشاهده می‌شود که مهندسی صنایع ابزار لازم برای حصول اهداف سازمانی را به طور فراگیر و سیستماتیک فراهم می‌آورد و این نشانگر نقش و اهمیت بالای مهندسی صنایع به عنوان موتور محرک حرکت سازمان‌های امروزی است. 
مبحث صرف منابع و حصول حداکثر نتیجه از منابع مصروفی چیزی نیست که به صنعت یا بنگاه خاصی منحصر باشد و امروزه با توجه به کمبود منابع، ارتقاء سطح بهره‌وری، امری ضروری و حیاتی محسوب می‌شود که نشانگر بستر گسترده برای فعالیت‌های مهندسی صنایع است. مهندسی صنایع در حرفه‌ها و مشاغلی؛ هم‌چون بانکداری، خدمات مشاوره‌ای، صنعت بیمه، شرکت‌های هواپیمایی، کشتیرانی، بیمارستان‌ها، کارخانجات، کشت و صنعت، خدمات شهری، استادیوم‌های ورزشی یا هر مکان دیگری که نیاز به برنامه‌ریزی، هدایت، مدیریت و ارتقا بهره‌وری است، کاربرد دارد.
برخی از زمینه های کاری مشخص مهندسی صنایع در بازار کسب و کار عبارتند از:
    * برنامه ریزی استراتژیک و عملیاتی سازمان
    * مدیریت تولید
    * مدیریت مهندسی

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com    * مدیریت پروژه
    * مهندسی لجستیک
    * سیستم‌های تولیدی
    * مهندسی سیستم‌های کیفیت
    * مهندسی سیستم‌های اطلاعاتی
    * مهندسی مالی
    * مهندسی ارزش
    * مهندسی سیستم‌های بهره‌وری
    * طراحی فرآیندها و ساختارهای سازمانی


گرایش های کارشناسی مهندسی صنایع

رشته صنایع دردوره ی کارشناسی دارای چهارگرایش زیر است:

* برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها
* تولید صنعتی
* تکنولوژی صنعتی
* ایمنی صنعتی

نقش متمایز مهندسی صنایع در ایران کنونی:‌
عواملی وجود دارند که نقشهای جدیدی برای مهندسی صنایع در ایران امروز موجب می‌شوند .
در کشور ما حیطه فعالیت و مسولیت بسیاری از مهندسین فراتر از چارچوب وظایفی است که به طور متداول در سایر کشورها برای آنان ترسیم گردیده ؛ مدیریت سطوح بالا و میانی بسیاری از کارخانجات و صنایع و همچنین بسیاری از سازمانهای بزرگ خدماتی ، بازرگانی و حتی فرهنگی به مهندسین محول شده است ، درحالیکه در سایر نقاط دنیا این‌گونه مسولیتها عموما به مدیران حرفه‌ای که تحصیلات ویژه مدیریت دارند واگذار می‌گردد . در آمریکا و در طی چند دهه اخیر واگذاری مدیریت رده‌بالا به مدیران مالی و حقوقی روندی صعودی داشته است . اما دلایل وجود این نقص در کشور ما چیست ؟ شاید بتوان به طور اجمال در دو بعد ذیل به این دلایل پاسخ داد :

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comالف – با توجه به وضعیت موجود ایران ، مهندسین بیشترین قابلیت را برای مدیریت کارا و موثر از خود نشان داده‌اند که خود معلول عواملی می‌باشد از قبیل آنکه دانشجویانی که رتبه‌های بهتری حاصل نموده‌اند ترجیح می‌دهند تا در رشته‌های مهندسی تحصیل نمایند ؛ لازم به ذکر است که این پدیده ، خود معلول ساختار نامناسب آموزشی کشورمان می‌باشد که در نتیجه آن به رشته‌های پراهمیتی چون مدیریت ، اقبال کمتری می‌شود .
ب- در اکثر موارد ، تکنولوژی از خارج کشور خریداری می‌شود و این موجب می‌گردد تا نقش واقعی مهندسین کمی تحت‌تاثیر قرار گیرد . به دلیل محدودیت امکانات ، نیروی مهندسین عمدتا در جهت توسعه و طراحی تکنولوژی مصرف نگردیده است و این موضوع نیز عاملی بوده تا خلاقیت آنان درجهت حل مشکلات و تصمیم‌گیریهای استراتژیک و عملیاتی و سیاست‌گذاریهای مدیریتی  به کار گرفته شود . اگرچه مهندسین جوان این نوع مسائل را پیش‌پاافتاده تلقی می‌نمایند و انتظار دارند تا از تخصص خود در جهت حل مسائل پیچیده زمینه کاری خود استفاده نمایند اما پس از مدتی اهمیت و همچنین پیچیدگی اینگونه تصمیم‌گیریها را درک می‌نمایند و با توجه به زمینه‌های فکری و تجربیات کافی که در زمینه تحلیل مسائل ریاضی دارند ، راه‌حلهای مناسبی نیز برای این امور پیدا می‌کنند ، اگر چه روشهای تصمیم‌گیری و برخورد با این مسائل را نیاموخته‌اند .

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comدر این رابطه جایگاه مهندسی صنایع با دیگران متفاوت است . در حل مسائل و تصمیم‌گیریهای یک کارخانه ، مهندسین صنایع نه‌تنها آموزشهای مناسب دیده‌اند ، بلکه با مفاهیم برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی سیستمها  نیز آشنایی کامل دارند لذا روشهای برخورد با آنها را تا حد زیادی می‌دانند ، درحالیکه سایر مهندسین تنها از اطلاعات عمومی و روشهای کلی تجزیه‌و‌تحلیل استفاده می‌نمایند .
از سوی دیگر ، با تغییر حرکت اقتصادی کشور در جهت اقتصاد غیرمتمرکز آزاد ، نقش مهندسین صنایع بسیار حساستر گردید . پیش از آن ، با توجه به قیمت ارز و یارانه سنگینی که دولت در اختیار کارخانجات می‌نهاد و همچنین کمبود کالا و عدم وجود رقابت ، مساله کارایی و کیفیت نمی‌توانست مطرح باشد و لذا مهمترین عامل موفقیت یک کارخانه بستگی به سهمیه ارزی داشت که از دولت دریافت می‌نمود . با تغییر شرایط اقتصادی و حذف یا کاهش یارانه ، مشکلات جدید صنایع جلوه‌گر شدند . بسیاری از صنایع قادر نیستند محصولات خود را به فروش برسانند و برخی حتی از ادامه حیات خود اطمینان ندارند . تقریبا تمامی صنایع راه نجات خود را در بازسازی ماشین‌آلات و تجهیزات می‌دانند و این درحالیست که امکان چنین سرمایه‌گذاری سنگینی در همه موارد وجود ندارد و از سوی دیگر نیز ضریب بهره دستگاههای موجود پایین است . اگرچه خرید برخی ماشین‌آلات برای واحدها ضروریست اما هدف مسلم صنایع ما بایستی افزایش کارایی و بالابردن بهره‌وری امکانات موجود باشد و بی‌شک محور چنین سیاستی مهندسین صنایع خواهند بود . بدین‌منظور لازم است ابتدا با طراحی و ایجاد سیستمهای اطلاعاتی مشکلات را شناسایی نمود و سپس به برنامه‌ریزی در جهت افزایش کارایی و ارتقای کیفیت پرداخت . ورود تکنولوژی خارجی نقطه ضعف نیست به شرط آنکه پس از خرید درمورد روشهای تولید و کارایی آنها در داخل کشور فعال بود و این از وظایف خطیر مهندسی صنایع در ایران می‌باشد .
گرایش های کارشناسی مهندسی صنایع
رشته صنایع دردوره ی کارشناسی دارای چهارگرایش زیر است:
* برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها
* تولید صنعتی
* تکنولوژی صنعتی

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com* ایمنی صنعتی
البته گرایش‌های ذکرشده در سطح کارشناسی تفاوت چندانی با یکد یگر ندارد، چرا که دانشجویان هر یک از گرایش‌های فوق ازمیان ۱۴۲ واحدی که دردوره‌ی کارشناسی می‌گذارنند تنها ۱۰ تا ۱۵ واحد متفاوت با یکدیگر دارند(گرایش ایمنی صنعتی با ۲۵ واحد اختصاصی متفاوت، بیشترین تفاوت راباگرایش‌های دیگر دارد). دانشجویان می توانند واحدهای متفاوت را نیز در ۸ واحد اختیاری خویش انتخاب کرده و بگذرانند. برای مثال فارغ‌التحصیل گرایش تولید صنعتی می‌تواند به جای گرایش تحلیل سیستم‌ها فعالیت کند .
قبل ازبررسی چهارگرایش، لازم می دانیم دروس مشترک بین گرایش های مختلف مهندسی صنایع یادآورشویم:
ریاضی، معادلات دیفرانسیل، برنامه نویسی کامپیوتر، محاسبات عددی، فیزیک، شیمی عمومی با آزمایشگاه، مبانی مهندسی برق با آزمایشگاه، اقتصاد مهندسی، نقشه‌کشی صنعتی، استاتیک، مقاومت مصالح، علم مواد، اقتصاد عمومی، اصول حسابداری و هزینه‌یابی، ارزیابی کار و زمان، طرح‌ریزی واحدهای صنعتی، برنامه‌ریزی و کنترل تولید و موجودی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت آماری، تحقیق در عملیات، روش‌های تولید، تئوری احتمالات و کاربردهای آن،آمار مهندسی، آزمایشگاه اندازه‌گیری دقیق، کارگاه ماشین ابزار(ماشین افزار)، کارگاه عمومی جوش، کارگاه ریخته گری
گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
گرایش برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها تا حدودی جنبه نرم‌افزاری دارد و بیشت ربه ارائه‌ی راه‌کارهای سیستماتیک می‌پردازد. درواقع هدف این گرایش تربیت کارشناسانی است که بتوانند با بهره‌گیری از روش‌های جدید و سیستماتیک ومدل‌های ریاضی، مسائل واحدهای صنعتی را تجزیه و تحلیل نموده و بیشترین رهنمودها را برای استفاده از منابع موجود در عملکرد اجزاء تشکیل سیستم ارائه بدهند. برای توضیح بیشتر مهندس تحلیل سیستم‌ها در واقع اطلاعات جمع‌آوری‌شده را با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف و مدل‌های ریاضی تجزیه و تحلیل نموده، موارد به‌دست آمده را تنظیم و ثبت کرده و در اختیار واحدهای مختلف قرار می‌دهد(حتی‌الامکان اطلاعات رابه صورت نمودار نیز ارائه می‌دهد) برای مثال در یک سیستم صنعتی با جمع‌آوری اطلاعات و هماهنگ کردن ارگان‌ها و سیستم‌های مختلف(سیستم‌های کیفیت، سیستم‌های مالی، سیستم‌های تدارک، سیستم‌های حسابداری و…) و ارائه چارتی کامل از آن‌ها سعی برآن دارد تا سیستم‌ها را از نظر مدیریت زمانی(زمان‌سنجی) بهبود بخشیده، تقسیم کار را به بهترین نحو بین نیروی انسانی و ماشین‌آلات انجام داده تا بیکاری در سیستم‌ها کاهش یابد (در مورد ماشین‌آلات به بررسی و ثبت نواقص، ضعف قطعات و علت از کارافتادگی آن‌ها می‌پردازد) خط تولید را موازنه کرده ونقاط گلوگاهی را مشخص می‌نماید تا خروجی با حداقل هزینه، بهبود یافته و متعادل شود. مهندسی تحلیل سیستم‌ها نسبت به سایر گرایش‌ها به بررسی جامع‌تر و کلان‌تر پروژه‌ها و سیستم‌ها می‌پردازد.
دروس تخصصی گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
زبان تخصصی،برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی،طرحریزی واحدهای صنعتی ، برنامه ریزی حمل و نقل، اصول شبیه سازی، تحلیل سیستم ها، کار برد کامپیوتردر مهندسی صنایع، پروژه پایا نی اصول مدیریت وتئوری سازمان ، سیستم های اطلاعاتی ، کنترل مدیریت وکارآموزی.
گرایش تولید صنعتی
گرایش تولید صنعتی فن به کارگیری مهارتهای تکنیکی- اقتصادی و استفاده ی موثر و نظام یافته از نیروی انسانی، زمان، ماشین آلات، ساختمان و مواد به منظور تولید کالا با کیفیت مطلوب است. مهندس تولید صنعتی با استفاده از علوم مختلفی که کسب کرده قادر است با تجزیه و تحلیلی که پیرامون برنامه ریزی تولید، کنترل و مدیریت پروژه، کنترل کیفیت، بهبود کارایی تولیدو نیز طرح ریزی های گوناگونی که درواحدهای اجرایی انجام می دهد امکان موثر تر به تولید رسیدن فراورده ها یا عرضه مطلوب تر خدمات راپدید آورد انتخاب ترکیب مناسب ازمحصولات تولیدشده توسط یک کارخانه برای به حداکثر رساندن سود کارخانه، قسمت‌های مختلف یک کارخانه به چه ترتیبی ساخته شوند تا حداقل جابجایی مواد ومحصولات رابا حداقل ضایعات داشته باشند،تدابیرلازم برای ثبات کیفیت محصولات کارخانه ،برنامه ریزی و کنترل موجودی ها،کنترل کیفیت،راه های موثربه تولیدرسیدن فراورده ها یاعرضه مطلوب ترخدمات ازکارهایی است که یک مهندس تولید صنعتی می تواند انجام دهد او می تواند به گونه ای یک نظام اجرایی را برنامه ریزی کند که چند هدف متفاوت و گاه متضاد درقالبی بهینه تحقیق پیدا نماید . مثلاً قیمت هاکاهش یافته،ارزش افزوده بالا رفته،حمل ونقل ها کم شده موجودی های محدودتری ذخیره شده ودرعین حال قابلیت اطمینان بالا تری نیز برای حفظ رقابت پذیری وجود داشته باشددرواقع هدف این گرایش تربیت مدیران تولید واحدهای صنعتی است.
دروس تخصصی گرایش تولید صنعتی
زبان تخصصی،پروژه ی طراحی ایجاد صنایع، مهندسی فاکتورهای انسانی، برنامه ریزی تولید،برنامه ریزی وکنترل تولیدوموجودی، کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع،برنامه ریزی نگهداری وتعمیرات، اصول مدیریت و تئوری سازمان،پروژه،کارآموزی.
گرایش تکنولوژی صنعتی

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comگرایش تکنولوژی صنعتی با بینش و دیدی فنی تر از گرایش قبلی به مسایل نگاه می کند. کارشناسان این رشته که از نظر فنی نزدیک تر به مهندسین مکانیک (مخصوصا گرایش ساخت و تولید) می باشند ،آگاه به مسایل بهینه سازی ساخت وساز و فراورده های صنعتی و نیز نگهداشت و راه اندازی فنی واحدهای اجرایی هستند.دارای توانایی هایی از قبیل انتقال و مدیریت تکنوژی همین طور حفظ وحراست از آن هستند که به مد د امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در جهت حفظ و نگهداشت نظام فنی و اجرایی گام برمی دارند ، با مدیریت تکنولوژی های در دسترس ، یا مواردی که در قالب انتقال تکنولوژی بده بستان می شود سعی در افزودن کمیت و کیفیت فراورده ها و نیز بهره برداری مؤثر از امکانات در دسترس دارند .با استفاده از تجهیزات کامپیوتری و مدارهای منطقی قادر هستند طیف وسیعی از خواست های اجرایی بشر را که بدلیل محدودیت های انسانی به سهولت قابل تحقق نمی باشند را عینیت بخشند.آنها ازمرحله ی طراحی یک ایده ونمونه سازی آن گرفته تا مرحله ی ساخت وتدارک ، امکانات تولید ، همین طورمدیریت مراحل اجرایی ، توان خدمت رسانی را دارند. ضمنا ضایعات ومنابع بروزآنها را شناسایی می کنند و می توانند تأثیرات گوناگون آنها را مورد سنجش و ارزیابی قراردهند در واقع هدف این گرایش تربیت تکنولوژیست های کارخانه است .
دروس تخصصی گرایش تکنولوژی صنعتی
ماشین های افزار، قیدوبندها (جیک و فیسکچر)،طراحی قالب٫ کنترل عددی،مونتاژمکانیکی، عملیات حرارتی،زبان تخصصی، پروژه، کارآموزی
گرایش ایمنی صنعتی

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comگرایش ایمنی صنعتی یکی ازگرایش های تازه تأسیس مهندسی صنایع درایران می باشد . تکنیک ایمنی صنعتی به وسیله ی مهندسین قابل اعتماد برای اولین بار دراواخرسال ۱۹۵۰میلادی جهت ارزیابی ایمنی سیستم های نظامی و تعیین مشکلات ناشی ازغیرنرمال کارکردن آنها پایه گذاری شدوبعد ازآن استفاده ازاین روش به سرعت افزا یش یافت،به طوری که در ایالات متحده ی آمریکا و فرانسه ازآن به ترتیب برای ارزیابی ایمنی هواپیماهای کنکورد وایرباس استفاده شد و بعدها نیزاین تکنیک به ارزیابی ایمنی صنایع هسته ای توسعه یافت . شاید تصوراینکه ایمنی وبهداشت حرفه ای می تواند نقش بسزایی در بهره وری بسیاری ازواحدهای صنعتی داشته باشد برای اکثرافراد مشکل باشد. بدیهی است با وجود تمام مزایا و منافعی که گسترش و توسعه صنعت برای نسل بشربه دنبال داشته است، سرمنشاخطرات ونارسائی های مختلف نیزبوده است که آمارنگران کننده وبعضاوحشتناک حوادث کوچک وبزرگ که هرلحظه درگوشه ای ازاین دنیای پهناور رخ می دهد بیان کننده ی همین امراست . این گرایش تلفیقی ازمهندسی و بهداشت می باشد ومهندسین این گرایش با کاهش آسیب هاوخطرات انسانی محیط کار،ماشین آلات، مواد خام ونظم ونظافت کارگاهی سعی بربهره ور کردن واحدهای صنعتی یک کارخانه را دارند . برای توضیح بیشترفرض کنیداگریک فرد درکارخانه دچارصدمه ای شود عواقبی همچون افسردگی فرد و سایر کارکنان،ازکارافتادگی، به وجود آمدن محدودیت های اقتصادی برای فرد، توقف دستگاه یا قسمتی که فرد مشغول است(حتی برای مدتی کوتاه )،افزایش مخارج (درمانی و تعمیری) آن واحد ودر نتیجه کاهش کیفیت و بهره وری را به دنبال دارد. ازاین رو توجه به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای اهمیت ویژه ای می یابد .(چون نتیجه تمام موارد فوق به افزایش بهره وری واحدهای صنعتی خواهد انجامید.) واهمیت نیاز به این گرایش درصنعت بیشتر روشن می شود.
دروس تخصصی گرایش ایمنی صنعتی

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comایمنی در برق، اعلام و اطفاء حریق، دیگها و ظروف تحت فشار ، عوامل شیمیایی محیط کار ،حفاظت صنعتی (ایمنی صنعتی)، مهندسی احتراق، گاز رسانی،کارآموزی.
تعداد واحدهای درسی
واحدهای درسی این دوره ۱۵۲ واحد و به شرح ذیل ارائه می‌گردند:
الف) دروس عمومی       ۲۳ واحد
ب) دروس پایه              ۲۸ واحد
ج) دروس اصلی           ۶۲ واحد
د) دروس اختصاصی     ۴۰ واحد
جمع کل                   ۱۵۳ واحد
منبع: ویکی پدیا، شبکه رشد
در همین رابطه بخوانید:

مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی عمران (کارشناسی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته کاردان فنی صنایع – صنایع ایمنی (علوم ریاضی و فنی)

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comمشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی شهرسازی (کارشناسی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی برق کنترل (علوم ریاضی و فنی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی پزشکی (کارشناسی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی سیستم (علوم ریاضی و فنی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) (کارشناسی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته صنایع دستی (مشترک فنی و حرفه ای)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی هوا – فضا (کارشناسی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته صنایع شیمیایی (مشترک فنی و حرفه ای)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته صنایع چوب (مشترک فنی و حرفه ای)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی برق (کارشناسی و کارشناسی ارشد)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی شیمی – فرآیندهای نفت (علوم ریاضی و فنی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته صنایع غذایی (علوم تجربی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی مواد و گرایش های آن (کارشناسی)

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comمشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی الکترونیک و مخابرات دریایی (علوم ریاضی و فنی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته صنایع فلزی (پسران فنی و حرفه ای)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی مراقبت پرواز (علوم ریاضی و فنی)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی پرتوپزشکی (کارشناسی، ارشد، دکترا)
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com رشته مهندسی معماری (کارشناسی)

مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران

مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار کامپیوتر

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comمشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نفت
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات IT
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد حسابداری
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com و ضرایب دروس کارشناسی ارشد مهندسی هوا و فضا
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com و ضرایب دروس کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

roya64.ahmadi@gmail.com

 جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.comمشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com و ضرایب دروس کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی
مشاوره انجام پایان نامه انتخاب موضوع پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پروژه
ظرفیت و تراز رشته های مدیریت و سایر رشته های علوم انسانی(سال 1386)
ظرفیت و تراز رشته های فنی مهندسی(سال 1386)

 1. اصول‌ حسابداری‌
 2. ریاضیات‌ و کاربرد آن‌ در مدیریت‌
 3. آمار و کاربرد آن‌ در مدیریت
 4. کامپیوتر و کاربرد آن‌ در مدیریت‌

  roya64.ahmadi@gmail.com

   جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com


 5. اقتصاد خرد
 6. اقتصاد کلان
 7. روش‌ تحقیق‌ در مدیریت‌
 8. مبانی‌ سازمان‌ و مدیریت‌
 9. تحقیق‌ در عملیات‌
 10. مدیریت‌ رفتار سازمانی
 11. مدیریت‌ منابع‌ انسانی‌
 12. حقوق‌ اساسی‌
 13. مبانی‌ مدیریت‌ اسلامی‌
 14. سیستم‌های‌ اطلاعاتی‌ در مدیریت‌
 15. مدیریت MBA
  مدیریت اجرایی eMBA
  مهندسی صنایع
  مدیریت بازرگانی

  roya64.ahmadi@gmail.com

   جزئیات کامل درخواست خود را به مدیریت سایت "خانم دکتر احمدی" ارسال نمائید: roya64.ahmadi@gmail.com  مدیریت کارآفرینی
  مدیریت مالی
  مدیریت صنعتی
  مدیریت فناوری اطلاعات
  مدیریت دولتی
  مدیریت جهانگردی
  مدیریت آموزشی
  مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی
  مدیریت شهری
  مدیریت رسانه
  مدیریت ورزشی
  مدیریت سیستم و بهره وری
  سیستم های اقتصادی و اجتماعی

 

نام پایان نامه

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی اثرات طرح طبقه بندی مشاغل بر رضایت شغلی کارکنان در گروه صنایع کاغذ پارس ، 1377

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی تأثیر نگرش کارکنان نسبت به مدیران عملیاتی بر کارایی آنان در شرکت صنایع آذر آب اراک سال 1378

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی و طراحی ساختارهای تشکیلاتی با توجه به اهداف و سیاست های نیروی انسانی در صنعت فولاد

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

برنامه ریزی عملیات و   حفاری با استفاده از مدل برنامه ریزی خطی

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی تأثیر رضایت شغلی در بهره وری نیروی انسانی شرکت اومارال طی سال های 1376-1374

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی تأثیرات استاندارد های ایزو 9000 بر کیفیت محصولات تولیدی کارخانجات صنایع تهویه ایران

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی عوامل موثر بر انگیزش کادر تشخیص مالیات اداره دارایی استان خوزستان در سال 1377

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

ارزیابی و بررسی عوامل موثر بر عملکرد  فروشگاه های

 زنجیره ای شهروند

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

مطالعه تئوری روش های اندازه گیری بهره وری در کارخانه نساجی قائم شهر

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

تعیین عوامل موثر بر فرایند ارزیابی فنی طرح های صنعتی در بانک صادرات ایران

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

تحلیل هومل موثر در تورم  و روند تغییرات نرخ تورم ایران طی سال های 1374-1354

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

تعیین اولویت های صنایع غذایی استان قم با به کارگیری فرایند تحلیل سلسله مراتبی (ALTP)

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

مدیریت برقهای غیرمجاز شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی (با تأکید بر بررسی عوامل موثر در سوء استفاده از انرژی برق از سال 74 لغایت 77)

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی تأثیرات اخذ گواهینامه ISO 9001 در شرکت ماشین سازی اراک طی سال های 77-1372

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی چگونگی بهینه یابی سوخت مصرفی نیروگاه 1300 مگاواتی شازند با تأکید بر عوامل زیست محیطی و هزینه های اجتماعی آن

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی اقتصادی بودن تغییر سوخت وارداتی زرند از سوخت مایع به زغالسنگ

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

بررسی میزان بهره گیری از فعالیت های مطالعه کار در ارتقاء بهره وری شرکت پولیکا استان تهران

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

تحلیل بهره وری در کارخانجات تولیدی پوشاک شهرستان مشهد

مشاوره انجام پایان kامه انتخاب موضوع تهیه مقاله پروپوزال roya64.ahmadi@gmail.com علمی پزوهشی ISI

 

ردیف

نام پایان نامه

وضعیت

نام دانشجو

نام واحد دانشگاهی

19

امکان سنجی طراحی کارخانه مونتاژ موتور سیکلت در استان خوزستان (خوزستان موتور سیکلت)

مشاور

حسین حیدی شهریور

//

20

آنالیز وضعیت ترانزیت کالا و عوامل اساسی در بهینه سازی و عملکرد ترانزیتی در راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مشاور

سید قاسم عماری

//

21

بررسی عوامل موثردر بروز سوانح حمل و نقل ریلی در راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مشاور

سید ابوالفضل بهره دار

//

22

بررسی عملکرد کارگاه های کوچک و ارائه پیشنهاد برای بهبود آن (مطالعه موردی در صنعت کفش)

راهنما

حسین کارور

//

23

تجزیه و تحلیل هزینه های تولید از طریق برنامه ریزی کلی (برنامه ریزی جامع) در کارخانه نئوپان اراک

مشاور

سید محمد مین علوی

//

24

بررسی نقش سیستم نگهداری و تعمیرات در بهره وری سازمان های تولید در شرکت های عضو انجمن در ایران صنایع استان خوزستان

راهنما

هادی دلاور

//

25

گسترش سیستمهای اطلاعاتی انبار در کارخانجات صنعتی تولیدی موتور سیکلت

راهنما

سعید اویسی

//

26

بررسی تأثیر ارزیابی کار و بهبود استقرار کارگاه ها در ارتقاء بهره وری شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک (تکتا)

مشاور

محسن حدادی

//

27

بررسی عوامل موثر در کاهش ظرفیت های تولیدی (راندمان تولید) واحدهای صنعتی استان سمنان

مشاور

محمدرضا صادقی

//

28

نحوه بکارگیری و انطباق استانداردهای ایزو 9001 در شرکت سازه گستر تایه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

مشاور

محمدرضا شربتی

//

29

کاربرد مدلهای برنامه ریزی اعداد در صنعت لاستیک سازی (مطالعه موردی در مجتمع صنایع لاستیک کرمان)

راهنما

رضا رحیم پور

//

30

تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر کاهش تولید روغن نباتی

راهنما

حمیدرضا فتح الهی

//

31

تجزیه و تحلیل و مقایسه عوامل موثر بر کیفیت صنایع کوچک استان سمنان

راهنما

غلامعلی بنی اسدی

//

32

اعمال و مقایسه روش های تأمین مالی مناسب درچند موسسه صنعتی (مطالعه موردی صنایع مواد غذایی)

مشاور

غلامحسین ملک لو

//

33

نقش کنترل مواد اولیه و موجودیها در بهره وری تولید

مشاور

ماشاء.. دارابی

//

34

امکان سنجی احداث کارخانه ماشین اتیک زنی اتوماتیک

مشاور

حسین شکرآبی

//

35

عوامل موثر در افزایش کفیت محصولات کاخانجات تولیدی آجر سفال (بلوک ، فندوله و تیفه نما) استان تهران و شهرستان های ورامین  ، مازل

مشاور

حمیدحمیدزاده پیله روز

//

36

بکارگیری و مقایسه روش سری های زمانی در افزایش دقت پیش بینی تقاضا برای محصولات صنایع چوب ساری

مشاور

مهدی دباغیان

//

37

بکارگیری مدل مناسب ریاضی از برنامه ریزی تولید ادغامی در شرکت صنایع چوب استان مازندران

راهنما

عزیز نوروزی نودهی

//

38

میزان تأثیر طرح ریزی سیستماتیک کارخانه در موفقیت واحدهای نمک استان سمنان (واحدهای کوچک)

راهنما

حمزه احسانی

//

39

بررسی مشکلات پیاده سازی MSA در پروسه ساخت و مونتاژ شرکت دیزل سنگین ایران (دسا)

راهنما

موسی غفاریان دلاری

تهران مرکزی

 

ردیف

نام پایان نامه

وضعیت

نام دانشجو

نام واحد دانشگاهی

40

بررسی مسائل و مشکلات دانشجویی در ارتباط با پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و ارائه

راه حل های لازم

راهنما

محمدرضا عابدینی

نراق

41

بررسی بهای تمام شده واگن باری و محاسبه سهم آن در بهای تمام شده حمل بار در راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مشاور

مهدسی مومنی طاهری

تهران مرکزی

42

بکارگیری رویکرد AHP و برنامه ریزی خطی به منظور انتخاب تکنولوژی بهینه و ترکیب مناسب مواد جهت صنعت سیمان کشور

راهنما

داریوش علی مرادی

نجف آباد

43

ارزیابی میزان اثر بخشی سیستم تضمینی کیفیت بر اساس استانداردهای ایزو 9000 بر هر یک از عوامل : محصول، قیمت، توزیع و ترویج درصنایع (به صورت موردی در صنایع استان قزوین)

راهنما

یوسف سپهری آزاد

نجف آباد

44

بررسی امکان سنجی استقرار نظام مدیریت کیفیت جامع TQM در شرکت آذر آب اراک

مشاور

مهرزاد نوابخش

نجف آباد

45

بررسی روش های تـأمین منابع مالی در صنایع نساجی و عوامل موثر بر بهینه کردن آنها (مطالعه موردی شرکت پارسیلون خرم آباد)

مشاور

احمدرضا شکوهی فر

نراق

46

تجزیه و تحلیل موقعیت استراتژیک ترانزیتی حمل و نقل ریلی ایران در محور سرخص – بندرعباس

راهنما

سرور رفیعی

مرکز آموزش مدیریت دولتی

47

بررسی تأثیر ابزارهای جایگزین پول به ویژه سپه چک بانک سپه

مشاور

سید مرتضی حسینی

نراق

48

بررسی تأثیر عملکرد نیروی انسانی متخصص در کیفیت کاری

راهنما

هادی نیکخواه قمری

نراق

49

بررسی چگونگی اعتبارات طرح های عمرانی و تأثیر آن بر کارایی مدیران سازمان کشاورزی استان مرکزی

مشاور

علیرضا جلالوند

نراق

50

بررسی بیمه به عنوان یکی از عوامل موثر اقتصادی بر بهبود مسیرهای ترانزیت ریلی در آسیای میانه و حوزه قفقاز

مشاور

هوشنگ روزدگر رزکه

تهران مرکزی

51

ارزیابی سیستم های حسابداری مورد عملی در نظام بانکی ایران در مقایسه بااستانداردهای و ارائه الگوی بهینه (مطالعه موردی بانک ملی ایران)

مشاور

یوسف رحمانی

نراق

52

بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت راه اهن ایران با رویکرد به تعیین تناژ اقتصادی لکودرتیدهای دیزل الکتریک و برقی

راهنما

سید محمد رضاشاهنگیان

تهران مرکزی

53

تعیین و تعریف شاخص های بهره وری و اندازه گیری آنها در والگن های باری به منظور برنامه ریزی میزان بهبود آنها

راهنما

امی رعلی اصغر تودباری

تهران مرکزی

54

بررسی کارایی تسهیلات مشارکت مدنی در نظام بانکداری اسلامی

مشاور

احمد سمانی آرانی

نراق

55

بررسی نظام پرداخت کارانه و تأثیر آن بر بهره وری در شرکت امداد خودرو ایران

مشاور

بیت ا... ابراهیم زاده

سمنان

56

تعیین میزان اثر عوامل انتخاب وسیله نقلیه برای مسافرت با استفاده از مدل لوجیت

راهنما

حسن نساج

نجف آباد