برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

قوانین و مقررات و موافقتنامه - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل

 قوانین و مقررات و موافقتنامه141


دانلود یک نمونه مشاوره انجام شده توسط گروه تحقیقات علمی ما 

قوانین و مقررات سایت

قبل از استفاده از خدمات این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.


اگر چنانچه مخالفتی با کل این توافقنامه یا هر بند یا هر جزئی هرچند ناچیز از آنرا داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما - بدون اینکه به شما اطلاع داده شود - تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید   


این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  می باشد. با طی کردن مراحل توافق از طریق ایمیل، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید این توافقنامه بر تمامی توافقهای انجام شده از طریق ایمیل و یا تلفن و یا هر روش دیگری ارجحیت دارد و مرجع حل اختلاف نهایی تنها این توافقنامه است. واریزی هزینه بابت انجام کار بیانگر قبول تمامی مفاد این توافقنامه است و هیچگونه عذر و دلیلی خارج از حیطه این توافقنامه قابل پذیرش نمی باشد.

- این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان کاربر این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com موافقت می کنید که: این مجموعه هرگز برای شما پایان نامه انجام نمی دهد. هرگز پروپوزال نمی نویسد. هرگز پایان نامه نمی نویسد. هرگز مقاله نمی نویسند. فقط و فقط مشاوره در انجام ارائه می دهد . رفع تمامی ایرادات و اشکالات علمی، ویرایشی و ... بر عهده خود متقاضی است و ما فقط و فقط مشاوره اینترنتی و ایمیلی می دهیم. این یک اصل بنیادین و اساس فعالیت این مجموعه است بنابراین هرگز درخواستهای مربوط به انجام قابل قبول نیست و شما بعنوان کاربر نیز اعلام می کنید که هرگز درخواست انجام نخواهید داشت و فقط مشاوره ایمیلی و اینترنتی خواهید داشت.
 

شما بعنوان کاربر این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

- تنها هدف این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com، ریسک خودتان است! شما این ریسک را که ممکن است در طی استفاده از این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com، به سیستم  تحصیلی شما آسیب وارد شود را پذیرفته ایداین سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری عدم پذیرش پروژه چه از نظر شکل و چه از نظر محتوی و هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از سایت ما متوجه شخص شما یا سیستم تحصیلی خودتان یا فرددیگری شود، ندارد.


شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان استاین سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به سیستم تحصیلی شما برسد، نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده یا نشده  باشد.

- این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.comاین حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com حق دارد در موارد خاص از قبیل عدم دسترسی به اینترنت، قطعی اینترنت و یا هر گونه مشکلی که در سیستم خدمات رسانی ایجاد شود کلیه فعالیتهای خود را تا اطلاع ثانوی معلق نماید و در صورتی که شما هزینه ای پرداخت نموده اید این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com پس از کسر کلیه حق الزحمه های پذیرفته شده بابت انجام سفارش شما باقیمانده هزینه را عودت دهد. حداکثر هزینه ای که قابل عودت است دو سوم از کل مبلغ واریزی بابت هر قسمت پروژه است و بنابراین تحت هیچ شرایطی مبالغی بیشتر از این قابل بازپرداخت نمی باشد و همچنین تحت هیچ شرایطی ادعایی بابت خسارت قابل پذیرش نمی باشد و مسئولیت تمامی خسارات از قبیل عدم تحویل به موقع پروژه، ناقص بودن پروژه، غیرقابل پذیرش بودن پروژه بر عهده شما است و این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com تنها می پذیرد که دو سوم هزینه شما را پس از کسر حق الزحمه که توسط این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com محاسبه می شود عودت دهد و محاسبه حق الزحمه نیز تنها توسط این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com و بصورت یکطرفه انجام می شود و تحت هیچ شرایطی نظرات شما بعنوان استفاده کننده خدمات قابل پذیرش نیست. تغییر شرایط فوق در هر زمانی بدون اطلاع قبلی از طرف سایت می تواند انجام شود و هیچگونه عذر و بهانه و اعتراضی از طرف هیچ کس قابل پذیرش نیست. 

- بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com، این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com متعهد می شود در حد توان و در شرایط عادی و نرمال از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

- انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود و یا به دست غیر بیافتد و این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات  یا سفارش انجام پروژه از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

 

رفتار مورد انتظار از کاربران


همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات، داده ها، مقالات، موزیک، عکس، گرافیک، فایلهای صوتی، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتقال یافته، بر عهده شخصی است که متقاضی آنها استاین سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  کنترلی بر صحت اطلاعات فرستاده شده از طریق سرویسش را ندارد و در نتیجه هیچ تضمینی بر اعتبار آنها وجود ندارد. ممکن است در طی استفاده از اینترنت و سایت ما، در معرض مضامینی قرار گیرید که خوشایند شما نباشد و یا حتی به کامپیوتر شما آسیب برساند. این مضامین باید شناخته شود و تخطی آنها گزارش شود، اما این تنها در حیطه صلاحدید  این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  است که چه اقدامی انجام دهد و با آنها چه برخوردی داشته باشد. و رفتار مورد انتظار از کاربران اینست که از هرگونه برخوردهای شخصی دوری نمایند.

 

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

 • انتشار فایلها و اطلاعاتی که از نظر این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و یا مشمول سرقت علمی باشد و همینطور اطلاعاتی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.
 • جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص
 • انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آنها را نداشته باشید. (از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، سرقت اطلاعات علمی این کار منع شده باشد.)
 • انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.
 • انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر ها آسیب برساند.
 • تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.
 • تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com.
 • جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری
 • تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد (مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا)
 • استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.
 • انجام فعالیتهای تجاری در این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com یا از طرف این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com در صورتیکه بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد.
 • برای انجام پایان نامه، انجام مقاله، انجام پروپوزال، انجام پروژه تحت هر عنوانی استفاده نشود. ما فقط مشاوره علمی و خدماتی اینترنتی و ایمیلی می دهیم و هرگز مشاوره حضوری و تلفنی و شفاهی و ... نخواهیم داشت.

این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com و مدیران آن این حق را دارند که هر فایلی و توافقنامه و واریز هزینه و ... و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافقنامه باشد را حذف کنند.

- شما بر این موضوع توافق می کنید که این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com این حق را دارد که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی و یا افرادی غیر از شما قرار دهد. این در صورتی است که این سیت به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:


  منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.


۲ ) چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه محتوای برخی فایل ها به آنها توهین کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.


۳ ) چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران یا یکی از مشتریان ما باشد.


۴ ) برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

- همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید.

این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com این حق را دارد که به صلاحدید خودش ارائه این سرویس را قطع کند و یا اینکه ارائه آنرا به صورت رایگان و یکطرفه متوقف نماید و برای ارائه خدمات خود از کاربران مبالغی را دریافت نماید.

 

حذف اطلاعات


طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل... همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به سرویس خدماتی ما  و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است این سرویس با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و فایلهای مرتبط با شما را حذف نماید.

 

جبران خسارت بوسیله کاربران


شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از فایل هایی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم


  

بر طبق این توافقنامه  این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  متعهد می شوید که هرگز بر علیه فعالیتهای ما و در قبال خدماتی که به شما می دهیم ادعا و شکایتی در هیچ محکمه یا نهاد یا سازمانی دولتی یا غیر دولتی بر علیه ما از قبیل: خسارت عدم تحویل به موقع پروژه، عدم تحویل کامل پروژه، وجود خطاهای علمی و ویرایشی در پروژه، پاسخهای کاملا اشتباه و بی ربط در پروژه، نپذیرفتن پروژه از طرف سیستم دانشگاهی و یا استاد شما، اخراج از دانشگاهتان، خسارت علمی به سیستم و اعتبار علمی و شخصی و حقیقی و حقوقی شما و ... نخواهید داشت. مرجع پیگیری تمامی اختلافها تن همین توافقنامه است و اگر در هر مرحله ای از پروژه درخواست عودت بخشی یا کلی از هزینه پروژه را داشته باشید و اگر این درخواست قبل از ارسال فایلهای مربوط به پروژه شما باشد ما با محاسبه حق الزحمه 350000 ریال به ازای هر ساعت و  اعمال حداقل 15 ساعت بابت هر مرحله یا فصل پروژه و بازه زمانی حداقل شش ماه پس از آخرین واریزی هزینه، باقیمانده هزینه را عودت دهیم. این یک اصل اساسی و بنیادین دیگر است که ما  تنها آن بخشی از هزینه شما را پس از کسر حق الزحمه فوق الذکر  برایتان حداقل شش ماه پس از تاریخ آخرین واریز عودت خواهیم داد.


حقوق انحصاری کاربران


بر طبق این توافقنامه  این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com  متعهد می شود به کلیه حقوق اختصاصی کاربران احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز می خواهد که آنها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه اعتقادتان بر این بود که حقوق انحصاری شما در این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com مورد تجاوز قرار گرفته است، حتما ما را در جریان بگذارید. لازم به ذکر است که رسیدگی به این شکایات در حیطه صلاحدید مدیران سایت بوده و در این زمینه هر اقدامی را که لازم بدانند انجام خواهند داد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت fulltexts.ir و تمامی وبلاگهای مرتبط با آن و ایمیلهای roya65.ahmadi@gmail.com - roya64.ahmadi@gmail.com و یا این توافقنامه داشتید.

طبق این توافقنامه هر گونه واریزی هزینه ای که شما برای سیستم ایمیلی ما انجام می دهید بیانگر پذیرش شرایط این توافقنامه است و هیچ عذری بابت عدم آگاهی و اطلاع و عدم دسترسی به مفاد این توافقنامه و یا عدم اطلاع و یا نامفهوم بودن مفاد آن قابل پذیرش نیست و شما هر وقت هزینه ای به حساب ما واریز کنید معنی و مفهوم آن نیز این است که تمامی مفاد فوق را با دقت مطالعه نموده و موافقت خود را با آنها اعلام نموده اید. اگر چنانچه مخالفتی با کل این توافقنامه یا هر بند یا هر جزئی هرچند ناچیز از آنرا داشتید، از سایت ما استفاده نکنید